Skocz do zawartości
Krisman1985

Instrukcja napraw Claas Dominator 108

Polecane posty

Krisman1985    1

Witam, czy ktoś z obecnych forumowiczów jest w posiadaniu Instrukcji Napraw do 108 Sl. Najlepiej w pdf. Istnieje coś takiego jak katalog części do tego kombajnu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Pietras892    241
Mam całą szczegòłową instrukcje serwisową w jezyku polskim w pdf. Tylko na maila nie da rady bo tego trochę jest

Krisman1985    1

Ile waży ? Instrukcję napraw już mam, ale szukam jeszcze katalog części taki jak w bizonie był z rozróżnieniem na podzespoły.

Jarekb20    1

katalog części masz na stronie claas.pl. Tam jest katalog do wszystkich maszyn claasa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid1409
      Witam mam do kupienia dominatora 56 z silnikiem perkinsa 4 cylindrowym i hederem 3.60 m w bardzo dobrym stanie, ale mam dylemat cy ten silnik nie jest za mały, a poprzednio posiadałem starego bizona, i nie wiem czy będzie sie lepiej sprawował claas od bizona proszę o szybkie odpowiedzi, bo jutro mam go zadadkować. 
    • Przez dawmal1222
      Witam, czy ma ktoś może katalog części do prasy claas Rollant 42 i wie jak ją poprawnie ustawić? w sensie naciąg napinaczy zbicia beli itp.
    • Przez richtik
      Witam, posiadam dwie sieczkarnie claas jaguar 820 przystawka ru450 i 850 z kemper 4500. Planuję  wymienić ru na kempera 4500 a do jaguara 850 kupić kempera 360 ponieważ jazda w 6ciu rzędach z prędkością 7-8km/h jest strasznie męcząca. Moje pytanie brzmi czy to dobry pomysł? 820tka zostanie najwyżej 2 sezony później kupię jakąś 870-890...
    • Przez krzysiek130287
      Mam problem z mercatorem. Posiadam w nim silnik perkins 6.354 sprawa dotyczy takiego tyrkotania na pelnych obrotach czy ktos mial taki problem. Do tej pory regenerowalem pompe wtryski ,kupilem droga pompe, skasowalem loz na przekladni katowej. I nic to nie dalo. Mam w planie wyslac jeszcze pompe i wtryski so hoffmana do rzeszowa co  sadzicie o tym serwisie. A morze  ma ktos pomysl co to morze byc. Prosze o pomoc

• Przez krzysiek130287
      OChcialem w tym roku przystosowac swojego mercatora do mucenia fasoli czerwonej, tylko nie wiem co przerobic trzeba. Czy ktos juz to robil i wie jak sie wzias za to.