PatrykReich

Dzierżawa ziemi z KOWR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cantstop    267

kowr ma w d*pie o wszystko,coś brali sie za takich obszarników gdzie połacie uprawiali po wygaśnięciu dzierżawy a na takie kilkuhektarowe działki to nikt  nie zagląda nawet

widze takie rzeczy tylko nikt sie z tym ni afiszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cantstop    267

a co sie stało z grupą pieprzyk skoro gospodarowała na takim areale i przestala?zwinel interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może właściciel grupy czymś popadł a może nie zrobił wylonczen 30% nie znam powodu. Ale z 10km odemnie też ma kilka tys ziemi ale uprawia może ma wykupione nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

ja z dugiej strony Wro mam gospodarstwo ale u nas już ziemia podzielona :P 


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

Jeszcze nie odebrali, ale już największy rolnik w okolicy wyciągnął rękę


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

a kiedy spotkanie w sprawie ziemi z Majątku Ziemskiego?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

wkrótce będę startował przetargu ograniczonym ofertowym, powiedzcie mi o co chodzi z tymi wekslami potwierdzenia mi z banku o płynności finansowej czy też zabezpieczeniem czynszu hipoteką nieruchomości, kiedy takie dokumenty należy przedstawić czy po wygranym przetargu czy startując do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3228

czyli jest ,nadzieja bo z kasa cienko , w poniedzialek pojade zapytam , i jak cos to papiery wezme 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52
Dnia 12.02.2020 o 19:36, adam131 napisał:

Mi zwrócili po wygranym przetargu.

oczywiście ze zwracają, ale co z tego  jak czynsz trzeba zabezpieczyć i zamrozić kupe kasy na czas trwania dzierżawy, a zabezpieczenie czynszu to 1,5 krotność wylicytowanej stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Zabezpieczenie czynszu to nie tylko zamrażanie tej 1,5 krotności czynszu,są inne opcje,ja podpisałem weksel własny in blanco.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bercik92
      Witam. Czy mając te kilka ha gruntów ornych  i mając  zwolnienie z tzw zazielenienia po wzięciu kilka ha ziemi w dzierżawe na umowe notarialną trzeba będzie spełniać warunki zazielenienia? wtedy będe mieć około 8ha własnego i drugie tyle dzierżawy
    • Przez nowa11
      Otrzymałam od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ursusowski289
      Otrzymałem od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez Łukasz4514
      Koło mojej działki jest pole o powierzchni 12ha które nie jest użytkowane od roku. Dzisiaj byłem u właściciela tej działki z zapytaniem czy nie było by możliwości wydzierżawienia tego pola. Dowiedziałem się od niego że mógł bym uprawiać to. Tylko właściciel zgłosił ugorowanie gruntu jakiś miesiąc temu do ARIMR i powiedział że mam się dowiedzieć co można zrobić by znów uprawiać te pole (chciał bym tam zasiać pszenice ozimą) i w jaki sposób odwołać to ugorowanie i kiedy najszybciej da rade coś takiego zrobić. 
    • Przez Bizon_Ursus
      przyjmę ziemię w dzierżawę woj . Świętokrzyskie okolice Ujazd , Kopiec, Krępa wiadomości proszę kierować na agrofoto w wiadomości prywatne lub pod podany numer telefonu 883 294 895 pozdrawiam .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj