Polecane posty

Marcin185    0

Osm włoszczowa 1.34 netto. Sprzedam pierwiastki, jałówki wysokocielne po sexie i zacielone sexem 100% hf -jestem inseminatorem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus82    6
Mlekowita Działdowo jest oddzielny podpunkt na fakturze "dope bez GMO" 4 grosze do litra i była też swego czasu podwyżka na jednostce tłuszczu zdaje się latem.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To wiem, że jest taki punkt. Nie było jednak takiego typowego sms, że wprowadza się dopłatę za żywienie bez gmo. Jak powiedział mi człowiek ze skupu tę dopłatę zawarli w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sm Ryki tł. 4,95 bi.3,28 cena 1,39 zł 5500l dopłata non GMO 0,10 zł. do litra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie tak. Ale Thomas myśli że wszystko jest jak u niego . A tu jest błąd w myśleniu.  Na fakturze jest punkt dopłata za żywienie no GMO 4 grosze do litra od razu policzone przez litry i podana cała kwota. Cena 1.42 zł tłuszcz 3.6 białko 2.8przedział 10-15

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Zkodarski ty chyba sam siebie oszukujesz.  szkoda że nie zacytowałem cena 1,50 i parametry zmieniłeś heh w co ty grasz chłopak


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus82    6
Thomas nic do ciebie nie mam. Piszę jak jest w Dz- wie. O innych oddziałach nic nie wiem. Dla przykładu mogę powiedzieć, że cennika na oczy nie widzieliśmy my i ludzie od nas z wioski nie wiem jak reszta dostawców Dz-wa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, zkordalski napisał:

Dokładnie tak. Ale Thomas myśli że wszystko jest jak u niego . A tu jest błąd w myśleniu.  Na fakturze jest punkt dopłata za żywienie no GMO 4 grosze do litra od razu policzone przez litry i podana cała kwota. Cena 1.42 zł tłuszcz 3.6 białko 2.8przedział 10-15

Olaa bogaa toż miałeś mieć nie mniej niż 1,55zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja do nikogo nie mam pretensji,bo i o co? Napisałem jak było w oddziale w Baranowie. Smsa nie było. Na fakturze punkt za bez gmo pojawił się pierwszy raz na styczniowej fakturze. Jak nie podpisałem deklaracji to przysłali mi kolejną, więc zapytałem czy muszę podpisać i co z dopłatą. Odpowiedzieli, że dopłaty typowej nie ma tylko to jest już uwzględnione w wyższej cenie mleka. To taki drobiazg, bo mówili jedno a zrobili jakby to była skladowa cennika. Być może w nowym cenniku jest to już wyszczególnione jako oddzielna płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37
30 minut temu, KARGO napisał:
30 minut temu, KARGO napisał:

Olaa bogaa toż miałeś mieć nie mniej niż 1,55zl

To sierpczoki maja więcej ;-) i ogarnął mnie śmiech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W nic napisałem cenę.  Wyniki były z drugiej połowy jeszcze gorsze a fakturę pokazała mi mama nie tą a ta właśnie jest taka jaka jest cena też każdy widzi nic nie koloryzuje. I dlatego zmieniłem by było prawdziwie. Bo tamte były z stycznia a ta  z lutego. Może teraz się poprawią parametry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

Moim zdaniem dopłata GMO to ściema i działa na zasadzie tu ujął a tam dodał. Klient za taki produkt więcej zapłaci? Tyle miesięcy w mlekpolu bez gmo a jakos ja informacji o tym na produktach nie widziałem.Taki wymóg marketów a niby dopłata na ukojenie nerwów producentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zkordalski napisał:

W nic napisałem cenę.  Wyniki były z drugiej połowy jeszcze gorsze a fakturę pokazała mi mama nie tą a ta właśnie jest taka jaka jest cena też każdy widzi nic nie koloryzuje. I dlatego zmieniłem by było prawdziwie. Bo tamte były z stycznia a ta  z lutego. Może teraz się poprawią parametry .

Szacunek kolego że umiałem przyznać się do błędu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wille    31

Kolega który przeniósł się z Łowicza do president i oddaje mleko tu i tu bo jest na 3 miesięcznym wypowiedzeniu próby białko Łowicz 3.42 białko president 3.55 brane tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

A to identyczne wymieszane mleko? Bo jak od części krów do jednego a od części do drugiego to parametry nie będą takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
ale koledze wyżej chodzi o to czy wszystkie sztuki były dojone do tego samego zbiornika i z tego zbiornika było dawane mleko dla obu odbiorców? mleko z rana i wieczora może mieć różne parametry już nie mówiąc z dnia na dzień

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

A jak to jest w umowie z president mozna spokojnie uciec od nich bo na zebraniu w łowiczu straszyli ze dziwnie umowy skonstruowane i nie za bardzo mozna odejsc od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mlekowita oddział Trzebownisko tł 4.11 białko 3.34 powyżej 10 tyś cena 1.50zł w tym dopłata non gmo 4gr i ocena 2gr

Edytowano przez Xawier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj