matijas67

Ładowarka o&k l6 napęd

Polecane posty

matijas67    2

Witam

Właśnie kupiłem ładowarkę przegubową o&k l6 1993r (zdjecie w załączniku)

Nie wiem czy ta maszyna ma napęd i gdzie by sie go włączało ?? :)

Jak podgarnialem piasek to ciaglo jedno kolo... 

 

Proszę o odpowiedź 

ladowarka-o-k-l6-case-jcb-manitu-cat-zetor.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
Tylko że one mają stały napęd 4x4 tak więc hmm chociaż ciężko zrozumieć co działa a co nie musiałbyś opisać konkretnie a tu piszesz że koło się kręci ale które w jaki sposób itp i co nie chce dzialać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miałem kiedyś takiego o&k to koła kręcił y się po przekątnej z tym że jak nabraleś pełną łyżkę czy podparłeś gdzieś to kręcił tylko tył, teraz mam atlasa 65s to tu  jest blokada na 4 o ile dobrze pamietam tam niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Ferdihubi
      Witam, jestem świeżakiem na af.pl szukałem i znalazłem odnośnie napędu ze nie można wyłączyć a mój problem z fergusonem 3060 autotronic 1987r mam taki ze podczas włączania przedniego napędu nie włącza się kontrolka na desce( bywało czasem tak ze podczas jazdy włączała się)  , elektrozawor sprawny(załącza napęd), zarowka w kontrolce tez sprawna , brakuje mi pomysłów gdzie szukać , poratuje ktoś pomysłem ? 
    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
    • Przez marciniu94
      Witam. Mam pewne pytanie otóz dwa lata temu kupiłem ciągnik john deere 6506 i zauważylem, że kiedy włącze przedni napęd słychać w skrzyni dziwne dźwięki, takie jakby stukanie, zwlaszcza kiedy jedzie sie na wstecznym. Ostatnio zastanawiamy się nad założeniem do niego tura i stąd moje pytanie czy ktoś wie co to może być, czy może ten typ tak ma. Bardzo proszę o odpowiedz, z góry dziękuje. 
    • Przez Adamo_Drifter
      Jak w temacie co sądzicie o takim napędzie. Uprzedzając wiem że cały będzie do rozebrania i przejrzenia.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj