News
slawek4020

Łyzka do tura wymiary i kąty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Łyżka
slawek4020    0

Witam potrzebuje wymiarów ,kątów w łyżce do tura ,ponieważ planuje ją zrobić przez zimę. Jak ktoś kupił nową łyżke to niech pomierzy mi się przyda;)Z góry Dzięki

kubaguzik    189

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Wiadomość z agroFakt.pl

bukat82    1168

łyżka.jpg

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

slawek4020    0
Dnia 30.12.2017 o 20:59, jedrus2020 napisał:

daj maila to mogę wysłać projekt w cadzie gotowe do wypalenia

sawomirmoskaa87@gmail.com

slawek4020    0
Dnia 30.12.2017 o 20:40, Tomasz78 napisał:

moze dopisz do jakiej mocy ciągnika ,jaki model ,marka?

Ciągnik 82km mtz myslalem nad łyżką 2 metrową. 

kris148a    24
Ten kąt co na rysunku jest zbyt mały (ja jak robiłem to kąt dobrem taki by przy pochylenia na siebie lemiesz i a górna waga są praktycznie w jednym poziomie. Musisz zobaczyć ile w twoim turze można pochylic na siebie. Ja mam chyba kąt 55stopni.

tomek5747    0

Jeśli możesz to wyślij i mi. Lapa7711@gmail.com 

jedrus2020    15

oczywiście że mogę wysłać. Ale żeby ktoś mi chociaż flaszkę za to postawił...

Krystian27    0

Krystian166.16@o2.pl byłbym mega wdzięczny! 

jedrus2020    15

kurde każdemu kto chciał plik z rysunkami łyżki wysyłałem a nikt nawes słowa dziękuje nie powie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pisarz
      Proszę o pomoc, może ktoś z użytkowników ciągnika Claas Axos 320 miał taki problem:
      od pewnego czasu -jakieś 3 mies.- często blokuje mi się kierownica podczas jazdy  a kilkanaście dni temu zrobiłem sprzęgło, później tur powoli słabł, myślałem że to przez olej więc zmieniłem (olej hydrauliczno-przekładniowy, nie oryginalny Claasa tylko inny ale niby parametry takie same), filtry założyłem nowe a teraz już w ogóle nie ruszę turem -nie wiem co to się podziało, czy rzeczywiście gęstość oleju jest zła (ale niby wlałem 10W) i to że olej nie jest oryginalny Claasa? Czy coś by się stało z pompą i tak to się wszystko zablokowało? prosiłbym o pomoc  lub poradę

• Przez mx_racer
      Witam zamówiłem na swojego Jelonka tura Hydramet Xtreme 1 i powiedziano mi powiedział, że aby go podpiąc pod hydraulike potrzebna jest jakaś przystawka lub że mogą go podpiąc pod wyjscia hydrauliczne z tyłu lecz nie pasuje mi to zbytnio i wybrałem opcje z tą przystawką. Dealer kazał mi zrobić zdjęcia rozdzielacza żeby zamontować tą przystawkę i wysłac mu aby było wiadomo jak to podłaczyć lecz nie bardzo wiem czego dokładnie zdjęcia muszę zrobić. Ma ktoś tura na takim JD i może mi wytłumaczyć jak jest on podpięty?
    • Przez HornetZnawca
      Witam jaki tur będzie najlepszy do 1634? Chciałem Metal Facha ale niestety do Ursusa 6 z Turbo nie produkują;( Tak Samo do zetora 16245 też nie robią;(
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
    • Przez Mc3
      Wiram, planuje kupić tura do C330. Mój typ to wol met 2b ładowność ok 700kg z podwójnymi siłownikami i joystickiem,łyżka widły, paleciak (koszt ok 9-9,5tys). Czy to dobry wybór, a może jakaś inna firma, może tańsza, sprawdzona? 
      Pozdrawiam. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.