Polecane posty

Gość   
Gość

To bieda jednym słowem bedzie. Lider tu  lider tam nagroda tu i tam zakłady za zakładem a cena nie taka fajna jak u innych ;|  Obstawiam że stwierdzili że zyje sie nam tak dobrze że tyle nam wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz_1994    1
mlekpol bierze w powiecie łowickim, napewno w gminie Bielawy i od 1 stycznia w gminie Łyszkowice mają brać, a i w gminie Bielawy Polmlek też podjeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kbagro    2

Z Łowicza ludzie dają nogę masowo tylko do kogo przejść aby nie wejść z pod rynny na deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6703
54 minuty temu, Farmer6820 napisał:

Masz 15 tyś miesięcznie wychodzi Ci gdzieś 40 groszy różnicy to masz 6 tys miesięcznie w plecy. W ciągu roku będziesz 72. Prosta matematyka karę odrabiasz w 3 miesiące. Jak będą chcieli karę to możesz się odwoływać i coś im podsuwac. Prawnik Ci weźmie 200 zł od jednego pisma a odciagnie to w czasie. Ja bym się nie zastanawiał 

No to już tydzień temu koledze o tym mówiłem, przy takiej różnicy cenowej tez bym tak zrobił nawet z dnia na dzień zmienił odbiorcę i zapłacił im ta karę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Matka może odciągać zapłatę kary tłumacząc się brakiem dochodów, gdy przepisze na jednego z synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

To juz czlowiek spokojnie z gospodarzenia nie moze zrezygnowac bo kare zaplaci? Co za bez sens

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Kizak nas szmatami traktują od dłuższego czasu... dostaną 100l max na odbiór na wypowiedzeniu i koniec....Damian powiat kutnowski Polmlek już bierze od kilku i wchodzi mlekpol 

Kizak nas szmatami traktują od dłuższego czasu... dostaną 100l max na odbiór na wypowiedzeniu i koniec....Damian powiat kutnowski Polmlek już bierze od kilku i wchodzi mlekpol 

Kizak nas szmatami traktują od dłuższego czasu... dostaną 100l max na odbiór na wypowiedzeniu i koniec....Damian powiat kutnowski Polmlek już bierze od kilku i wchodzi mlekpol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpersen    3
1 godzinę temu, Marcin133 napisał:

Kizak nas szmatami traktują od dłuższego czasu... dostaną 100l max na odbiór na wypowiedzeniu i koniec....Damian powiat kutnowski Polmlek już bierze od kilku i wchodzi mlekpol 

Kizak nas szmatami traktują od dłuższego czasu... dostaną 100l max na odbiór na wypowiedzeniu i koniec....Damian powiat kutnowski Polmlek już bierze od kilku i wchodzi mlekpol 

Kizak nas szmatami traktują od dłuższego czasu... dostaną 100l max na odbiór na wypowiedzeniu i koniec....Damian powiat kutnowski Polmlek już bierze od kilku i wchodzi mlekpol 

Ja jestem z okolic Skierniewic i mialem do wyboru Końskie  i Spomlek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
18 godzin temu, leszek1000 napisał:

chyba 18tyś. 

Miałem pół roku temu podobny dylemat w innej mleczarni tyle ze kary mialem 30tyś i jak koledzy powyżej piszą odrobisz to bez problemu w moim przypadku udało się na tyle dobrze że ostatecznie karę pobrali z udziałów.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpersen    3
11 godzin temu, lukasz20 napisał:

I co te mleczarnie Ci zaoferowały?

Różnica była w granicach 10 gr,tylko ze ja rozmawiałem we wrzesniu ze Spomlekiem a oni mieli mieć rade i jakieś tam podwyżki.W końcu zdecydowaliśmy się na Osm Głuchów cena powyżej 1,50 gdybym oddawał całość.a narazie daje pół na pół i co jest też ważne ze udziały są o wiele mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Jak tam koledzy w łódzkim nasza mleczarnia radomsko? Kiedy jakieś spotkanie udziałowców nie mam żadnego kontaktu i nigdy nie byłem na takim spotkaniu. Udziałowcem jestem rok. U was jakieś wyrównanie na koniec roku przyszło w postaci premi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

Wie ktoś może jak daleko dojeżdżają Ryki po mleko  czy przyjmuja nowych dostawcow jak płaca w kryzysie a jak teraz przedział to 25000-30000 tysięcy litrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Ryki to mogą wywalić jakiegoś dostawce, a żeby przyjąć nowego to raczej niemożliwe. Chętnych jest mnóstwo jednak nie słyszałem żeby kogoś w końcu przyjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

Jestem z okolicy Siedlec dokładnie mieszkam 25 kilometrów od siedlec w stronę węgrowa. Ja to mogę w każdej chwili przejść bo w obecnej mleczarni nie mam podpisanej żadnej umowy.

Edytowano przez Damiancyk17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulugula13    5

Nie wiem czy ktoś już wspominał, osm koło -8 groszy za grudzień. Od nowego roku przewidywane są kolejne obniżki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Damiancyk17 napisał:

Jestem z okolicy Siedlec dokładnie mieszkam 25 kilometrów od siedlec w stronę węgrowa. Ja to mogę w każdej chwili przejść bo w obecnej mleczarni nie mam podpisanej żadnej umowy.

Do Siedlec nie chcesz oddawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś wie cos o premii w Piatnicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzzz    8
20 godzin temu, Damiancyk17 napisał:

Jestem z okolicy Siedlec dokładnie mieszkam 25 kilometrów od siedlec w stronę węgrowa. Ja to mogę w każdej chwili przejść bo w obecnej mleczarni nie mam podpisanej żadnej umowy.

Mlekovita jezdzi Hohland masz,jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
55 minut temu, Zulugula13 napisał:

Nie wiem czy ktoś już wspominał, osm koło -8 groszy za grudzień. Od nowego roku przewidywane są kolejne obniżki 

Kurde.. jak już zaczynają i tak z grubej rury, to nic dobrego nie wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, suchy330 napisał:

Ktoś wie cos o premii w Piatnicy? 

A co mało Wam przy tych stale rosnących kosztach produkcji? Ponad 1,7 za mleko jak żyć panie premierze?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

No kurła do łąki dopłaty, do krowy dopłaty, do paliwa dopłaty i jeszcze mliko po 2.5 by chcieli😡

No ciekawe kto produkty gotowe będzie kupował kogo będzie na nich stać🙁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj