Skocz do zawartości
Krisman1985

Instrukcja napraw Claas Dominator 108

Polecane posty

Krisman1985    1

Witam, czy ktoś z obecnych forumowiczów jest w posiadaniu Instrukcji Napraw do 108 Sl. Najlepiej w pdf. Istnieje coś takiego jak katalog części do tego kombajnu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Pietras892    293
Mam całą szczegòłową instrukcje serwisową w jezyku polskim w pdf. Tylko na maila nie da rady bo tego trochę jest

Jarekb20    1

katalog części masz na stronie claas.pl. Tam jest katalog do wszystkich maszyn claasa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kuba_xDD
      Witam.
      Mam jedno pytanie w sprawie komputera sterującego w prasie Claas variant 280 RC do czego służą przyciski na samym dole.

• Przez Kuba_xDD
      Witam.
      Mam jedno pytanie w sprawie komputera sterującego w prasie Claas variant 280 RC do czego służą przyciski na samym dole.

• Przez Mati_claas86
      Witam. Mam problem z koszem sitowym w dominatorze 86. jest oberwane to jedno dolne mocowanie? Jak wymontować ten kosz sitowy i czy wystarczy to dobrze pospawać czy trzeba nowy. proszę o odpowiedzi
    • Przez przemek262001
      Mam ustawioną średnicę beli 120 a wychodzi mi bela 80 cm. Po wypuszczeniu beli odrazy napełnianie komory wynosi 70 cm
    • Przez bialytyp
      Witam, pilnie poszukuje schematu instalacji elektrycznej do kombajnu claas dominator 106, kupiłem kombajn w jesieni i praktycznie nic nie działa z elektryki. Potrzebuje także katalogu części i najlepiej instrukcji obsługi, może być też schemat elektryczny z dominatora 96, 86 bo to praktycznie się nie różni. A jeśli ktoś ma jakieś pojęcie lub schemat tylnego napędu w tym kombajnie to także się mi przyda. Proszę o pomoc. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.