Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    319

Ja obstawiam ze stal tam rosyjski odpowiednik pudzina i tak sobie złamał to skrzydło dla treningu :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

No ja Wam nic nie udowodnie ale jakby był wrak i czarne skrzynki w Polsce wtedy można gadac tak to każdy swoje ale czy sie doczekamy pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Jak było naprawde wiedzą tylko ofiary , ale po niej warunki w rolnictwie znacznie się pogorszyły i na jeszcze gorsze się zanosi :blink:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

no ale to co jest teraz on po 5.60zl to jeszcze jest tanio, dopiero teraz sie zacznie tzw "cud gospodarczy" wyższa akcyza na on= każdy produkt droższy, prąd też będzie droższy i gaz no i pewnie jakies podatki w góre, ale jakoś przeżyjemy

Polecam

:lol: Edytowano przez dammat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a za innych rządów to wszystko taniało... Owszem poprzednie 4 lata, to była wielka improwizacja, ale zobaczymy co pokażą teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@xemit-nie sądzisz czy nie sądzisz że odszczekają ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaro co nam po odszczekaniu, teraz na topie jest honorowe przestrzelenie policzka :D i tylko takowa rekompensata wchodzi w rachubę. Jak kto nie ma pistoletu, to może skorzystać z ogólnie dostępnej wiatrówki, procy zanętowej ewentualnie przebić go zębem wideł, uważając jednak by nie pomylić ich z gablami do ładowania ziemniaków gdyż ząb zakończony kulą stanowi większe zagrożenie od sławetnego pistoletu płk. Przybyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak właściwie to jaka jest wasza wersja wydarzeń, bo o ile oficjalna jest jedna, to spiskowych wiele. Obstawiacie zestrzelenie, sztuczną mgłę, celowy błąd wieży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trudno mi odpowiedzieć na twoje pytanie z uwagi że zajmując się mnogością wersji spiskowej nie jesteś w stanie udowodnić związku przyczynowo-skutkowego wersji oficjalnej z prawdą.

Jeśli więc istnieją przesłanki, które podważają wersję oficjalną , jej status staje się podobny do 'Opowieści z mchu i paproci" i trudno z utworem epickim tej wartości polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Skoro tak, to jeżeli jesteś humanistą, to obawiam się, że żadna wersja Cię nie zadowoli... . No cóż, nie zazdroszczę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Katastrofa smoleńska była faktem, faktem też były np. moje bądz twoje narodziny. Czy wyobrażasz więc sobie by dyskutować o wersji bądz teorii naszych narodzin w podobny sposób jak np o wersji narodzin życia na ziemi, które to w oczywisty sposób posiadają różne wersje, co nie znaczy ze jedna musi być prawdziwa, gdyż równie dobrze wszystkie w obecnym stanie wiedzy mogą być fałszywe.

Jeśli więc istnieje tylko jedna prawdziwa wersja(jak to nazywasz)to każdy fałszywy dowód, który ją potwierdza czyni ją tylko mitem.

W związku z tym nie jest istotne jak zostanie przedstawiony fakt, lecz ważne jest na jakich dowodach ten fakt ustalono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Wybacz, ale do mnie przemawiają jedynie fakty i tylko fakty. Dyskusja o tym, co autor miał na myśli pisząc wiersz jest dla mnie zwykłą stratą czasu - i jestem o tym przekonany już od szkoły podstawowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Maniek-musisz jeszcze umieć odróżnić "fakt" od "faktu prasowego" różnica jest mniej więcej taka jak między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Myślę, że potrafię. Jeszcze tak źle to ze mną nie jest. Twórcy mitów stosują identyczne metody jak niektórzy dziennikarze....

Edytowano przez maniek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No dobra-chyba słyszałeś (czytałeś ,oglądałeś)-gazety ,programy o katastrofach lotniczych ?Jeżeli tak to znajdź drugie takie śledztwo w historii lotnictwa-chyba sam widzisz że w takich katastrofach rekonstruuje się wraki ,odczytuje wszelkie możliwe i niemożliwe dane z czarnych skrzynek a nie rozkawałkowuje się maszynę,mówi "czarnych skrzynek nie dostaniecie"-dlaczego ?-bo niet :) .U nas po paru minutach ogłasza się że winni byli piloci albo pijany generał a tak w ogóle podchodzili cztery razy do lądowania...będąc dorosłą ,myślącą osobą (tak zakładam) wierzysz w takie coś ?Czy też wierzysz bezkrytycznie mediom-bo one tak prosto ,łatwo wszystko wytłumaczą ?Media są dla leniwych umysłowo-bo dostarczają gotowych rozwiązań te zapadają w podświadomość i ani czowiek się obejrzy a śpiewa tak jak one :D -a dlaczego ?-no bo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Jaro ja wcale nie bazuję na doniesieniach mediów. Masz rację - śledztwo mówiąc delikatnie pozostawia wiele do życzenia..jednak jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.. Nie jesteśmy mocarstwem .

Nikogo nie oskarżam ani nie osądzam.

Staram się postawić jedynie na miejscu tych chłopaków z przodu. Fakty są nieubłagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tzn. nie rozumiem o co chodzi z tymi "chłopakami z przodu" ?

Co ma mocarstwowość do śledztwa w sprawie katastrofy lotniczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Wiesz jak to jest z ruskimi, nie trzeba daleko sięgać w przeszłość. Niet i co im zrobisz? Jak byśmy mieli na wyposażeniu coś takiego jak np zacofana Korea Pn, to pewnie rozmowa byłaby inna...

Chłopaki z przodu - piloci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Rozumiem że piloci ale OCB ?Mogę się założyć że gdyby rozbił się tam samoliot dajmy na to z Mozambiku to tamtejsze MSZ dałoby radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Znowu zaczynamy analizować co autor wiersza miał na myśli.. Szkoda czasu na kłótnie :) . Odpowiedz mi na pytanie co samolot robił na tak niskiej wysokości? Przeczytaj posty 850,875,914 (jeżeli masz ochotę oczywiście) Temat znowu odżył. Znowu jesteśmy pod wpływem mediów i mitomanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak zachował się Izrael, w przypadku katastrofy podobnej do tej z 10 kwietnia nie wyobrażam sobie by było inaczej. http://blogmedia24.pl/node/34387

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj