kamil8352

Manitou mlt 633 120 ls słabo podnosi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil8352    1

Witam,kupiłem ładowarke manitou mlt 633-120 ls  120KM skrzynia 4 biegi manual. Całe ramie podnosi i opuszcza szybko, wysuwa ramie też szybko lecz problem w tym że przechyla łyżke bardzo powoli w obie strone jeśli nie dodam gazu nie rusza wcale. Jeśli ktoś wie co może być przyczyną proszę o pomoc.

Edytowano przez kamil8352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

Sprawdź rozdzielacz, jesli inne funkcje działają poprawnie to szukaj od rozdzielacza (linki sterujące, cewki, elektrozawory) do może dławików na siłownikach, bo ktoś może sie tam bawił i zaczął dławić, mam podobną mt 732 i miałem podobny problem to włsanie rozdzielacz sie nie otwierał do końca i tak wolno działała jedna sekcja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil8352    1
Dnia 1.01.2018 o 22:26, rafal11195 napisał:

Sprawdź rozdzielacz, jesli inne funkcje działają poprawnie to szukaj od rozdzielacza (linki sterujące, cewki, elektrozawory) do może dławików na siłownikach, bo ktoś może sie tam bawił i zaczął dławić, mam podobną mt 732 i miałem podobny problem to włsanie rozdzielacz sie nie otwierał do końca i tak wolno działała jedna sekcja

Sprawdziłem ,że w mojej ładowarce suwaki w rozdzielaczu są poruszane ciśnieniem olejem który idzie z joysticka(chyba, że coś źle myślę) przemieniałem te przewody i  na innej sekcji działa więc chyba wina suwaka lub sprężyn tej nie działającej sekcji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

no to po przełożenu jak na innej sekcji działa to musi byc przyczyna własnie w tych suwakach, one są podobno regulowane (osobiśnie nie regulowałem), wiec rozbierz i spróbuj wyregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dombeb2
      Witam . Posiadam ładowarkę manitou 634-120 od pewnego czasu pojawia się problem z wysuwem teleskopu zacina się i nie chce wysunąć zero reakcji w odwrotną stronę działa słychać jak wyje pompa taki sam problem jest z 3sekcją otwiera sie ale nie chce się zamknąć krokodyl . Proszę o pomoc
    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie trolla na PROW i składałem na trolla ursus mikrus 1 tylko że teraz ursus nie produkuje trolli 
      Jakie inne trolle można kupić? Jakie polecacie? Głównie troll będzie mi potrzebny do załadowania obornika na rozrzutnik dość wysoki bo cynkomet 4.5 t i teraz tak sobie myślę że ten mikrus by miał problem z zalodowaniem na niego obornika rozgladalem się za hydramet tylko ceny dość wysokie. Jakie są jeszcze inne firmy? 
       
    • Przez kamil29015
      Witam interesuje mnie ładowarka caterpillar th62 z 2003 roku zadzwoniłem do Pana który ja sprzedaje a on powiedział że jest problem z poruszaniem się do przodu raz się porusza a raz nie , do tyłu porusza się normalnie i chciałbym się dowiedzieć co to by mogło być ccos poważnego czy z grubszej rury  
      Dzieki
    • Przez luki1987
      Witam. Ma ktoś z was ładowarkę case 1845? Maszyna ładnie śmiga zwrotna oszczędna w spalaniu. Problem mam że silnikiem. Słabo odpala. Ciśnienie oleju ok, oleju też nie ubywa, wtryski ok. Nie dymi podczas pracy choć jak się zagrzeje to z odmy idzie dym. Myślę nad zdjęciem głowicy. Co myślicie?
    • Przez kr7ys
      Witam, posiadam ładowarkę Clark michigane prawdopodobnie model 75a. Czy ktoś posiada taki sprzęt potrzebna mi pomoc przy elektryce. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj