drtomee

Remont C360, zderzak zawiasowy maski

Polecane posty

drtomee    0

Cześć, jestem w trakcie remontu 60-tki i przy składaniu wszystkiego do kupy napotkałem problem. Niby pierdoła, ale mnie nurtuje. Chodzi o zderzaki zawiasowe maski (ostatnie foto). Jak to się montuje i w którym miejscu? Ma ktoś u siebie zamontowane i mógł by zrobić foto i tu wrzucić? Będę wdzięczny za podpowiedzi ;)

IMG_20171218_191515[1].jpg

IMG_20171222_182911[1].jpg

IMG_20171222_182933[1].jpg

IMG_20171222_183135[1].jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

te gumy powinny być przykręcone nad zawiasem czy jak wolisz do tego przegięcia na bocznym płaszczu maski


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Widzę masz nowego typu błotniki,proponuję zagotować bitexu z parafiną i zapryskać stelaże,tam nie ma farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321
sa przykręcane jednym wkrętem, i wkladane między zawias i bok maski. Jaki to kolor na karoserii?

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drtomee    0

Lakier z palety FSO, symbol L57, Fiaty 125p i Polonezy wychodziły w takim malowaniu, chociaż było ich niewiele. Od zawsze był to jeden z moich ulubionych kolorów, dlatego postanowiłem spróbować na ciągniku, wahałem się tylko nad kolorem korpusu, miał być czarny, ale obawiałem się, że będzie za ciemno, więc poszedł jasny szary :) Może ktoś jakimś cudem ma lub może zrobić foto jak jest zamocowany ten zderzak zawiasu maski? Chyba wiem jak ma to wyglądać, ale zdecydowanie jestem wzrokowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drtomee    0
5 godzin temu, RometOgar200 napisał:

Ja mam coś takiego u mnie w 60-siątce.  Mogę iść do garażu zrobić zdjęcie jak potrzebujesz na gwałt tego.

 

Będę to zakładał po świętach, więc gdybyś dał radę na spokojnie strzelić foto to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 spk nmzc dasz zdjęcie jak już zrobiona będzie, ps jak ja mojej remont robiłem tylko kabiny nie zdejmowałem, bo da się błotniki odkręcić to złożenie zajęło 3 dni wraz z jazdą testową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drtomee    0

U mnie gruby remont po zakupie - wszystkie uszczelnienia, kasowanie luzów, wymiana wszystkich elementów zużytych, uszkodzonych, powyginanych itp. Poza tym grzebane po godzinach więc nie ma spiny czasowej, ale jak będzie finisz to się pochwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

dobra baza do remontu, bo to nawet chyba 355, dużo "pancernych" drobiazgów jeszcze z przed czasów ulepszeń

jak możesz to podsyłaj foto z postępu prac, zawsze miło popatrzeć na taką robotę, a i coś można zasugerować :thumbup:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
17 minut temu, drtomee napisał:

To 4011 :)

tylko jeden pedał hamulca to zdradza, reszta już wymieniana na nowsze


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, izydor6280 napisał:

tylko jeden pedał hamulca to zdradza, reszta już wymieniana na nowsze

lepiej jak jest 1 pedał :) jak ma się 2 pedały to trzeba bolec wyjmować, żeby 1 kołem zahamować, a tak tylko wajchę pod siedzeniem w lewo albo w prawo i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drtomee    0

Z premedytacją zostawiłem jeden pedał:) Jeszcze most został oryginalny z 4011, podobno jest żwawszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do tego zaczepu tych obciążników nie założysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
14 godzin temu, Sean napisał:

Do tego zaczepu tych obciążników nie założysz.

"co ja nie założę ..." 

xD

fakt zaczep ST a obciążniki NT


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj