Zaloguj się, aby obserwować  
kNalk

Budowa obory z konstrukcji szklarni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kNalk    29

Witam jak w tytule. Czy można dostać plan na budynek na takiej konstrukcji? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AnnaH
      Dzień dobry. Jestem właścicielem działki rolnej zabudowanej budynkiem mieszkalnym na której jest również  stodoła. Powierzchnia to niecałe 27 ar. Nie jestem rolnikiem, pracuje na etat. Dom nie nadaje się do remontu a tylko na takie coś dostaliśmy zgodę w starostwie. Chcielibyśmy zburzyć dom i wybudować nowy (może być w tym samym miejscu co stary) tylko o mniejszej powierzchni. Starostwo nie wyda nam zgody dopóki nie będziemy mieć statusu rolnika czyli posiadać (nie dzierżawić) 1 ha ziemi. Założyliśmy specjalny dział produkcji rolnej (szklarnia nieogrzewana 26m2 do uprawy roślin), posiadamy numer producenta rolnego oraz ubezpieczenie NW w Krusie w razie wypadku w gospodarstwie rolnym. Co możemy zrobić aby starostwo zgodziło się na budowę nowego domu w miejscu starego? W załączniku przesyłam plan zagospodarowania przestrzennego dla terenów rolnych. Dziękuję za pomoc.

• Przez warchest
      Witam mam takie pytania . Otoz nadszedł czas by zmienic dach na budynku gospodarczym tzn to byla obora ze stodola teraz aktualnie jest tam przechowywane zboze przerobione na typowe magazyny . zmiana by byla i drzewa czyli wiezby dachowej oraz eternitu jest to duzy budynek .pytanie jest takie jak to teraz jest z tymi budowami itd czy jak firma bedzie mi to robic to musi mi wystawic jakas fakture czy cos i firma musi byc zarejestrowana itd  jak to dokladnie wyglada z firma taka umowe jakas z nimi sie podpisuje czy jak . a konieczna jest zmiana poniewaz drzewo skrakcialo juz i eternit tez juz kiepsko wyglada wiec jest to wymiana z koniecznosci i bardzo duzy koszt bedzie i obciazenie ale coz tak musi byc .
    • Przez viperwlkp
      Witam wszystkich. Na wiosnę planuje zrobić wiatę pomiędzy słupami 6.5m szerokości i mam dylemat z czego zrobić kratownice. Rura fi 60 ściana około 3 mm rura uzywana czy lepiej profil 60x60 ściana 2mm
    • Przez czaro
      Cześć
      Co polecacie jako zbrojenie do posadzki w magazynie na zboże: krata z drutu fi5 lub fi6 ewentualnie gotowe elementy (maty) czy włókna stalowe lub polietylenowe?
      Posadzka o grubości 10-15 cm będzie wylewana na chudziak. Oprócz zboża będą znajdowały się tam od czasu do czasu jakieś maszyny lub nawozy.
    • Przez DjFarmerr
      składa ktoś teraz wniosek na budowe płyt, zbiorników czy silosów do kiszonek? myślicie czy warto? czy małe gospodarstwa nie mają szans?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj