PatrykReich

Dzierżawa ziemi z KOWR

Polecane posty

Bartek933    5369

Zależy ile będą mieli konkurenci.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

U mnie właśnie djp decydowało


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Nie wiem jak teraz ale wcześniej odległość można było łatwo zmienić. I żeby odległość decydowała to już muszą być duże różnice


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Djp bierze sie z agencji to co sie sklada za zwrot akcyzy z paliwa? czy liste zwierzat na 1 stycznia 2019 r? i oni sami obliczaja? Bo kilka lat do tylu liste zwierzat sie bralo a jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Z bydłem tak, nie wiem ja ze świnkami jest


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

chodzi mi o bydlo  '' z bydlem tak '' czyli ze takie samo zaswiadczenie jak za akcyze tak? czy ze lista zdarzen na 1 stycznia???

Edytowano przez Kamilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

A jak jest napisane w treści przetargu??


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

informacja wydana przez ARiMR o średniorocznej liczbie zwierząt w DJP (albo liczbie zwierząt, gatunku, płci, wieku) w gospodarstwie w poprzednim rok - bo chodzi o to z ja duzo bydla kupilem pod koniec 2018 r i w zaswiadczeniu na akcyze mam dosc mala liczbe djp a jak im wyciage na 1 styczen 2019  z tego zrobia roczny obort stadem to bedzie wiecej djp pytam dlatego ze kiedys wlasnie szlo im zaniesc liste na 1 stycznia danego roku a nie wiem czy teraz to przejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

O Ty cwaniaku, pod przetarg zakupy/przepisanie stada?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

nie,  po prostu z reguly pod koniec roku kupuje wiecej bydla, a ze z roku na rok zwiekszam hodowle no to kazdy kolejny rok lepiej wyglada w djp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Jeżeli w treści ogłoszenia jest tylko stan za ubiegły rok to taki im musisz dać, jeżeli dają możliwość wyboru to sam wiesz


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52
11 godzin temu, Kamilek1 napisał:

informacja wydana przez ARiMR o średniorocznej liczbie zwierząt w DJP (albo liczbie zwierząt, gatunku, płci, wieku) w gospodarstwie w poprzednim rok - bo chodzi o to z ja duzo bydla kupilem pod koniec 2018 r i w zaswiadczeniu na akcyze mam dosc mala liczbe djp a jak im wyciage na 1 styczen 2019  z tego zrobia roczny obort stadem to bedzie wiecej djp pytam dlatego ze kiedys wlasnie szlo im zaniesc liste na 1 stycznia danego roku a nie wiem czy teraz to przejdzie 

średnioroczny stan bydła za rok 2018, dołączasz do wniosku o paliwo , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cvan    0

Według moich obliczeń wychodzi mi  około 86 punktów na 90 możliwych jak myślicie mam dużą szansę wygrać przetarg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Nad tym nie ma co gdybać bo to nic nie da. Złóż ofertę i czekaj


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    269

Powiedzcie mi Panowie jak to jest z 10 punktami które można dostać w przetargu od rady społecznej przy Kowr? W necie nie ma nic a w moim przypadku to będzie decydować, gdyż ja i sąsiad mamy max ptk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

To macie pola sąsiadujące i mieszkacie w identycznej odległości?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    269

pola nasze graniczą z działką Kowr, ja mieszkam 510, a sąsiad 512 metrów (liczę na geoportalu od najbliższego krańca działki na której mieszkamy ) Djp 1,5 na ha i on też. powierzchnie poniżej trzykrotności średniej wojewódzkiej, wiek poniżej 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

To wygrywasz dwoma metrami


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    269

ale PTK dają do jednego miejsca po przecinku czyli mam 14,5 PTK za odległość, a jest jeszcze 10 PTK od rady społecznej przy Kowr i to mnie interesuje, skład rady jest podany ale kryteria punktacji już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Myślę że rada przyzna Wam po równo pktów


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    172

Chyba jedno kryterium na przetargi pisemne miała ustalać rada społeczna przy danym oddziale, a nie jakieś przyznawanie pkt wg widzi mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majster96    38

Mam okazje wziąć od KOWR w dzierżawę 10ha w kawałku, tylko problem jest taki, że klasa ziemi to 2ha IV a reszta V, no i pole jest oddalone o prawie 20km...

Czynsz jest stosunkowo niski bo 12dt za całość, były już dwa przetargi na tą działkę i nie ma chętnych

Co byście zrobili w takiej sytuacji? Kukurydza? Może jakiś łubin ekologiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bercik92
      Witam. Czy mając te kilka ha gruntów ornych  i mając  zwolnienie z tzw zazielenienia po wzięciu kilka ha ziemi w dzierżawe na umowe notarialną trzeba będzie spełniać warunki zazielenienia? wtedy będe mieć około 8ha własnego i drugie tyle dzierżawy
    • Przez nowa11
      Otrzymałam od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ursusowski289
      Otrzymałem od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez Łukasz4514
      Koło mojej działki jest pole o powierzchni 12ha które nie jest użytkowane od roku. Dzisiaj byłem u właściciela tej działki z zapytaniem czy nie było by możliwości wydzierżawienia tego pola. Dowiedziałem się od niego że mógł bym uprawiać to. Tylko właściciel zgłosił ugorowanie gruntu jakiś miesiąc temu do ARIMR i powiedział że mam się dowiedzieć co można zrobić by znów uprawiać te pole (chciał bym tam zasiać pszenice ozimą) i w jaki sposób odwołać to ugorowanie i kiedy najszybciej da rade coś takiego zrobić. 
    • Przez Bizon_Ursus
      przyjmę ziemię w dzierżawę woj . Świętokrzyskie okolice Ujazd , Kopiec, Krępa wiadomości proszę kierować na agrofoto w wiadomości prywatne lub pod podany numer telefonu 883 294 895 pozdrawiam .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj