Skocz do zawartości

Polecane posty

dawid3p    359

co sądzicie o wspomoganiu od lublina bo chodzi mi po głowie do 330 z turem

rafal321    0

@dawid3p wspomagnie od lublina nawet dobre rozwiązanie ja ostatnio kupiłem cały zestaw za 500zł tj pompa przekładnia kolumna zbiorniczek przewody i jakieś jeszcze d*perele bez tura daje radę bez problemu z turem też powinno w końcu to nie jest wspomaganie z osobówki tylko z dostawczaka

ukasz    58

W galerii w udoskonaleniach poszukaj kogoś kto ma taka przekładnie i się spytaj jak się sprawuje

Edytowano przez ukasz

sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Wiadomość z agroFakt.pl

Mam pytanie jaka jest potrzebna długość siłownika do c330 bo niewiem jaki siłownik kupić?

Prosze o szybką pomoc z góry dzięki.

:unsure:

Edytowano przez traktorzystafb
Dublowanie tematu

UrsusFan1222    23

Nie wiem czy pompa od samochodu będzie miał odpowiednią wydajność, mam na myśli obroty silnika ciapka a obroty silnika w samochodzie.

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Mikua    9

Możesz poszukać pompy powyżej 110 bar,takie maja bmw oraz mercedesy,

rafal321    0

raczej pompa od golfa nie da rady ja do swojego wspomagania założyłem pompę od focusa i co klapa nawet na wysokich obrotach nic nie dawało w końcu założyłem pompę od Lublina i wszystko gra, nawet na bardzo niskich obrotach

U znajomego w majorze jest pompa od golfa i wszystko chodzi jak należy więc nie wiem dlaczego od lublina miała by być lepsza?

U znajomego w majorze jest pompa od golfa i wszystko chodzi jak należy więc nie wiem dlaczego od lublina miała by być lepsza?

rafal321    0

ja wiem czego lepsza:D, lublin dostawczak to więcej na siebie weżmie to i pompa powinna mieć lepszą wydajność

ukasz    58

W orbitolu P to pompa, T to zbiornik dwa pozostałe do siłownika, który do którego wyjścia siłownika to już zależy jak będzie skręcać odwrotnie to trzeba zamienić przewody. Jak chcesz to mam pompę od mietka 110bar. Od większości osobówek pompa się nie nada bo mają ciśnienia rzędu 60-70 bar

sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln

kupiłem już silownik i mam go zamiar zamontowac na osi bo z tego co czytałem to takie rozwiązanie jest najlepsze. I teraz takie pytanie jak go zamontować do osi. Jak ktoś ma pomysł piszcie wszystkie propozycje mile widziane. :-)

właśnie też tak myśleliśmy a z tego końca co jest do wasa założone to przyspawales końcówkę z drazka od c360. A podwyzszales ciągnik z przodu czy nie.

ukasz    58

siłownik nie zmniejszy Ci prześwitu bo miska i tak niżej jest.

gospodarz97    109

właśnie też tak myśleliśmy a z tego końca co jest do wasa założone to przyspawales końcówkę z drazka od c360. A podwyzszales ciągnik z przodu czy nie.

To nie mój ciągnik, ja wstawiłem tylko pierwsze lepsze zdjęcie żeby pokazać co i jak. Nie wydaje mi się żeby był podwyższany przód, bo nie ma takiej potrzeby :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez maxifarmer
      zakupiłem nie dawno mf-a 6180 i mam z nim kilka problemów otóż:
      -rewers elektrohydrauliczny nie przełącza się prwidłowo tzn, raz wejdzie a raz
      -podnośnik się zacina
      -czasem trace wspomaganie
      -często mróga kontrolka od ciśnienia oleju i jednocześnie włącza się kontrolka usterki właśnie przy przełączaniu rewersem
      nie wiem co może być przyczyną tych usterek, zaobserwowałem również to że te usterki zaczynają się dziadz dopiero po kilku minutach pracy dopuki ciągnik się nie nagrzeje to wszystko działa poprawnie
      mam kilka chipotez a mianowicie, może to być wina oleju w skrzyni (skrzynia zalana jest Agrolem ponieważ z takim olejem był zalany i przy wymianie zalałem takim samym), lub może filtrów,
      nie sądzę aby była to kwestia elektroniki ponieważ te objawy raczej związane są z olejem
      proszę wypowiadajcie się
    • Przez pawelll48
      A więc tak jak w temacie...W przyszłości chciałbym zmienić opony w Ursusie C-330M na jakieś szersze,ale nie wiem jakie mogą być,żeby pasowały na oryginalną felgę.Jest to przydatne iż każdy wie że 30'stka na orka a tym bardziej na wiosnę i na mokrych terenach ma wielkie kłopoty...(w tym roku jeszcze mam orkę na podmokłych terenach i wiem że nie obejdzie się bez jakiś kłopotów[zaczynam teraz przed zimą ponieważ na wiosnę nie wjadę,a na wiosnę wjadę kultywatorem ])
      Z góry Wszystkim Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez Bogdan675
      witam dzisiaj odpaliłem kombajn i nie działa wspomaganie kierownicy heder motowidła ok dolałem płynu bo było mało nic nie pomogło zbiornik z płynem mocno się grzeje .to mój pierwszy sezon jak go sprowadziłem to wszystko działało postał dwa miesiące i klapa może wymienić płyn w hydraulice pomocy