Polecane posty

9 godzin temu, kr9292 napisał:

W mlekovicie święta się skonczyły i premia też. Za styczen bez premii czyli jakieś 1,6-1,65.

niby przy jakiej ilości i parametrach tyle Ci wyjdzie???  bo u mnie to z premią w tych granicach brutto wychodzi dla watowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie podobnie wychodziło z premią. Za kilka dni będę wiedział, ale  max 1,6 brutto,  bo parametry będą wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
4 godziny temu, TomaszKysiski napisał:

niby przy jakiej ilości i parametrach tyle Ci wyjdzie???  bo u mnie to z premią w tych granicach brutto wychodzi dla watowca

Dokładnie nie liczyłem ale z premią przy ponad  20 tys litrów, parametrów dokładnie nie pamietam ale ok 4,4 tł i 3,5 białko wyszło mi 1,7586 zł brutto dla ryczałtowca. Centrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Osm Koło od 1 stycznia -15 gr. info od kierowcy z paszami, moze ktos z Koła potwierdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w oddziale do którego oddaje płacą tylko za tłuszcz i przy tej samej ilości co u Ciebie  i tłuszczu 4.2 wyszło  razem z premią 1,6107  brutto dla vatowca to  piękna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYZYNH    3
1 godzinę temu, Piotrass napisał:

Osm Koło od 1 stycznia -15 gr. info od kierowcy z paszami, moze ktos z Koła potwierdzic ?

Wydaje mi że poprostu nie będzie premii która dolożyli w grudniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
1 godzinę temu, TomaszKysiski napisał:

w oddziale do którego oddaje płacą tylko za tłuszcz i przy tej samej ilości co u Ciebie  i tłuszczu 4.2 wyszło  razem z premią 1,6107  brutto dla vatowca to  piękna różnica

To do jakiego oddziału dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9
18 godzin temu, wille napisał:

Panie Sebek długo czekałaś na decyzję z Sierpc bo ja też czekam a jak można wiedzieć to skąd jesteś dzięki

1,5 roku się starałem na moim profilu pisze skąd jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrRula    3
Dnia ‎02‎.‎01‎.‎2018 o 19:45, sebek1981 napisał:

Do Łowicza mam sentyment i mam nadzieje że przetrwa ten zakład..

A  co mówili w agrobiznesie?

Nowa Prezes Łowicza nie radzi sobie. Konin należał do Łowicza na podstawie umowy o współpracy. Nowa Prezes ją wypowiedziała i chciała w Koninie ograniczyć produkcję i zwolnić ludzi. Do Konina też należy Sosnowiec. Tam już ludzi pozwalniała i ograniczyła produkcję. Obecny Prezes Konina udał się do Koła i tam zgodzili się przyłączyć Konin. Jak nowa Prezes się o tym dowiedziała to chciała odwołać to wypowiedzenie, które sama im dała, ale Prezes z Konina z Radą już się nie chcieli zgodzić to ta prezes chciała odwołać Prezesa, ale na radzie przegłosowano pozostawienie prezesa na stanowisku i nowa prezes postanowiła zwołać popierających ją rolników z Łowicza, żeby pojechali okupować zakład w Koninie, zwołała telewizję i to w agrobiznesie pokazali. To oczywiście wyrywkowo pokazali. Tyle niestety u nas się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@michatek. Zależy z czym. Z zyskami firmy może i tak ale z ceną za mleko odwrotnie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    531
1 godzinę temu, michatek napisał:

hehe to gdzie im do mlekovity

Umiesz czytać ze zrozumieniem? 1770mln litrów z własnej sprawdzonej bazy skupowej!! Niech się mlekovita pochwali ile skupuje jako mlekovita a ile kupuje białego niewiadomego pochodzenia.  Po za tym to nie miejsce do takich pogawędek!!! Piszcie w luźnych rozmowach!!

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli masz takie dane to napisz ile Piątnica skupuje białego surowca niewiadomego pochodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

bez GMO ...


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przestaną inwestować to dadzą nam najlepszą cenę w kraju pożyjemy zobaczymy. Mlkekovita posiada mleko no GMO a herezje i obrażanie po części i mnie jako producenta pisząc niewiadomo czego uważam za cofanie się w rozwoju i opisywanie własnej produkcji ☺

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444
mlekovita i polmlek kupują najwięcej sera z Niemiec i to w cenie ok 10zl

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

.

Edytowano przez pedro2
Pomylka

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubis69    13
1 godzinę temu, wojtal24 napisał:

mlekovita i polmlek kupują najwięcej sera z Niemiec i to w cenie ok 10zl

Kolego bo tymi firmami rządzą tacy ludzie. Jak widzę napis mlekovita to zugac mi się chce patrząc na to co robią zero szczerości i patriotyzmu. Mlekpolbchociaz coś sobą reprezentuje choć by jakością produktów to jest lider polskiego mleczarstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj