Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kopin    3783

to jest odpowiedż na tak głupie pytanie jak to  czy jesteś zainteresowany zakupem oleju napędowego z fakturą po 2 zł 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
1 minutę temu, kopin napisał:

to jest odpowiedż na tak głupie pytanie jak to  czy jesteś zainteresowany zakupem oleju napędowego z fakturą po 2 zł 😉

no ale co poradzisz, tak płacą w naszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Dziś  8 sztuk 3,95 netto czekałem 10dni za odbiorem.

śr. 131,6kg netto.

 Jeden około 150kg został.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Orientujecie się czy zakłady będą pracowały od 24 12 do 06 01 ? Bo ponoć magazyny zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Tak ostatnio sprzedaję do pośrednika co wozi do pini i on jeździ w niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
3 godziny temu, staszek131415 napisał:

Ale na jakim szkoleniu pewnie % były

Ja się Ciebie mistrzu nie pytam ile wypiłeś przez weekend i chcesz kolejny raz zabłysnąć na forum ,bo już wystarczy tych bajek ,których wciskasz na prawie każdym wątku .Tak więc chłopie nie imputuj mi tu ,bo nawet nie masz pojęcie o czym piszesz .Dla zainteresowanych było to spotkanie zorganizowane między innymi przez Polsus ,ODR w Minikowie i Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to wszystko wyjaśnia ..... wiadomo Uniwersytety to różne bajki się gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Oj Staszek ,jak byś porozmawiał z profesorem Kapelańskim ,to byś zmienił zdanie .

Powiem tak .Ten obecny rynek hodowli trzody w gospodarstwach rodzinnych  się kończy na naszych oczach .Jedynie będzie się liczył tucz nakładczy i ten który był omawiany na spotkaniu .

Ja się pytam gdzie to pismo ,co było tak o nim głośno na tym forum ?.

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Miałem na studiach zajęcia z żoną Kapelańskiego, a co tam profesor uważa o obecnej sytuacji na rynku trzody chlewnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    956
7 godzin temu, RafaKdziela napisał:

Oj Staszek ,jak byś porozmawiał z profesorem Kapelańskim ,to byś zmienił zdanie .

Powiem tak .Ten obecny rynek hodowli trzody w gospodarstwach rodzinnych  się kończy na naszych oczach .Jedynie będzie się liczył tucz nakładczy i ten który był omawiany na spotkaniu .

Ja się pytam gdzie to pismo ,co było tak o nim głośno na tym forum ?.

 

Wlasnie widze po co te spotkania sa zeby nabic rolnikom do glowy ze najlepszym wyjsciem z tej sytuacji swin jest tucz nakladczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

3,50 brutto i nie ma gdzie sprzedać. Wszyscy obdzwonienie i nikt nie skupuje praktycznie.

Strefa żółta , a na około czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, RafaKdziela napisał:

Oj Staszek ,jak byś porozmawiał z profesorem Kapelańskim ,to byś zmienił zdanie .

Powiem tak .Ten obecny rynek hodowli trzody w gospodarstwach rodzinnych  się kończy na naszych oczach .Jedynie będzie się liczył tucz nakładczy i ten który był omawiany na spotkaniu .

Ja się pytam gdzie to pismo ,co było tak o nim głośno na tym forum ?.

 

Z całym szacunkiem dla Ciebie i prof Kapelańskiego ale 20 lat temu mówiono tak samo a jakośmałe gospodarstwa nadal trzodę hodują poprostu słabsi wypadają z rynku i tyle podobnie wydawało się w brojlerach że będą tylko duże fermy i faktycznie masa tych ferm powstało ale dużo ludzi hoduje na małą skalę i też niezłe pieniądze z tego ma

A o jakim to tuczu tam rozmawiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
Dnia 23.11.2018 o 20:46, staszek131415 napisał:

Mróz

Ty nawet kota byś nie uchował...........

Mróz w ogóle kupuje na żywa a nie na WBC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 16.11.2018 o 22:06, krilan06 napisał:

A jak wpływa żywienie z udziałem  żyta oraz owsa na mięsność? Może ktoś się wypowie z własnego doświadczenia?

Coś Ty studiował że zadajesz takie pytania?

Sylwek na wbc ale tyle wyszły po przeliczeniu na żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Czy ja niewyraźnie napisałem - "z własnego doświadczenia" a nie z książek a Ty kolego najeżdżasz na mnie, tak więc odpuść sobie

Edytowano przez krilan06
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783
34 minuty temu, romek6340 napisał:

3,50 brutto i nie ma gdzie sprzedać. Wszyscy obdzwonienie i nikt nie skupuje praktycznie.

Strefa żółta , a na około czerwona

Zadzwoń do Ministra,przecież tak dbają o rolników,rolnictwo na pierwszym miejscu tylko nadal na nas głosujcie,przez 3 lata nic nie zrobiliśmy ale jak jeszcze porządzimy to was ozłocimy,

zresztą Ministerek mówił że zakład Narodowy wybudują gdzieś tam,to może i te przerośnięte TROCHĘ będą kupować po 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie że będą , nawet i po 6 ... , tylko kasy muszą poszukać , a to potrwać musi . Więc póki co , trzeba głosować na Nich ... :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

no już szukają VAT na leki ma wzrosnąć z 8 na 23-ale głosujcie barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cena prądu w górę , ale najważniejsze że indywidualnym zwrócą . Na razie jeszcze nie wiedzą jak i parę lat się zastanawiać pewno będą , ale ważne że zwrócą ... Dobra zmiana ! ASF też pewno się skończy sam , tak jak i hodowcy świń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, kopin napisał:

no już szukają VAT na leki ma wzrosnąć z 8 na 23-ale głosujcie barany

A co toma wspolnego z ceną trzody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie . Ceny tylko weterynarzom wzrosną . Co nie Stasiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj