Skocz do zawartości
News
cygi

Opinie na temat Massey Ferguson Activa s 7347

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cygi    1

Witajcie, interesuje mnie opinia na temat mf-a activa s 7347

Jeśli posiadasz lub widziałeś w akcji tą maszynę bądź uczestniczyłeś w akcji żniwnej z udziałem Activy wypowiedz się !

jakie straty, jakie zużycie ON, jakie przestoje jaka wydajność jak z serwisem oraz opinie operatorów

zapraszam do wypowiedzi ;)

pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mf362
      Jak w tytule,chciałem sie dowiedzieć czy duzo z was wybiera tę odmiane jara.
      I jak radzicie sobie z chwastami, jaki oprysk polecacie i w jakiej fazie rozwoju ?
      Na ten rok mam do zasiania 60 arow i ile doradzacie wysiac kg?
      I po ile chodzi u was pszenica za 100kg.
    • Przez tomek_firmaTr
      Witam, chciał bym zasięgnąć informacji od posiadaczy maszyn z Krzywonoś. Jak oceniacie serwis: Czas przyjazdu od zgłoszenia, Fachowość mechaników, Dostęp do części od ręki itp.
      Bardzo zależy mi na prawdziwych opiniach, planuję zakup od nich traktorów, a dochodzą mnie słuchy że serwis to nie jest ich mocna strona.
    • Przez kubakar117
      Witam Tak jak w temacie szukam opini o pługach dowdeswell . Jakieś wady lub zalety Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.