Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Avendrion    40

@tomi382

Śmiać mi się chce jak coś takiego czytam, jakby im niby pomogli?... posadzili za duże drzewa?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Mnie zastanawia tylko fakt czy strata aż tak wielu polityków i to znanych nie wynikła z chęci pokazania sie w mediach z DOBREJ strony? Wiadomo że uroczystości z Katynia będą transmitowane we wszystkich telewizjach. Dla kraju taka strata to niewróży nic dobrego gdyż scena polityczna zostanie mocno zachwiana. Zapewne Polska tragedia będzie przestrogą dla wielu państw i aż tak wielu polityków w jednym samolocie raczej sie nieznajdzie.

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

tu chodzi raczej o patriotyczna chec uczestniczenia w tak waznych 70 obchodach ...

 

nie ma tu nic do rzeczy chec zaistnienia w mediach wg mnie

 

to byl partiotyzm ...

 

 

patrioci zgineli w sluzbie Polsce ...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Dokładnie, krycha04, katastrofa pochłonęła Polską Elitę, ludzi wybitnych, takich którzy wyciagali nasz kraj spod paluchów ludzi niewłasciwych :P

 

 

wielki smutek :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Ja dzisiaj rano jak jechałem samochodem usłyszałem o wypadku samolotu w którym prawdopodobnie zginęła cała załoga, lecz nie dosłyszałem jakiej narodowości, nawet przez myśl mi nie przeszło ze to mogli być nasi rodacy, lecz za kilka minut usłyszałem najgorsze...[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odnośnie latania jednym samolotem, to nie ma takich wytycznych w Polsce, są natomiast skierowane do dowódców jednostek militarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Ośmieszyli się po prostu. Po 1. Zamiast kupić swoje samoloty to polecieli 35 letnim rzęchem. Po 2. w ciągu tych 2godz mogli by przez ten czas wrócić do warszawy albo wylądować na innym lotnisku. Po 3. Włączyłem na chwilę TV i leciała msza a w niej ksiądz wygłaszał kazanie że polegli w misji narodowej. Jakiej sie pytam w jakiej misji? Przecież Kaczyński sam sie pchał tam a nikt go że to nie zapraszał. Po 4. Teraz na pewno złotówka upadnie Po 5. Kaczyński zamiast wysyłać wojska do Iraku to mógłby usiąść na d**ie troszki i tu u nas w Polsce coś zrobić pożytecznego z tymi pieniędzmi np. zrobić drogi, kupić nowe samoloty itp. Niby Polska takie wielkie mocarstwo a nawet pożądnych dróg nie ma :P Po 6. Taliby pewnie z radości skaczą, że krzyżaki upadły.

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Naszło mnie takie pytanie, dlaczego zawsze musza ginac nie winij ludzie, ludzie dobrzy, ludzie władzy a nie terorysci, oszusci, złodzieje nie. No dlaczego? :P [*]


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Ośmieszyli się po prostu. Po 1. Zamiast kupić swoje samoloty to polecieli 35 letnim rzęchem. Po 2. w ciągu tych 2godz mogli by przez ten czas wrócić do warszawy albo wylądować na innym lotnisku. Po 3. Włączyłem na chwilę TV i leciała msza a w niej ksiądz wygłaszał kazanie że polegli w misji narodowej. Jakiej sie pytam w jakiej misji? Przecież Kaczyński sam sie pchał tam a nikt go że to nie zapraszał. Po 4. Teraz na pewno złotówka upadnie Po 5. Kaczyński zamiast wysyłać wojska do Iraku to mógłby usiąść na d**ie troszki i tu u nas w Polsce coś zrobić pożytecznego z tymi pieniędzmi np. zrobić drogi, kupić nowe samoloty itp. Niby Polska takie wielkie mocarstwo a nawet pożądnych dróg nie ma :P Po 6. Taliby pewnie z radości skaczą, że krzyżaki upadły.

[*]

Pierd@lisz jak potłuczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Wielka tragedia :P Ale zobaczcie jak się teraz Rosja czuje... to jest takie dziwne, tak jakby historia lubiła się powtarzać, znowu dużo ludzi i to jakich... :) Polska pozostała bez głowy państwa i najlepszych wojskowych, taka strata [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Po 3. Włączyłem na chwilę TV i leciała msza a w niej ksiądz wygłaszał kazanie że polegli w misji narodowej. Jakiej sie pytam w jakiej misji? Przecież Kaczyński sam sie pchał tam a nikt go że to nie zapraszał.

 

To mnie najbardziej wkurzyło, po co tam lecieli..., żeby uczcić pamięć zamordowanych oficerów. To chyba jasne, że na tak ważne uroczystości leci prezydent a nie sołtys Twojej małej wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj