kamil5421

Sprzedam Siewnik zbożowy Stegsted 3m

Polecane posty

kamil5421    25

Witam . Posiadam do sprzedania Siewnik zbożowy stegsted 3m 25 redlic , stan bardzo dobry, redlice nie wytarte , licznik hektarów, znaczniki , grabki zgarniające , Cena 7 000 zł go negocjacji Tel 503-459-794

20171114_141939_Film3_resized.jpg

20171114_142017_Film3_resized.jpg

20171114_142304_Film3_resized.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Bardzo ciekawy siewnik, jak byłby bliżej z pewnością bym go obejrzał. 

Widać , że posiada dużą skrzynię nasienną. Jest duża odległość między pierwszym , a drugim rzędem leków przez co nie będzie się zapychał


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25
8 minut temu, mmarcinn001 napisał:

Bardzo ciekawy siewnik, jak byłby bliżej z pewnością bym go obejrzał. 

Widać , że posiada dużą skrzynię nasienną. Jest duża odległość między pierwszym , a drugim rzędem leków przez co nie będzie się zapychał

dokładnie . Do tego jest opcja unoszenia się redlic podnasz podnoszenia siewnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keis71    18

Miałem kiedyś stegsteta tylko z mniejszą skrzynią.Dokładnie siał zboże jak i trawę  i drobnonasienne.Dużo lepszy technologicznie od poznaniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

a siałeś nim rzepak ? da radę ? ile waży moze wiesz i ile wchodzi w te skrzynie pszenicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

cena przesadzona bardzo mocno, w tej cenie mozna kupic hassie, kongskilde, z komputerami do sciezek, wysiewem drobnych nasion i innymi bajerami, ale moze sie uda, ja swojego za 2 tys nie moge pchnac nawet

Rzepak nim sialiśmy kiedyś ale jak mnie pamiec nie myli to najnizej udalo sie zejsc w okolice 6 kg, to na obecne standardy jest za duzo. Sam siewnik masywny, skrzynia pakowna, ile dokładnie wchodzi to ciężko mi powiedzieć, ale na pełnym zasypie robilem około 1,5 ha. Łubinu 300 kg wchodzi, pszenica podobnie mysle. C-360 przy podnoszeniu siewnika zapakowanego na full łubinem nie potrzebuje wspomagania kierownicy


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

Matey to chyba u was na zachodzie takie ceny bo u mnie na wschodzie to za byle zachoda sulky czy amazona to czasem 10 tyś mało no i goły, jedynie znaczniki czasem ma i sciezki mechaniczne. Tak lukam wymienic poznaniaka na coś i widze ze z 10 tys w kieszeni to nawet nie ma co z domu ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

Według mnie cena jest adekwatna do wyglądu i stanu siewnika . To prawna na wschodzie ceny są wyższe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian315
      Posiadam siewnik nordsten 3m i taki oto sterownik, może mi ktoś wytłumaczyć jak on działa bo próbowałem różnych kombinacji i w żaden sposób nie może załączyć ścieżek . Z góry dziękuje za pomoc .

    • Przez rolnikgospodarny95
      Panie i Panowie mam pytanie odnosnie siewnika poznaniaka 6 2.7m chodzi mi o skrzynkę przekładniową w której znajduje się olej powiedzcie mi ile musi być tego oleju w skrzyni dodam ze siewnik jest z oku 1995 i skąd zabrać miarkę lub gdzie kupić taką mam zaślepionę taką srubą plastikową jak to było orginalnie bez miarki i jaki olej tam można wlać
    • Przez Blusik
      Witam
      sprzedam siewnik konny na drewnianych kołach. Koła uszkodzone, siewnik stoi pod chmurką od roku ale działał do końca. Pewnie po wymianie kół będzie nadal działać .
      cena 300 zł do negocjacji 
      slaskie powiat raciborski 
      kontakt PW lub pod postem
       
      pozdrawiam
    • Przez Paweł18
      Czy posiada ktoś tabelę wysiewu do tego siewnika?

    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj