Polecane posty

chuck00    207

OSM Ostrów Wlkp przedział 10-17 tyś l, czerwiec +3gr/l cena 1,15zł/l brutto, w lipcu +3gr/l.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, bo skąd. Te g...e germańskie piece wywołały pożar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie to w starej kotłowni taśmociąg i zasobnik się zajęły. Nic wielkiego się nie stało szybko ugasili 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40
9 godzin temu, Zawisza napisał:

Pożar w mlekovicie był, słyszeliście? Kotłownia się hajcowała.

To teraz znam przyczynę że jebnęli mi po pół procenta na białku i tłuszczu , coraz bardziej mnie wk***iają z tym oszukiwaniem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi też spadły parametry, ale to norma przy pastwisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Pytanie do osób z Lactalis president i którzy odchodzili od nich. Jakie jest ich podejście do dostawcy po złożeniu wypowiedzenia? A może komuś udało się za porozumieniem stron? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przeszedłeś do nich i już uciekasz czy pytasz co byłoby jakbyś chciał odejść? Ta gwarancja ceny minimalnej, którą proponowali to lipa co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus907    6

ja odchodzę z łowicza do mlekowity obiecują 20 gr netto więcej  w łowiczu nie miałem zastrzeżeń do prób odbioru itd tylko ta cena ile można czekać na obietnice że będzie lepiej. A piszecie że z mlekowicie próby bi/tłuszcz nie zgadzają się z zootechnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
3 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Przeszedłeś do nich i już uciekasz czy pytasz co byłoby jakbyś chciał odejść? Ta gwarancja ceny minimalnej, którą proponowali to lipa co...?

może idzie do mlekpolu lub sierpca to też bym się nie wahał albo brak sloiczkow przeszkadza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio1612    102
11 godzin temu, Karror830 napisał:

Pytanie do osób z Lactalis president i którzy odchodzili od nich. Jakie jest ich podejście do dostawcy po złożeniu wypowiedzenia? A może komuś udało się za porozumieniem stron? 

Tak jak masz w umowie, 3 miesiące przed końcem roku wypowiedzenie składasz i od 1 stycznia zmieniasz podmiot. Sąsiad w tamtym roku odchodził i tak jak mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29
w lowiczu tez mam tak umowe zrobiona tzn 3 miesieczny okres wypowiedzenia z skutkiem wraz z koncem roku kalendarzowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
12 godzin temu, kr9292 napisał:

W tym miesiącu 0.3 tl brak białko się zgadza czyli -3gr

to jest od cholery różnicy...we wszystkich oddziałach lecą tak w uja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Wie ktoś może czy Mlekpol przyjmuje nowych dostawców?


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

z tego co wiem nie przyjmuje,nasze podania leżą od lutego,ale nie wiem czy tak jest we wszystkich oddziałach,podobno tak,ale chyba kluczem tu są twoje możliwości dostaw. mlekpol skupił sie na dużych dostawcach,jak masz dużo to cię przyjmą 

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzzz    8
Dnia 23.06.2018 o 18:39, kr9292 napisał:

W tym miesiącu 0.3 tl brak białko się zgadza czyli -3gr

u mnie to samo drugi msc ¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

Mlekpol do czasu odpalenia proszkowni oficjalnie nie przyjmuje. Nieoficjalnie jak masz 50 tysi na miesiac  z plotek slyszalem ze biora. Po odpaleniu proszkowni powinno byc dawajcie kazdego. Ale to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj