Skocz do zawartości
News
luki88910

Opryskiwacz evrard sterownik regulor

Polecane posty

luki88910    0

Witam,

Posiadam samojezdny opryskiwacz Evrard Hardi, opryskiwacz posiada sterownik regulor.

Niestety mało wie,m o tym sterowniku i może ktoś kto posiada coś takiego podzieli się informacjami jak to działa jak się uruchamia jak obsługiwać taki sterownik ?

regulor.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sylwek123
      Witam niedawno kupilem opryskiwacz berthoud bez komputera z napedem od kola . Wie.ktos moze na jak to dziala i jak ustawic dawke oprysku?? Zdjecie ponizej jest tylko podgladowe moj opryskiwacz jest taki sam 

• Przez kamcio2a
      Witam. Mam problem z nowo zakupioną prasą krone kr 130s. W prasie jest sterownik komfortu z którym nie wiem co się dzieje, po podłączeniu do zasilania brak jakiej kolwiek reakcji z strony sterownika. Moje pytanie jest takie,  czy zna ktoś może jakiegoś elektronika , który by się podjął naprawy tego sterownika?, naj lepiej woj. Podlaskim  lub  wie ktoś może jak to samemu naprawić, dodam że bezpiecznik w środku jest zmieniony, wszystkie przewody całe i podłączone, sterownik  był już  osuszany zapobiegawczo i dalej brak reakcji. 
    • Przez leszek1981
      Zakładam ten temat bo robie opryskiwacz ciągany 2000 l. Chce zrobić zaczep kopiujący ślady ciągnika i mam pytanie do posiadających takie zaczepy - czy u was opryskiwacz  trafia dokładnie w ślad ciagnika . Czy odległość osi opryskiwacza do osi skretu jest równa odległości  osi skretu do tylnej osi ciagnika .
    • Przez PiotrekRolPL
      Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem opryskiwacza ciąganego 1200 litrów. Przeglądałem kilka  możliwości i zastanawiam się nad firmą agrofart, promar i biardzki, brandi. Co myślicie o tych  firmach. Jakie macie opinie? Proszę o pomoc.
    • Przez Maruda47
      Witam, 
      Kupiłem opryskiwacz Pilmet termit 317. Mam problem z wężem który wychodzi z dna zbiornika i ma na końcu kawałek urwanego plastiku. Nie wiem do czego on jest. Do pompy idzie waż z środka zbiornika i z pompy idzie na rozdzielacz.  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.