pawelus

Komis z traktorami Łapczyca

Polecane posty

pawelus    4

Witam . Czy polecacie komis z traktorami w Łapczycy koło Krakowa  ? 

 

Kupił ktoś  tam  ciągnik ?

Wartają swojej ceny? 

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Chłopie jak najdalej od lapczycy o ile ci kasa potem miła to są tak odpicowane złomy że szok do kwadratu. Nie polecam ceny wysoki a upatrzyc coś ciekawego jak z grą w totka. Szrot za gruby hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelus    4
6 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

Chłopie jak najdalej od lapczycy o ile ci kasa potem miła to są tak odpicowane złomy że szok do kwadratu. Nie polecam ceny wysoki a upatrzyc coś ciekawego jak z grą w totka. Szrot za gruby hajs

Masz jakieś miejsca godne polecenia ? Interesuje mnie ciagnik w dobrym stanie od 90 do 120 koni.  Naped 4x4 Cena 40-70 tys. 

 

Jestem z Tarnowa

Edytowano przez pawelus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bober3060    2
Musisz szukać po ogłoszeniach czasami trafiają się rodzynki. Tak to niema nic po komisach w okolicy 100km od Tarnowa wiem bo z kumplem jeździliśmy po nich niedawno :) Byłeś może u wmarek teraz przywiózł dość ciekawe massey'e
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawers    168

ja jak szukałem ciągnika też miałem się tam wybierać ale koledzy odradzali, w końcu nie pojechałem skupiłem się na szukaniu po ogłoszeniach, tak jak wspomniał @bober3060 i  w końcu znalazłem ogłoszenie od rolnika, trochę było do remontu ale przynajmniej wiem w jakim stanie go wziąłem, oczywiście mechanikiem nie  jestem więc poprosiłem kuzyna o pomoc, zna się więc pomógł podjąć decyzję, bo głównie chodziło o tą część mechaniczną ciągnika, i jestem zadowolony 

Edytowano przez Trawers
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
52 minuty temu, zetorlublin7341 napisał:

Chłopie jak najdalej od lapczycy o ile ci kasa potem miła to są tak odpicowane złomy że szok do kwadratu. Nie polecam ceny wysoki a upatrzyc coś ciekawego jak z grą w totka. Szrot za gruby hajs

zgadzam się z kolegami ,ceny z kosmosu też jestem z tych okolic .cała Łapczyca to siedlisko handlarzy

Edytowano przez witejus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawers    168

@pawelus wiesz to jest tak jak pisze @witejus kupił byś za grubą kasę i wielkie prawdopodobieństwo jest że grubą kasę byś dołożył, a na pewno chciałbyś tego uniknąć, kupić i jeździć, ja jak kupiłem wymieniłem filtry i oleje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekHebda    6
ja kupiłem i jestem zadowolony jak jest dobry ciągnik to i cena jest wiadomo że je robia bo mają swój warsztat w końcu to handlarze
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelus    4
5 godzin temu, bober3060 napisał:

Musisz szukać po ogłoszeniach czasami trafiają się rodzynki. Tak to niema nic po komisach w okolicy 100km od Tarnowa wiem bo z kumplem jeździliśmy po nich niedawno :) Byłeś może u wmarek teraz przywiózł dość ciekawe massey'e

 

Nie byłem u wmarek ale może podjadę pogadać .. Dziękuje za informację, Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

za te kase i moc to mogę polecić case z serii 51** lub mx 100 110 bo e mocniejsze .... chociaż za tecene 70 tys to możns kupic ale lepiej kupic 5150 i 20 tys na ewentualny remont  i tak bym się nastawiał bo import używek szrotem stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Ja oglądałem ładnego Case 5140 w Dąbrowie Tarnowskiej, gostek chciał coś ok 50 tyś ale nie ma go nigdzie na ogłoszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Łapczycy stoi masakra połączona z ruiną, ciągniki stoją tyle czasu że szok. Tyczy się to ogólnie tych handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik265    0
nie polecam, kupił i dwa dni później remont musiał robić. W Podkarpackim przy granicy z Małopolską przy starej 4 jest facet co handluje ciągnikami. Jak tam byłem to miał c360 i c330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj