Gość

Ciągnik pomocniczy

Polecane posty

Gość   
Gość

 

Witam , stoję przed zakupem nowego ciągnika pomocniczego , w przedziale mocy 60-75km 

Szukam czegoś o niedużych gabarytach , o niewielkim spalaniu , i dobrym skręcie .

Ciągnik miałby pracować z rozsiewaczem 800l opryskiwaczem 650l sadzarką do tytoniu 2 rzędową , rozdrabniaczem 1,6m

glebogryzarką 2m i w transporcie w obrębie gospodarstwa .

Jeśli ktoś coś poleca chciałbym żeby uzasadnił swoją odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, zuras07 napisał:

A masz coś na oku

nh t4 ,65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Co do nh to się nie będę się wypowiadał bo nie miałem z tym nic do czynienia aby z opowieści bo sąsiad ma T5 115,a ile wołają za nh 65 bo za 75 powiedzieli 130 netto jak szukałem takiego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, zuras07 napisał:

Co do nh to się nie będę się wypowiadał bo nie miałem z tym nic do czynienia aby z opowieści bo sąsiad ma T5 115,a ile wołają za nh 65 bo za 75 powiedzieli 130 netto jak szukałem takiego ciągnika

New Holland najbardziej mnie interesuje ze względu na komfort użytkowania sprzętu , te same oleje , filtry i serwis . I cenę będę miał inną u miejscowego dealera boo brałem ciągnik i tur w drodze juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, Bartek933 napisał:

A jakich marek dilerów masz najbliżej?

John deere , New Holland Massey ferguson , fendt , zetor , deutz fahr . Te marki do 90km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, zuras07 napisał:

To czyli masz zamówiony T4 65 czy czegoś nie ogarniam

Jeszcze nic nie mam zamówionego , rozglądam się narazie.

Zamówić muszę najpozniej do konca stycznia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, zuras07 napisał:

A skąd jesteś że tyle masz do delerow

Woj Lubelskie pow , Biłgorajski 

Zamość , New Holland ,Zetor , Deutz Fahr 70km

Lubaczów John Deere 30km

Zapałów lub Jatutów Fendt , Massey ferguson (40km) i 75km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Hardy67 napisał:

Woj Lubelskie pow , Biłgorajski 

Zamość , New Holland ,Zetor , Deutz Fahr 70km

Lubaczów John Deere 30km

Zapałów lub Jatutów Fendt , Massey ferguson (40km) i 75km 

I jeszcze bym zapomniał o McCormicku do którego mam 4 km 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Jast rozbieżność , ja osobiście MF Zetora i nh bym odrzucił

Edytowano przez zuras07
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

MF broń boże żeby nadmierne używać sprzęgła,Zetora miałem dużo pali i części jak do zachodniego,a co do nh to mnie sam dieler odrzuca w moim rejonie , a co do samego ciągnika to mnie nie przekonuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Z tych marek co cię interesują to Fendt albo jd,to jest moje zdanie ,ja już kupno nowych ciągników mam za sobą teraz 3 lata przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@zuras07 gdzie pisze ze interesuje mnie Fendt , kolega mnie pytał jakich Dealerów mam blisko :) 

Pod uwagę biorę Nh , Kubote najbardziej mnie przekonują te marki , Ciągnik nie będzie ciężko pracował , zależy mi aby był ''sprytny'' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odwrotnie jak kolega wyżej z czystym sumieniem polecę Ci Massey'a. Użytkuję model 3635, do lekkich prac jak dla mnie jest super (u mnie grabiarka,przewracarka, owijarka). Praktycznie brak awarii, spalanie na bardzo niskim poziomie. New Holland raczej do niego "nie ma podjazdu" ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6
3 minuty temu, KrowieBieszczady napisał:

A ja odwrotnie jak kolega wyżej z czystym sumieniem polecę Ci Massey'a. Użytkuję model 3635, do lekkich prac jak dla mnie jest super (u mnie grabiarka,przewracarka, owijarka). Praktycznie brak awarii, spalanie na bardzo niskim poziomie. New Holland raczej do niego "nie ma podjazdu" ;)

 

A jaka masz skrzynie w tym mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Kurcze to daleko masz dilerów, ja bym skłaniał się do MF, DF i Kuboty. MF świetne ciągniki ale nieźle się cenią, Kubot jest zwinny,prosty ale kabina trochę mnie odstrasza a DF można fajnie skonfigurować. NH i JD moim zdaniem mają kiepskie skrzynie i trochę badziewnie w kabinie. Niemniej radzę Ci brać na testy i ustalić jakieś prace które będzie musiał wykonać każdy ciągnik : ustalisz różnice w spalaniu i może wyjdzie na jaw kilka zalet i plusów każdego ciągnika. 

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj