Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kapi123    14

No zbliżają się wybory to katastrofa będzie nie raz się pojawiać :mellow: Mnie już to trochę denerwuje a was ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Wkurza? A nie wkurza Cię to, że są w rządzie ludzie którzy całe wyjaśnienie tragedii mają gdzieś?

 

Ja jako Polak, który ma prawo wiedzieć- żądam informacji - prawdziwych, rzetelnych.

Racja, że jedna strona ma swoje racje, druga swoje - ale należy zrobić tak, żeby te racje były wspólne - jeszcze raz powtórzę - PRAWDZIWE.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

A więc podsumujmy: samolot został potraktowany: sztuczną mgłą, helem, promieniem elektromagnetycznym, bomba próżniową... coś pominąłem? Aaaa jeszcze broń biologiczna, bo ten ostatni asystent profesora z hameryki to biochemik z zamiłowania fizyk ze specjalnością "maszyny nie koniecznie latające" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie wiem wogóle po co ten temat odświeżać i dyskusje kontynuować. Normalne, że każda strona przedstawi winy innych swoje schowa jeśli jakieś są. W armi był bałagan, w rządzie też u ruskich też i wyszło jak wyszło. Do tego w ramach kampani przed wyborami prezydenckim do samololotu zapakowano jak najwięcej ważnych figur aby podnieść rangę wizyty i wyszło jak wyszło. Głupot gadanych przez pis też mi się słuchać nie chce. Mam nadzieje, że jeszcze miesiąc jeszcze dwa skończą się wybory pis je znowu przegra i będzie spokuj. Bo tym ludziom życia już nikt nie zwróći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Taa-widzę że kolega naśladuje naszego Prezydenta-łączę się w bulu i mam nadzieję na spokuj :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Prawda jest taka, że dla każdego wiarygodna jest inna wersja. Nigdy nie osiągnie się porozumienia. CIsza nad tą sprawą to jak dla mnie jedyne wyjście. Bo niby dlaczego miał bym wierzyć w wersje pisu a nie np w wersje rządu. Ta rządowa chociaż może nie w 100 % dokładna ale jest dużo mniej fantazyjna od tej pisowskiej. Przynajmniej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie chodzi mi o teorie spiskowe,zamachy etc.-chodzi mi jedynie o to jak zachował się polski (?) rząd po tej katastrofie-a zachował się jak mały struś Józio chowający głowę w piasek.Kiedyś już coś pisałem ale przytoczę to jeszcze raz-gdyby ktoś z Twojej rodziny zginął za granicą a policja tamtego kraju (ba Twojego też ) wmawiałaby ci że wujek (abstynent) jechał pijany,a tak w ogóle to nie umiał jeździć,ba miał niesprawne auto i po co brał z sobą rodzinę (bo wszyscy zginęli) to nie nabrałbyś podejrzeń-jeździłeś kiedyś na Wschód ?-znasz tamtą mentalność i milicję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ok wiadomo, że kontroler przyczynił się do tego tylko wiadomo też, że Rosja za chiny ludowe tego nie przyzna. Można by jeszcze próbowac walczyć przed trybunałami itd tylko niestety nasi piloci tez złamali szereg przepisów i nie są tu bez winy. Gdyby wina była tylko po stronie kontrolera było by łatwiej. Niestety ster trzymał w ręku polski pilot i zszedł np poniżej 100 m (złamał przepisy), odzczytywano błędnie wskazania, w kabinie była osoba nie powołana tak więc sporo grzeszków było po naszej stronie. I to daje pretekst do dobijania piłeczki. Co do oddania śledztwa Rosjanom to gdybyśmy zarządali po katastrofie prowadzenia śledztwa to co uważacie, że Rosjanie pozwolili by polskim prokuratorom biegac po rosji i ludzi przesłuchiwać. Żaden kraj by się na to nie zgodził. Czy pozwolili by naszym prokuratorom swobodnie prowadzić dochodzenie. Ten argument to czysto polityczna przepychanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdybym był modem, dostałbyś profilaktycznie bana na 2 dni. Jest cisza wyborcza, zamieszczanie treści mogących wpłynąć na wynik wyborów jest karalne.

 

To zaczerpnąłem z Onetu:

"W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej. Publikacja na forum jakichkolwiek treści mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czy ja Ci każę czytać ?Na dobrą sprawę w równym stopniu powinien być karany diler (w tym wypadku ja-handlujący nielegalnym towarem :D ) jak i zażywający ów towar...

 

PS.Aż zapomniałem-co tam było w tych artykułach o agitacji wyborczej ???-aż mi się kawał przypomniał-"Wchodzi facet na ławkę w parku i zaczyna krzyczeć:

- Precz z zakłamaniem!

Zaczynają się dookoła niego zbierać ludzie.

- Precz z hipokryzją!

Ludzi jest coraz więcej.

- Precz z nietolerancją!

Ludzi już jest spory tłum.

- Precz z antysemityzmem!

Wtedy podchodzi do niego jakaś babcia i mówi:

- Panie, coś się tak tych księży uczepił!..."-tak się widać Tobie wszystko z wyborami kojarzy-nawet niewinne publikacje .

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Mamy ciszę wyborczą także nie przeginajcie.

Artykuły są stronnicze, dlatego zostaną opublikowane po zakończeniu ciszy wyborczej.

Temat też przymykam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@xemit chyba nie wątpisz że to nie są same PiSiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

W necie jest trochę relacji z jego wystąpień. Dość ciekawe zjawisko, gdy profesor z MEL-u zamiast o fizyce, aspektach technicznych zaczyna mówić o spodziewanej pogodzie i dlaczego pilot wybrał taki kierunek podejścia. Dla informacji - mój syn kończył ten wydział i był dwa razy w ekipie która zajmowała czołowe miejsca w międzynarodowych zawodach "Aero Design". Każdy z tych naukowców zajmuje się wąską dziedziną związaną z lotnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@xemit chyba nie wątpisz że to nie są same PiSiory.

Od momentu gdy W.Bater ogłosił katastrofę feralnego tupolewa ponad minutę wcześniej niż zacne grono obrońców jedynie słusznej wersji stwierdziło, nic mnie już nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

niedlugo bedzie mozna w pelni wyjasnic przyczyny katastrofy-wojsko sprzedaje ostatniego tu-154, sugerowana cena 40 mln zl,wiec wszyscy zwolennicy spiskowej teorii dziejow moga rozpoczac skladke, kupic samolot i empirycznie sprawdzic jaki naprawde byl powod katastrofy,na pewno znajdzie sie jakis pilot[moze byc ten z filmu,jak dobrze pamietam-list z polski] reszta zalogi moze byc prawie amatorami[tak jak bylo w tym locie],ze skompletowaniem pasazerow tez nie powinno byc problemow i w droge, nieuzywanych lotnisk na wschodzie pelno i mgly na jesieni nie zabraknie.........

 

to ze ktos pisze glupoty mnie jeszcze dziwi-chyba ze to ja sam[ale to nie ja zaczalem] B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

po tylu manipulacjach w mediach ze to wina pilotów łatwo jest oskarżać trudno jest pomyśleć czy to rzeczywiście tak było jak nam próbują wmówić

Edytowano przez dammat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie brzoza? :o a co to było? :blink: Weź mnie oświeć z łaski swojej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

haha mysl! B) ! jak dla ciebie to może i brzoza urwała skrzydło, jak dla mnie to na pewno nie brzoza, piloci już zaczynali wznosić samolot i byli 15m nad tą brzózka tak wynika z polskich rejestratorów lotu wiec jak mogli w nia przywalic oswiec mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

haha mysl! B) ! piloci już zaczynali wznosić samolot i byli 15m nad tą brzózka tak wynika z polskich rejestratorów lotu wiec jak mogli w nia przywalic oswiec mnie :P

 

To myślisz, że ta "brzózka" złamała się od podmuchu powietrza? :blink: tylko co urwało skrzydło? :o oto jest pytanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj