Marcin198309

Cześć

Polecane posty

lukbold    1054

dokładnie.. pisanie bredni że każdy bizon jest dziurawy, zużyty a każdy zachodni to przecież sam się ustawi i nie gubi jest co najmniej śmieszne a jak widać nawet nowe bez kompetentnego operatora są bezużyteczne. Kupujesz to co jest w lepszym stanie, gdzie komfort Ci pasuje i tyle.

Jedyne co można mieć do bizona to jakość części i często nieprzemyślane rozwiązania gdzie czasem trza rozkopać pół kombajnu by coś naprawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Bananek napisał:

może i leży, ale zachodnie sprzęty nie dorównają bizonom ilością dziur w zbiorniku i sitach. I nie powiesz mi, że dbanie o sprzęt da wiele jeśli blacha jest nieporównywalna w obu przypadkach. 

Sam mam wiele maszyn polskich i zagranicznych i ciągle dążę do tego, aby przejść calkowicie na zachodnie. Jakość bierze górę nad patriotyzmem niestety.

Nie mówię że dorównują, ale jak ktoś już ma Bizona to chyba wszystko idzie zrobić i nikt nie kosi dziurawą maszyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keis71    18

W tych pieniądzach można kupić 514 w dobrym stanie .Wydajność i komfort dużo lepszy niż w bizonie a o awaryjności nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tych to znaczy jakich? starszy Bizon za mniejsze pieniądze może być po remoncie i o Niebo lepszy niż ten młodszy droższy i nie remontowany prawie w ogóle, za rocznik płacić to głupota, bo te najnowsze to i tak już stare trupy. Tylko ich sprzedającym właścicielom coś się pomieszało i nie wiedzą ile za to wziąć.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, keis71 napisał:

W tych pieniądzach można kupić 514 w dobrym stanie .Wydajność i komfort dużo lepszy niż w bizonie a o awaryjności nie wspomnę

Nie biorę pod uwagę żadnego innego kombajnu bo szczerze mówiąc to nie ma nic ciekawego w tych pieniądzach. A nie chcę pchać się w odpicowane graty z zachodu. A Bizon nie jest jakiś specjalnie drogi i na te 15ha by wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2470
za te pieniądze co wstawiles link możesz mieć fajnego forszaja 524 czy 514 tego dużego lepsza wydajność od bizona ale na ten areal to nie ważne czy bizon czy zachodni ważne żeby trafić dobry zadbany egzemplarz co do gubienia ziarna to nie ważne czy zachodni czy bizon ważna jest szczelność sit tych bocznych gum i całej maszyny i odpowiednie ustawienie ale nie myśl ze jak będziesz miał swoją maszynę to będzie tak kolorowo ze sprzatniesz szybo. grunt to przejrzenie maszyny przed sezonem a to też kosztuje dobry mechanik o którego teraz ciężko plus koszt części jedziesz do agromy i zakupy zaczynają się od 100zl do tego oleje i filtry chociaż co 2 rok do tego smar i robi się niezła sumka a jeszcze co 3-4 lata akumulator i paliwo a jak masz kogoś najac do jeżdżenia kombajnem lub traktorem żeby odwiozl zboże do magazynu to nie wiem czy nie lepiej poszukać dobrych usług w okolicy a nie wspomnę o jakiś grubszych remontach ale jak musisz kupić to szukaj zdrowego egzemplarza i patrz na stan a nie na markę

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

jakbyś był zainteresowany to miałbym na sprzedaż new holland 1530  jestem z płn wlkp. wiec kawałek drogi masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki janczar810 ale chyba zostanę przy Bizonie. Choć bardzo fajnie wyglądają Deutz tylko za tyle pieniędzy to mi starczy na trupa. A ten? https://www.otomoto.pl/oferta/bizon-rekord-zo58-bizon-rekord-zo58-pierwszy-wlasciciel-ID6zmDW2.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 Chłopaki a ma ktoś instrukcję napraw Z058 w pdf? Bo znalazłem instrukcję obsługi i nawet nie ma pokazanej tabelki jak to się ustawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj