Skocz do zawartości

Polecane posty

semyutah    0
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

To na fakturze czy do kieszeni.

do kieszeni oczywiscie

leszekb    36
6 godzin temu, Thomas2135 napisał:

W warunkach programu są nie ma o tym mowy. Jest tylk informacja o skreśleniu z listy dostawców. Jak z mleczarni wyrzucą to jak mogą potem tę karę zabrać? Przez windykatora?

To jak teraz do końca stycznia nie oddam tej tabelki co od kogo kupuję to ma się być skreślonym z listy bez GMO ale dalej powinni mleko odbierać czy nie , bo aneks miał być dobrowolny .Tymi papierkami co powymyślali to nas za***ać chyba chcą nie dość że dokładać do ich interesu to jeszcze tyle papierologii Cena za grudzień wyszła 1,63 z vat dla ryczałtowca .

Thomas2135    1638

Ja o żadnej tabelce nic nie wiem. Podpisałem tylko oświadczenie i nic więcej na razie nie chcieli.

Wiadomość z agroFakt.pl

ZosiaSamosia    325

A widzieliście Sapińskiego w TV z szychami polskiego rządu? Sam Minister Rolnictwa chwalił Mlekovite za rozwój, za ceny mleka bo producenci zadowoleni itp a wszystko na tle nowej proszkowni. Promocja firmy przez samego Premiera na rynkach zagranicznych no no... ;)

pedro2    503

Niech P. Jurgiel zajrzy na af xD

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

rob334    6
Osm Sierpc Tl. 4,72 bi. 3,27 ilość od9tys do 15 1,67 brutto z udziałami

KARGO    128

Mlekovita podobno już nowych dostawców nie przyjmuje, bo i po co jak teraz mają przerzut po ok. 1zł 

maxler    19

MLEKPOL 

Tłuszcz - 4.45%

Białko - 3.55%

Ilość - 26000 litrów

Cena - 2.13 zl brutto z udziałami( 1.82 zł netto bez udziałów).

kr9292    165

powiedzcie mi skąd oni biorą przerzut w takiej cenie?

Chętnię wyślę książkę

SYGNAŁY KRÓW w pdf i ROZRÓD Jana Hulsena    wzamian za    SYGNAŁY ŻYWIENIA.

ZosiaSamosia    325

Sparks.

@kr9292 skąd biorą a skąd się mleko bierze??? :P  Przerzutowcy wożą mleko gdzie się da, mleczarnie albo ograniczyły zakup przerzutu albo nie biorą go wcale, Mlekovita też. Jeden z okolicznych sprzedaje przerzut w tej chwili max 1.19 zł. To że na sparksie jest  po 1 zł, nie znaczy że w rzeczywistości mleczarnie po tyle kupują. 

bekba    5

Mlekpol za grudzień 2,15 brutto, 4,1 tł, 3,5białko, za styczen bedzie około 1,65. Ogolnie byliśmy przyzwyczajeni do spadków w okolicy kwietnia maja a jak to juz od stycznia leci w dół to latem może bedzie 1,2 a bez gmo trzeba karmić....

potrekk    74
Napisano (edytowany)

No to pie***l ta robotę. 1.65 ma i jeszcze pi******ny narzeka. Jak Ci spadnie poniżej 1.2 to wtedy się tu odezwij

Edytowano przez danielhaker
  • Thanks 1
  • Haha 3

Konrad531    8
My w Łowiczu nawet waszej sierpniowej ceny nie mieliśmy i takiego lamentu nie robimy...

vodz    17

W Sierpcu cena wróciła do tej sprzed tych premiowanych. Niby premii nie było zadnej, ale pieniądz dobry na konto przyszedł. Ja jestem zadowolony.

DanielFarmer    188
nikt tu na 1,6 nie narzeka,nawet jakby 1,4 nie zeszło byłoby spoko ale tu objazd się szykuje masakryczny

Skubis69    7

Kolega ostatnio mówił że do Spomleku przywozili serwatkę z Sierpca.  Mogli by nawiązać współpracę 

chuck00    15

OSM Ostrów Wlkp przedział 10-17tyś l za grudzień 1,38zł/l brutto (tł 4,3 bi 3,55). Tutaj 1,60zł/l nikt nie widział (poza największymi, a jest ich raptem kilku).

Zobaczymy co będzie w styczniu, na razie żadnych info nie ma.

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

subiektywny    5

SM Ryki faktura za grudzien 17000 l, bialko 3,41 tłuszcz 3,95 cena 1.72/l + 5 groszy za udział, od stycznia obniżka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol091193
      Panowie zaczyna się. Oto artykuły na które natknąłem się w internecie 
      http://biznes.onet.p...3528,news-detal

Najpierw Mlekovita, Hochland Polska, ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie a później kto następnym do odstrzału? Mlekpol? Spomlek? Piątnica?Łowicz? Co będzie z mleczarzami? Jak na to zareaguje nasz rynek tym bardziej, że już za rok zostaną zniesione kwoty mleczne?

Nasuwa mi się teraz tylko jeden obraz w głowie: http://demotywatory....emierze-jak-zyc
    • Przez konteno
      Chciałbym dowiedzieć się czy w waszych gospodarstwach (lub zlewnach mleka) wykorzystywane jest w jakiś sposób ciepło pochodzące z procesu chłodzenia mleka (ogrzewacie wodę , pomieszczenia czy może macie jakiś inny sposób na wykorzystanie energii odpadowej z tego układu)
      jakiej pojemności macie zbiorniki mleka ,CWU , jak dużą powierzchnię ogrzewacie i ile stopni osiąga woda w układzie?
    • Przez pusty19
      Witam zakładam nowy temat ponieważ chcę wiedzieć czy można podawać mleko od krowy maciorom.
    • Przez szympek96
      Sprzedam Schładzalnik do mleka 400l
      http://olx.pl/oferta/schladzalnik-zbiornik-na-mleko-400l-CID757-ID9RWBr.html
    • Przez karolas123
      Witam, Panowie zwracam sie z prośbą o rozwijanie tematu. Planuje wyprodukowanie elektronicznego testera somatycznych. Mam zaplecze techniczne oraz wiedzę programistyczną i elektroniczną do zbudowania takiego urządzenia. Niestety nie posiadam wiedzy specjalistycznej w zakresie badania mastitis. Interesuje mnie sposób badania komórek somatycznych przez testery dostepne na rynku które są nie ukrywajmy bardzo drogie. Prosiłbym o wskazanie literatury lub podzielenie sie wiedza na temat metody pomiaru. Czy te testery działają sprawdzając przewodność elektryczną płynu? A moze badają gęstość lub jeszcze inaczej to działa?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.