knoro21

Co zasiać po łące

Polecane posty

PRIMO    3583

Pryskaj i nie czekaj tylko na efekty będzie trochę dłużej poczekać. 

damianos95    133

Tez bede sial po zaoranej lace i pryskaj randapem byle byla jak najwyzsza temperatura w czasie zabiegu i zeby nie bylo przymrozku po zabiegu 

A moze ktos poleci jakas trawe na 5 klase i czy siac w oslonie innego zboza czy sama ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez blabla
      Witam,
      Jeszcze tego nie praktykowałem, czy możliwy jest wjazd traktorem na pole z rozsiewaczem przy przymrozku -5 stopni?
      Dzisiaj popadało ale z tego co zapowiada się w pogodzie mają być mrozy więc wykorzystałbym to na wjazd na pole
    • Przez Gienio123
      Dzień dobry chce zastosowac mirage 450 0.8l oraz tebu 250 0.8l czy będzie dobre na t1 w pszenicy ozimej 
    • Przez arion650
      Witam wszystkich użytkowników, zwracam się do Was z pytaniem otóż ostanio było trochę ciepła A co za tym idzie ruszyła wegetacja warunki polowe teraz pozwalają na wjazd w pole z azotem ale niestety na najbliższe około 10 dni nadają przy mrozki w nocy wielkości-2°C A nawet jednej nocy-7°C i stąd moje pytanie, czy bezpiecznie będzie jutro zastosować Saletrosan 26 czy raczej narazie czekać i zastosować w połowie marca po mrozach?? Pomóżcie 
    • Przez Korals
      Witam śnieg stopniał to dzisiaj wybrałem się na pole, moje pytanie jak oceniacie przezimowanie roślin na zdjęciach pszenżyto grenado ja mam mieszane uczucia mam zakupiony na niego Saletrosan 26 który chciałem wysiać w ilości 250kg jak tylko warunki na polu pozwolą. W niektórych miejscach na polu zwłaszcza przy wysokiej miedzy i na składzie gdzie jest lekka górka w sumie zwłaszcza na składzie  widać takie rośliny jak na ostatnim zdjęciu, to chyba pleśń śniegowa gdyż było bardzo dużo śniegu. Chciałbym się dowiedzieć czy to zboże odbije w jakiś sposób czy już przepadło, dziękuję za wszystkie uwagi i za odpowiedzi 

• Przez Korals
      Witam mam problem w pszenżycie i pszenicy, odmiany pszenżyto Grenado, pszenica Wilejka i Hondia pole było orane na skład i na lekkiej górce na środku pola zboże po zimie wygląda tak, odbije to jeszcze czy będzie plac na środku pola bo pozostałe części pola wyglądają ok 
      Województwo lubelskie 
      Dziękuję za odpowiedź 
      Zdjęcie z dzisiaj 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj