Polecane posty

kopin    3783

Ja jestem jeszcze z rocznika z wpojoną kulturą osobistą 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
3 minuty temu, soltys48 napisał:

A ja Cię miałem za poważnego człowieka;)

Jak to łatwo się można pomylić o.O a wracając do tematu to @staszek131415 chyba szuka faktury 👓 i miejmy nadzieję że znajdzie i pokarze nam .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Niedawno pisałem że nikt nie chce świń do stycznia a dzisiaj tel że we wtorek wezmą. Powiedziałem ile jest na ten wtorek to trochę im przykro było że tak mało. cena 4 netto.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Primo woeczorynka już była i dzieciak śpi. A nie wróć... ukochany PIS mu zlikwidował woeczorynkę hahaha

  • Haha 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

a tam szukam ,posiedzi cicho żeby sie temat wypalił i znowu zacznie swoje brednie siać-KOMPLEKSY TO SĄ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554
8 minut temu, tyran3 napisał:

hheehehe jaja jak berety zetorki jeszcze 30 minut i sumek i sołtys zrobią z ciebie partnera biedronia, hehehe a sumek powie ze kopin jest taki stary jak gwiezdne wojny i sliczny jak mistrz Yoda))))))))))))))))))))))))))))))

EEE Panie ja z nikogo nie chę nic robić zwłaszcza z @zetorki12

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
1 minutę temu, soltys48 napisał:

EEE Panie ja z nikogo nie chę nic robić zwłaszcza z @zetorki12

wiadomo złe to tylko u sumka666 siedzi, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783
5 minut temu, soltys48 napisał:

EEE Panie ja z nikogo nie chę nic robić zwłaszcza z @zetorki12

a po co robić jak już jest ;-)))

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
5 minut temu, tyran3 napisał:

wiadomo złe to tylko u sumka666 siedzi, hehehe

Całą złość po mojej stronie hehe


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554

NIe przesadzajcie Panowie

Ale powiem Wam jedno , tu jest Stasek w temacie bydła Jarek -wiecie jaki to ubaw aż od kompa nie mogę odejść;) a browar sie kończy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554

Marecek walnął foszka i mnie ignoruje, zresztą @zetorki12 też, widać brak argumentów-a weisz jak sie rozkręcałem............

I co najlepsze od maja nie odpowiedział mi na pytanie😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, tyran3 napisał:

Koledzy dziwie wam się tacy starzy jesteście a tacy głupi ze ze staszkiem  jeszcze gadacie. Staszek 2 miechy temu pisał ze sprzedał 110 tuczników  a jak go przycisłem to po 3 tygodniach powiedział ze sie pomylił bo sprzedał 10 sztuk. pomylił; sie o 100 sztuk!!!!. teraz pisze ze odstawia 500 do roku wiosna pisał ze sprzedaje 250 sztuk a w zeszłym roku pisał ze on juz swiń niema. Teraz twierdzi ze dostał 4, 40 jak go przyciszniecie to sie okaze ze on was niezrozumiał bo podał cene brutto a wy debile mysleliscie ze netto.   szkoda na takie rozmowy ja juz jego wypowiedzi nawet nie komentuje bo szkoda palcy do klepania w klawiature

 

Ty sam chyba to pisałeś bo ciągle powtarzasz nie pomyliłem tylko nie zwróciłem uwagi jak pisałem że dwie jedynki się powtóryły poprawiłem a TY swoje zacytuj mój post gdzie pisałem że świń nie mam a nie bredzisz cenę podałem netto

49 minut temu, tyran3 napisał:

zetorki masz racje, hewhehe sataszek ja też Ci wierze kocham Pis, nie nawidze UE i opozycji i chce odstawić swoje tuczniki do tej ubojni co Cię tak szanuje. staszku guru kochany pokaz fakture swojim wiernym wyznawcom )))))))))))))))))))))))))

Nie mam zgody właściciela zakładu wiesz RODO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

staszku guru pokaz nam fakture my twoji wierni wyznawcyh my Ci wierzymy we wszystko co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak bym wstawił to i tak powies że sam sobie wypisałem więc po co to komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554
5 minut temu, staszek131415 napisał:

 

Nie mam zgody właściciela zakładu wiesz RODO

Ty Ty RODO tyczy sie danych osobowych a nie danych firmy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
5 minut temu, staszek131415 napisał:

Ty sam chyba to pisałeś bo ciągle powtarzasz nie pomyliłem tylko nie zwróciłem uwagi jak pisałem że dwie jedynki się powtóryły poprawiłem a TY swoje zacytuj mój post gdzie pisałem że świń nie mam a nie bredzisz cenę podałem netto

Nie mam zgody właściciela zakładu wiesz RODO

Dobra dobra to wychodzi na to że nie wiesz nawet co piszesz. 

Ale nie musisz pokazywać nazwy zakładu tylko cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak właściciel sobie nie yczy to nie mogę wstawić gówno mnie obchodi czy wierzcie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
Przed chwilą, staszek131415 napisał:

Jak bym wstawił to i tak powies że sam sobie wypisałem więc po co to komu

Staszek a w zyciu tak nie powiem. Pamietaj ze ja jestem tak prawdomówny i wiarygodny jak minister Ardanowski w TVP info wiec pokarz fakture w końcu czy ja mógbym ?Cię okłamać???))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Stasiek , Stasiek . Na rekolekcjach dopiero byłeś i już kłamiesz ? Oj nie ładnie , nie ładnie ...

Ty ,  Car Austo-Węgier , co tak błędów się dziś czepiasz ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Koledzy ja odpowiem wam za staszka- bedziecie  wszyscy potepieni bo nie wierzycie a Błogosławieni przez Jarosława kaczyńskiego i ojca rydzyka którzy faktury staszka nie widzieli a uwierzyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj