alojzy110183

New Holland TM 175 Problem z hydrauliką kod P 32 R 35

Polecane posty

Witam. Mam problem z moim nowym nabytkiem New Holland TM 175 2006r mianowicie nie działa mi jedna sekcja  hydrauliki (elektrozawory) Nie działa mi miękka oś (albo nie potrafię jej włączyć) i najważniejsze, po wymianie oleju i filtrów w skrzyni biegów po odpaleniu silnika kontrolka skrzyni biegów długo się świeci . Wyświetlają się kody R35 i P32. Proszę pomóżcie. z góry dziękuję za odpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oreł
      Witam czy da się sprawdzić taki potęcjometr na stole? Jest to od podnośnika new holland tm 

• Przez Czerk20sdz
      Witam w moim 8670 mam słabe hamulce. Muszę wcisnąć do samego końca pedały i czuć że hamuje ale slabawo. Gdzie się odpowietrza je ?? Bo chodzą one na oleju ze skrzyni tak ??
    • Przez Czerk20sdz
      Witam mam założona blokadę predkosci do 30 km/h. By ja zdjąć potrzebny jest komputer z programem czy samemu się poradzi?? Mamy tu jakiś specjalistów. Ppzdrawiam
    • Przez oreł
      Witam czy ktoś może miła problem z ubywającym płynem? W new holland 8360 tm ford. Wydaje mi się że tedy ucieka. I moje pytanie następujące czy tąrurke się tylko wyciąga? 

• Przez oreł
      witam muszę wymienić olej w skrzyni. I moje pytanie czy stosujecie jakieś zamienniki ambry? Myślałem o plainum multi utto 10w30. Aa posiadam New Hollanda 8360 z 1996r
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj