News
luki88910

Opryskiwacz evrard sterownik regulor

Polecane posty

luki88910    0

Witam,

Posiadam samojezdny opryskiwacz Evrard Hardi, opryskiwacz posiada sterownik regulor.

Niestety mało wie,m o tym sterowniku i może ktoś kto posiada coś takiego podzieli się informacjami jak to działa jak się uruchamia jak obsługiwać taki sterownik ?

regulor.jpg

cichy5540    5

Kolego dostałeś jakąś odp odnośnie tego komputera ? Kupiłem niedawno Evrarda samojezdnego z takim komputerem i też nie wiem jak sie go obsługuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Majkelo
      Zapewne temat byl gdzies poruszany....
      Panowie jak rozwiazac problem sciezek technologicznych przy szer. opryskiwacza 18m i siewnika 3m.

• Przez pawel7711
      Witam , pytam orientacyjnie czy byłby  ktoś zainteresowany opryskiwaczem marki Holder platz o pojemności 4000tyś l , belka 21m ? opryskiwacz mam okazję kupić w Niemczech , pytam orientacyjnie czy byłoby zainteresowanie  takim sprzętem , cena około 16-19  tyś. w razie pytań :505 008 448 ewentualnie 572 175 112

• Przez Marcin124
      Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?
    • Przez wojtek918
      Witam.

Potrzebuje schematu dotyczącego pokazanego sterownika. Ciągnik 8110 skrzynia dynashift 32x32

Pomoże ktoś

• Przez seba07101
      Witam co sądzicie o opryskiwaczu TOLMET jest to nowość na rynku 2018.Zaciekawił mnie dlatego ze jest rama ocynkowana i nie jest az tak drogi jak inne. Moze ktoś napisać kilka słów na jego temat jak się sprawuje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.