lukasz150

Farmtrac 690DT, Farmer F-9258 TE, New Holland T5040, Deutz-Fahr Agrofarm

Polecane posty

lukasz150    10

Witam możecie mi coś powiedziec na tematych tych ciągników?

1. Farmtrac 690DT

2. Farmer F-9258 TE

3. New Holland T5040

4. Deutz-Fahr Agrofarm

 

Zgóry dzięki. A jak ktośzna cene to prosze podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym Ci polecił Farmtraca 690DT, silnik Perkins, skrzynia 24-24 rewers no i chyba cena bo nie jest aż tak wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Ja myślę że Farmtraca i farmera nie bardzo się powinno porównywać do NH i DF ze względu na wyposażenie jakość i cenę. Ja bym postwił na NH bo mam już jednego i polecam tą markę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

jesli moge doradzic to deutz-fahr,wyposazenie dodatkowe i kwota jaka dysponujesz to inna kwestia,ale jak masz mozliwosc to wsiadz do nich lub troche przejedz lepszego porownania nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

znam paru gości którzy mają farmtrace i bardzo sobie chwalą , ciągnik ze skrzynią 24/24 + rewers , mają oni nakrecone pierwszy ma 2000 mtg a drugi ok 900mtg i chwilą je za niskie spalanie , zwrotność , dobre przyśpieszenie w czasie transportu , noi ten perkins - nie do zajechania


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Ja mam Farmtraca 80 4WD (74 KM) od 3 lat i bardzo go sobie chwalę. Mam już na nim ok. 900 mtg i jak na razie sprawuje się bez zarzutów, jest zwrotny i ma zero elektroniki. Po górzystym terenie radzi sobie bez trudów. Cena Farmtraca 690DT - 104.098 zł (+22% VAT). Jest to naprawdę dobry ciągnik. Ma niskie spalanie ( silnik Perkins).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz150    10

Ja mam już jedego Farmtraca 80 4WD. A mam zamiar zmienić zetora 7245 na cos lepszego. najpierw miałem zamiar zmienic na MF 3060 lub MF 3070,ale znajomi i użytkownicy agrofoto mi odradzili. A teraz zastanawiam się nad czymś nowym. Cena ok. 150 000. A Farmtrac 80 4WD spisuje sie u mnie bardzo dobrze, dlatego tez sie zastanawiam sie nad silniejszym 690DT ( 86KM )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

Ja bym proponował NH to dobry ciągnik dobrze wykonany kolega ma DF i lipny jest zupełnie 80KM im się chyba nieudały ciągniki takie jest mojezdanie a NH jest dobrym ciągniczkiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal987    0

kolego ma DF agrofarma 100 i w rok nakręcił nim 900 mth i nie miał żadnej awari bardzo go sobie chwali bo mocy też mu nie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Z tej grupy ciągników zastanawiał bym się długo nad farmtrackiem i agrofarmem, jakoś farmer mnie nie przekonuje, new holland nie wiem nie mam nie widziałem dlatego nie oceniam, a agrofarm czy farmtrac to wybór trudny, bo w tej samej cenie będzie agrofarm ecoline, a więc wersja uboga, wyposażenie w pierdółki na plus farmtracka, możliwości w polu - standardowo agrofarm ma dużo większe koła, awaryjność i wykonanie nie wiadomo ale mały plus pewnie dla agrofarma, ale ceny części do farmtracka będą dużo niższe, bo jest dużo polskich podzespołów, jak sprężarka, kabina i wiele innych bzdetów, a i główne podzespoły w końcu z polskiej montowni powinny być tańsze,

no i kwestia silnika, wielu znajomych mechaników straszy tymi pompowtryskiwaczami, że perkins może być lepiej przystosowany do polskiego paliwa :P, a i farmtrac jest wolnossący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz150    10

a może wiecie co posiada Farmtrac 690 DT w wersji podstawowej jak i w opcji. Bo tu agro973 podał cene Farmtraca 104.098 zł netto ale to chyba podstawowa wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Jak ja kupowałem Farmtraca 675DT to koleś pytał się o cenę 690DT w full wypasie to wyszło 145tyś brutto.

Edytowano przez robertbara
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

To posiada w standardzie farmtrac 690DT komfortowa,ochronna,dwudrzwiowa. Ogrzewanie i wentylacja, uchylane okna boczne i tylne,spryskiwacz i wycieraczka szyby przedniej,wycieraczka szyby tylnej, lusterka boczne, reflektory robocze przednie i tylne w dachu kabiny , ramiona CBM , ja osobiđcie polecam farmtraca , czesci dostepne , malo pali , komfort pracy i duzo mozliwosci w dodatkowej wersji wyposarzenia ciagnika

 

opcja: obciazniki przednie 172kg 6 szt + zaczep , obciazniki tylne 206 kg , obciazniki przednie 88kg , ogumienie niskoprofilowe , ogumienie szersze przod , przedni tuz i wom , przedni tuz , dolne ramiona z hakami cbm , zaczep przesowny transportowy cbm , klimatyzacja , podgrzewacz cieczy chlodzacej , lampa blyskowa , radio cd + glosniki , belka polowa

 

Farmtrac 690dt w standardzie kosztuje 131,650,00 brutto


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

znajomy ma farmera i olej musi codziennie dolewac bo cieknie

 

To powiedz znajomemu, że jak jest nieszczelność to się ją uszczelnia, a nie codziennie dolewa olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj