Polecane posty

adamn999    271

kopin napisał: Tyle że to tylko ze strefy czerwonej a nie z całej Litwy np,a o Belgijskich świniach nic-ROBIMY DZIAŁAMY ,NIE PROTESTUJCIE!!!! http://www.agrofoto.pl/finanse/podatki-rachunkowosc/czy-rolnicy-wezma-sprawe-kontroli-weterynaryjnej-w-swoje-rece,82753.html Link nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

@sumek666 sprzedam ci po 4.50 a co będziesz sąsiada bogacil, zobaczycie w styczniu będą po 3zl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
10 minut temu, sumek666 napisał:

Kopin to jeszcze tylko podaj numery dużego lotka i później wyślę Ci tam jakieś podziękowanie albo flaszkę wyśle 

https://youtu.be/slBwmRBZsCw

ale to razem z kluczem;-)

Jażdżewskiego wyje...li,łysola zasranego

10 minut temu, adamn999 napisał:

kopin napisał: Tyle że to tylko ze strefy czerwonej a nie z całej Litwy np,a o Belgijskich świniach nic-ROBIMY DZIAŁAMY ,NIE PROTESTUJCIE!!!! http://www.agrofoto.pl/finanse/podatki-rachunkowosc/czy-rolnicy-wezma-sprawe-kontroli-weterynaryjnej-w-swoje-rece,82753.html Link nie działa

wejdż na farmera pl i sobie poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
12 minut temu, adamn999 napisał:

kopin napisał: Tyle że to tylko ze strefy czerwonej a nie z całej Litwy np,a o Belgijskich świniach nic-ROBIMY DZIAŁAMY ,NIE PROTESTUJCIE!!!! http://www.agrofoto.pl/finanse/podatki-rachunkowosc/czy-rolnicy-wezma-sprawe-kontroli-weterynaryjnej-w-swoje-rece,82753.html Link nie działa

Wpisz w Google skracanie linków tam wklej i opisz czego dotyczy. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Tylko w sumie po za tym że to złamas,nie wiem za co go wywalili skoro działał zgodnie z przepisami-wcale go nie żałuję ale to troche nie tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, ws71 napisał:

Tak jest pzl,tel do szefostwa 664-508-828 ,,PIGI-BEF  ,jak Masz chęci zadzwoń ,od nas bierze bez problemów jak na razie

To Załęczny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Zdanowicz,były kierownik skupu od Stokłosy[niby szef całego interesu],On łyknął dużo punktów skupu od senatora.

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

🇩🇪 minus 1 🐖

Weź mie tu nie minusuj , bo w drugim tygodniu mam sprzedawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

To co napisze może wydawać się dziwne i mało logiczne, ale sprzedajemy przez pośrednika,dostajemy 30 groszy więcej jak ma w cenniku rzeznia dla przeciętnego rolnika, na moje pytanie dlaczego tak jest,szef odpowiedział że ma podpisaną taką umowę i bez problemu przy ilościach które on pcha tygodniowo dostanie duzo więcej jak jest w oficjalnym cenniku,no i nie ma problemu z odbiorem , cena na dziś 5,10 E, płatność 7 dni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ws71 to norma ja też od pośrednika dostaje więcej niż bym dostał od ubojni do której odwozi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

to taki standard ,ja do pośrednika mam 30-50  gr wiecej niż gdybym sam sprzedawał ,albo gdybym się tłukł karadejką ze świniami do lokalnej ubojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
Biedny ten minister wszyscy po nim jadą. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2173683459360472&id=100001565165716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
42 minuty temu, kopin napisał:

to taki standard ,ja do pośrednika mam 30-50  gr wiecej niż gdybym sam sprzedawał ,albo gdybym się tłukł karadejką ze świniami do lokalnej ubojni

To ile Ci płaci ten Twój pośrednik kochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 godziny temu, ws71 napisał:

Zdanowicz,były kierownik skupu od Stokłosy[niby szef całego interesu],On łyknął dużo punktów skupu od senatora.

aha to już nim rozmawiałem, on mieszka w Zelgniewie koło Śmiłowa, ma dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

@ws71 napisał: To co napisze może wydawać się dziwne i mało logiczne, ale sprzedajemy przez pośrednika,dostajemy 30 groszy więcej jak ma w cenniku rzeznia dla przeciętnego rolnika, na moje pytanie dlaczego tak jest,szef odpowiedział że ma podpisaną taką umowę i bez problemu przy ilościach które on pcha tygodniowo dostanie duzo więcej jak jest w oficjalnym cenniku,no i nie ma problemu z odbiorem , cena na dziś 5,10 E, płatność 7 dni. Pytanie jakie ilości kontaktuje ubojnia, może z Tobą też podpisałaby kontrakt kwestia ile sztuk sprzedajesz w ciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ubojnie które poważnie traktują dostawców wcale nie są zainteresowane podpisaniem kontraktów bo wiedzą że świń im nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Łodzkie ,tomaszowski 3,7 brutto i uwaga świąteczna promocja 3,5 brutto u drugiego!!!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak to podobnie ? Tobie płacili coś powyżej 5zł . To co to się stało ? Na fakturę ojciec Ci dał zerknąć , że cena spadła ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj