Polecane posty

dawid3p    364

co sądzicie o wspomoganiu od lublina bo chodzi mi po głowie do 330 z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal321    0

@dawid3p wspomagnie od lublina nawet dobre rozwiązanie ja ostatnio kupiłem cały zestaw za 500zł tj pompa przekładnia kolumna zbiorniczek przewody i jakieś jeszcze d*perele bez tura daje radę bez problemu z turem też powinno w końcu to nie jest wspomaganie z osobówki tylko z dostawczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

W galerii w udoskonaleniach poszukaj kogoś kto ma taka przekładnie i się spytaj jak się sprawuje

Edytowano przez ukasz

sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaka jest potrzebna długość siłownika do c330 bo niewiem jaki siłownik kupić?

Prosze o szybką pomoc z góry dzięki.

 

:unsure:

Edytowano przez traktorzystafb
Dublowanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Nie wiem czy pompa od samochodu będzie miał odpowiednią wydajność, mam na myśli obroty silnika ciapka a obroty silnika w samochodzie.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Najlepiej zastosować inną pompę np od władka lub od jakiegoś widlaka.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Możesz poszukać pompy powyżej 110 bar,takie maja bmw oraz mercedesy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal321    0

raczej pompa od golfa nie da rady ja do swojego wspomagania założyłem pompę od focusa i co klapa nawet na wysokich obrotach nic nie dawało w końcu założyłem pompę od Lublina i wszystko gra, nawet na bardzo niskich obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U znajomego w majorze jest pompa od golfa i wszystko chodzi jak należy więc nie wiem dlaczego od lublina miała by być lepsza?

 

U znajomego w majorze jest pompa od golfa i wszystko chodzi jak należy więc nie wiem dlaczego od lublina miała by być lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal321    0

ja wiem czego lepsza:D, lublin dostawczak to więcej na siebie weżmie to i pompa powinna mieć lepszą wydajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

W orbitolu P to pompa, T to zbiornik dwa pozostałe do siłownika, który do którego wyjścia siłownika to już zależy jak będzie skręcać odwrotnie to trzeba zamienić przewody. Jak chcesz to mam pompę od mietka 110bar. Od większości osobówek pompa się nie nada bo mają ciśnienia rzędu 60-70 bar


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem już silownik i mam go zamiar zamontowac na osi bo z tego co czytałem to takie rozwiązanie jest najlepsze. I teraz takie pytanie jak go zamontować do osi. Jak ktoś ma pomysł piszcie wszystkie propozycje mile widziane. :-)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie też tak myśleliśmy a z tego końca co jest do wasa założone to przyspawales końcówkę z drazka od c360. A podwyzszales ciągnik z przodu czy nie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

siłownik nie zmniejszy Ci prześwitu bo miska i tak niżej jest.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

właśnie też tak myśleliśmy a z tego końca co jest do wasa założone to przyspawales końcówkę z drazka od c360. A podwyzszales ciągnik z przodu czy nie.

 

To nie mój ciągnik, ja wstawiłem tylko pierwsze lepsze zdjęcie żeby pokazać co i jak. Nie wydaje mi się żeby był podwyższany przód, bo nie ma takiej potrzeby :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Strogonow
      Witam Panowie, Posiadam w swoim 7745 wspomaganie na orbitrolu z siłownikiem po prawej stronie osi (poprzeczny). Jako że sporo cofam z przyczepami itp. owy siłownik mi tego nie ułatwia, praca w polu też nie jest niczym przyjemnym i nie chodzi mi tu o trudności z obrotem kierownicą bo w porównaniu do serwa to niebo a ziemia. Chodzi mi głównie o różnicę obrotów w lewą i prawą stronę, jak i różnice w maksymalnym skręcie w obie strony. Jeżdżę już tak od dwóch lat i ni cholery nie mogę się do tego przyzwyczaić. Przechodząc do sedna, czy montował ktoś z was siłownik do wspomagania taki jak w zetorach z młodszych serii typu 7340/5340? Znalazłem takie rozwiązanie do ciągników typu C385/912 ale tylko dla tych bez przedniego napędu. Czy montaż dla ciągnika z przednim napędem nie przystosowanym do tego typu rozwiązania będzie mieć jakieś negatywne skutki?
    • Przez kubatedi
      Żyto Dańkowskie Diament
      Stan na 15.02.2019
      Jak oceniacie?




    • Przez DanielKocima
      Cześć myślę nad kupnem ładowacza na tył do c 330 miałby za zadanie głównie ładować obornik i tu moje pytanie jak się to sprawdza bo szukam opini a średnio umiem znaleźć czy nie lepiej było by tura albo trolla czy nie będzie dźwigać 30 i czy da radę podnieść myślałem żeby bwywrot łyżki byl hydrauliczny z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam
    • Przez wsbil
      Kupię jak w temacie, w dobrym stanie. Może komuś zalega. Rozważę każdą ofertę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj