Polecane posty

RafaKdziela    443
Dnia 4.12.2018 o 15:31, RafaKdziela napisał:

Kolego nie sądzę ,że świnie na zachodzie kosztują 4 zł netto .Co do paszy odpadowej to masz trochę racji .Tu może być przykładem chleb .

To Twój post,na informację o wleczeniu tucznikow z Łotwy,Litwy[zachód??]

 

Pozwolę sobie wkleić kolego całą Twoją wypowiedź ponieważ mijasz się całkowicie z prawdą .Ja bym na Twoim miejscu się nie awanturował .

A wiesz dlaczego ???

Ponieważ kraje ,które wypisujesz są na wschodzie ,a ja pisałem o zachodzie .

To na moje zupełnie inny kierunek .Po duo moje zdanie wyrywasz z kontekstu ,które tyczy się żywienia na zachodzie europy w cenie wyższej niż 4 zł .Nic nie pisałem o imporcie mięsa .

Tak więc nie masz racji w każdym jednym calu .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

sprzedane we wtorek 20 sztuk sokołów S.A oddział Gądki wyjsciowa cena 5,30 za E  po przeliczeniu wyszło mi srednia  WBC 5,18 , miesność 57,2% wybicie  76,2%- jakieś jaja chyba. po przeliczeniu 3,9 netto 4,22 brutto nastepny odbór po nowym roku 3 stycznia w tym roku kolejki pełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
4 minuty temu, krilan06 napisał:

5,30 za E brutto?

netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do mnie jutro przyjeżdżają, a potem przerwa i wznawiają działalność po nowym roku... Na nowy rok do sprzedania zostanie niecałe 40 sztuk i koniec hodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na pewno będzie 460 sztuk w sejmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
2 minuty temu, soltys48 napisał:

to też nie koniecznie wszystkie są polskie

no według przepisów obecnych wszystkie,bo ostatnie 4 miesiące żrą w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
3 minuty temu, krilan06 napisał:

Jestem ciekawy ile będzie polskich świń za pół roku? 3mln?

JA SIE CIESZE JAK BEDZIE 3 MLN ALBO MNIEJ zakłady beda opłacić wtedy wiecej jak rafałowi za pasienie bez gmo, hehehehe Już widze te ogłoszenia " kupie swinie urodzone, tuczone i pasione w Polsce  na luksusowy eksport za granice  super atrakcyjne ceny - jezeli masz masz ten ginacy gatunek dzwoń o kazdej porze dnia i nocy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

polskie są po przebiciu numerów  czyli po ''dodatkowym oznakowaniu''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
3 minuty temu, soltys48 napisał:

chodziło mi o te w parlamencie;)

ja też o nich piszę ,nie ważne gdzie urodzone;-)

3 minuty temu, soltys48 napisał:

chodziło mi o te w parlamencie;)

ja też o nich piszę ,nie ważne gdzie urodzone;-)

3 minuty temu, soltys48 napisał:

chodziło mi o te w parlamencie;)

ja też o nich piszę ,nie ważne gdzie urodzone;-)

3 minuty temu, soltys48 napisał:

chodziło mi o te w parlamencie;)

ja też o nich piszę ,nie ważne gdzie urodzone;-)

3 minuty temu, soltys48 napisał:

chodziło mi o te w parlamencie;)

ja też o nich piszę ,nie ważne gdzie urodzone;-)

4 minuty temu, soltys48 napisał:

chodziło mi o te w parlamencie;)

ja też o nich piszę ,nie ważne gdzie urodzone;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Kampania buraczana prawie zakończona a oni ciągle tam są. Chyba na najróżniejsze odstawe 😛


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1824
13 godzin temu, soltys48 napisał:

północna wlkp

nikt nie chce świń już w tym roku...

Sypniewo w kuj-pom,lub Zakrzewo[nie jest pewne na100%] wchodzi w grę, będą brać  we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1824

Tak jest pzl,tel do szefostwa 664-508-828 ,,PIGI-BEF  ,jak Masz chęci zadzwoń ,od nas bierze bez problemów jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

to od jutra nie będzie co jeść i świnie w skupie po 6-7 zł

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Taaa... zaraz idę do sąsiada kupić od niego po 5 zł ;)

Jak jutro będą po 6 zł to 140-150 zł na sztuce zarobie i święta na hawajach :D

  • Haha 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Tyle że to tylko ze strefy czerwonej a nie z całej Litwy np,a o Belgijskich świniach nic-ROBIMY DZIAŁAMY ,NIE PROTESTUJCIE!!!!

http://www.agrofoto.pl/finanse/podatki-rachunkowosc/czy-rolnicy-wezma-sprawe-kontroli-weterynaryjnej-w-swoje-rece,82753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
I tu cytat z farmer: Jak informują protestujący, rozmowy z dyrektorem zakładów Food Serwice okazały się bezcelowe. Rolnicy usłyszeli jedynie groźby, iż żaden z nich swoich tuczników do ubojni w Rawie Maz. nie odstawi. ******* mój komentarz : Taki cwaniak z niego Minister jest chętny do rozmów. Proponuję naciskać na przeprowadzenie dokładnej kontroli. Najlepiej przez kogoś z Głównej inspekcji weterynaryjnej i to kilku dniową Odechce się zachodniego szmelcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj