Skocz do zawartości
fendt900

Fendt927 czy Jcb Fastrac 8250

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fastrac
dawidg2    30

Kurcze a mi oferował Klebera i Micheliny bodajże za 5 tys/szt. Jeszcze pewnie na tylu oponach by coś opuścili (wieloletnia współpraca)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Głośność opon zależy w dużej mierze od bieżnika. :rolleyes:

dawidg2    30

Ale pewnie ta kostka będzie lepsza od jodełki choć może i nie bo jest większa powierzchnia przylegania do podłoża

Wiadomość z agroFakt.pl

koses    2

dawid a ty masz jakiego fastrac,a ? @bobek ale w oponach rolniczych chyba niewiele z głośnością można zdziałać ,chociaż oponki continental w porównaniu z pirelli co miałem wcześniej to mają bardzo wąskie klocki bieżnika jednak po za lepszym uciągiem to nie słychać różnicy na drodze

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy 40km/h to za dużo nie zdziałasz, ale już przy +60km/h i znacznych wielkościach opon jest o co walczyć. Mając na myśli bieżnik, chodziło mi go gęstość jodełki, im więcej jodełek tym lepsza przyczepność na drodze i cichsza praca. Im rzadziej, tym lepsze zaparcie w polu, bo opona odpycha dłuższy pas ziemi, poza tym lepiej samooczyszcza się, ale jest głośniejsza. Nie mówiąc już o trwałości takiej opony.

dawidg2    30

@koses nie mam żadnego, ale tak myślałem kupić do transportu (3220 lub 3230) i tak się jakoś złożyło że narazie nie kupie. Ale się zastanawiam właśnie nad tymi oponami bo nie raz w ogłoszeniu można znaleźć właśnie z tymi klockowymi oponami Nokian'a.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się