Polecane posty

Gość tyran3   
Gość tyran3
2 minuty temu, withanight napisał:

Rzucacie nie potwierdzonymi faktami , nie sądzicie, że trochę za wcześnie ? Fakt dawno go na forum nie zauważyłem , ale o co jeśli się mylicie? ;)

kolego to majowa informacja z przymrózeniem oka przecież, hehehe

sołtysa dawno niebyło, info w gazecie ze jakiegos sołtysa aresztowano wiec zrobiłem pasek informacyjny w stylu tvp info, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ile czasu trzeba hodować takiego duńczyka 30 kg za 300zł do sprzedaży?  Chyba miesiąc żeby się opłacało :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
Napisano (edytowany)

@Rolnik1973 popycha żonę , natomiast @withanight woli świnie :D więc co kto bardziej lubi ...).      Jak nie wychodzi z hodowlą trzody zawsze można przerzutkę zrobić na osły, wielbłądy albo kojoty może zysk bedzie większy z tego xD

Ostatnia sztuke prywatnie sprzedałam po 8 zł,w ubojniach po 5 zł,ponoć mają braki tuczników :)

 

Edytowano przez Ansja
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

@paweł98 prywatnie to komuś na ubuj dla własnej potrzeby,..a te po 5 zł ,to rzeźnia na Podkarpaciu Kabanospol, Natomiast Leśniak płaci po 5,30zl ,a Fiołek po 5,50 zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Napisano (edytowany)
40 minut temu, tyran3 napisał:

kolego to majowa informacja z przymrózeniem oka przecież, hehehe

sołtysa dawno niebyło, info w gazecie ze jakiegos sołtysa aresztowano wiec zrobiłem pasek informacyjny w stylu tvp info, hehehehe

No fakt wkreciles mnie :D

 

 

@Ansja myslisz , że zaczepka  Ci się udała  ? To się grubo mylisz , urazić mnie może tylko osoba , która szanuje ;)

 

Ale poziom , jak na Ciebie - wysoki . Ubój się pisze , a te proste błędy dziwnie kogoś przypominają....

Edytowano przez withanight
  • Haha 2

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, withanight napisał:

Pchnął , ktoś, coś w tygodniu ? 

Tak, ja moją żonę.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

@withanight zachowujesz się jak mały Kazio po 8 piwach :D idź się wypłakać w kobiece piersi ,ulzysz sobie to takie męskie bedzie :P .

@paweł98 nie ma za co ,lecz wszędzie jest po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Skąd te teksty @Ansja bierzesz ? Chyba z Telegazety ;)

6 minut temu, Sean napisał:

Tak, ja moją żonę.   :P

Ale raz? :P


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak i nad ranem jeszcze raz.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
2 godziny temu, withanight napisał:

No fakt wkreciles mnie :D

 

 

@Ansja myslisz , że zaczepka  Ci się udała  ? To się grubo mylisz , urazić mnie może tylko osoba , która szanuje ;)

 

Ale poziom , jak na Ciebie - wysoki . Ubój się pisze , a te proste błędy dziwnie kogoś przypominają....

Za to plotkować na PW i wtrącać się w sprawy innych osób które ciebie one nie dotyczą tobie świetnie wychodzą :D  

Świnia z świną zawsze się dogada :P

Z tymi tucznikami to może przy produkcji na szeroką skalę wychodzi się na zysk ;) Mniejsze hodowlę to bardziej tak coś by mieć dla siebie.Na Podkarpaciu zaczęło być widoczne to gdy zostało ogłoszone ASF i kto co miał zaczął sprzedawać,by nie ryzykować.Kontrole też były coraz częściej :)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
2 godziny temu, Sean napisał:

Tak, ja moją żonę.   :P

chyba ze schodów :D;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789
5 godzin temu, withanight napisał:

Rolnik to słabo , jak w tym wieku, żonę pchasz tylko 3 razy w tygodniu :D

Bo ja wiem ,nie pisał że swoją żonę .A jak to była sąsiada żona to już spory wyczyn tym bardziej że ma jeszcze czym pisać ;-)))

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
1 minutę temu, kopin napisał:

Bo ja wiem ,nie pisał że swoją żonę .A jak to była sąsiada żona to już spory wyczyn tym bardziej że ma jeszcze czym pisać ;-)))

W sumie o tym to nie pomyślałem :)  Sprzety zagraniczne w garazach to może i cudza żona zza miedzy :D 

  • Haha 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789
3 minuty temu, withanight napisał:

W sumie o tym to nie pomyślałem :)  Sprzety zagraniczne w garazach to może i cudza żona zza miedzy :D 

Widzisz jak doświadczenie robi swoje ;-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Zmp jeżòw tzn płaci 4.00 netto ale 20 gr mi dorzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15355
25 minut temu, kopin napisał:

To z czego się tak cieszysz?

A wiesz jakby serce bolało jakby po 6+ vat były a nie można trzymać, tak przynajmniej nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj