Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmermf    80

Nie przeceniaj możliwości Jarosława.

Znam przypadek dwóch skłóconych sąsiadów.Powodem obrazy było to ze jeden dostał w ryj od drugiego, gdyż uderzał do jego baby, oczywiście bez pisemnej zgody jej męża.

I po co mu to było, kobicie nie ubędzie, nienawiść za płotem.

Nie ma to jak dobrosąsiedzkie stosunki ;)

farmermf,czyżby kara za słabe oceny na półrocze?

Ja też jak mi dzieci podpadną- odcinam.

Ale współczuję.

He he, stary człowiek, a może, :D napisać do rzeczy.

Chciałbym byc w wieku szkolnym @xemit, ale niestety za młodu się szalało to juz dzieci do szkoły chodza i to Ja wymierzam kary. :D Kończy mi się umowa, a chcę mieć szybszy internet by móc dla @jaro szybciej odpowiadać. :D W dodatku akurat dziś skręciłem nogę w kostce i to wszystko przez prezesa bo akurat w radiu coś tam głosił.Chyba się zemścił. :(

@jaro, czyżby jakieś uprzedzenia? I tak, i tak mieszkasz w Polsce B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No fakt-berecik tak mocno nie uciska,antenka kierunkowa ukierunkowuje na pozytywne myślenie,uszka odsłonięte na bodźce inne niż wzrokowe-same zalety-do tego można założyć go zawadiacko na bakier co w przypadku uszanki mozliwe jest tylko w wersji z czerwoną gwiazdą.

No i jak się szkło przechyla to człowiek tak "retro" wygląda a retro to sexy a sexy to młodo-nośmy beretki z antenkom :D

@farmer-jakie tam uprzedzenia-podobnie jak w przypadku smoleńskim dążę jedynie do tego aby prawda wyszła na wierzch-jeżeli miejsce w którym mieszkam od tysiąca lat leżało na Mazowszu-to po co to zmieniać ?

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

@jaro niechce mi się szukać, a ty masz większe wykształcenie i starszy jesteś, powiedz mi za czyjej władzy wyszedł ten cyrk z nowymi województwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W dodatku akurat dziś skręciłem nogę w kostce i to wszystko przez prezesa bo akurat w radiu coś tam głosił.

Rozumiem 'Maryja". Bo w innych rozgłośniach to "ani widu ani słychu"

Ale nie martw się, to się zdarza.Pewno, odmawiałeś różaniec na klęczkach, i przyszedł sąsiad.Chyba za szybko wstałeś chcąc zmienić fale i pozycję.

rozumiem, nie chcesz obnosić się z religijnością B) .

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Xemit, nie podpuszczaj, uznaje tylko rmffm i zet no i jak zawitam do stolicy województwa z racji zasięgu to jeszcze eska. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

A może myślących własnoręcznie, tzn. własno-głownie, nie ulegających jedynie poprawnym mediom i ich wysługującym się autorytetom. Roztrząsającym to może czasami do przesady, zawsze jednak efektownie i z dobrym jak widać ( i czytać ) efektem. A nazwa to już nie ma większego znaczenia. Historia się powtarza i zatacza koła.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

" Sukces w życiu zależy nie tylko od intelektu, lecz od umiejętności kierowania emocjami (...). Bez względu na to czy to dobrze czy źle, inteligencja może okazać się bezużyteczna, kiedy ogarną nas silne emocje. " cyt: D. Goleman "Inteligencja emocjonalna"

 

Sterowane laleczki? Pozdrawiam zwolenników głównie PO i PIS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Taa...same nazwisko Goleman daje już wiele do myślenia :D -a przy okazji z Golemem czyli właśnie sterowaną laleczką się kojarzy-co do sukcesów w życiu-największym już jest nie dać zbyt wcześnie się zabić (to mam wspólne z Yossarianem :D ) .

Oczywiście chwała Ci za zasugerowanie tego że paru kolegów piszących powyżej zachowuje się jak egzaltowane panienki po stracie dziewictwa-kierują się silnymi emocjami zamiast np.zatłuc tego sukinkota który zrobił im co zrobił :D .Naprawdę wierzysz w to co mówisz czy też podoba Ci się szermowanie cytatami które ( Twoim zdaniem !) pasują do naszych zachowań ?

@Stasiek-"Oho, organizujecie zjazd moherowych berecików?"-pewnie że tak-wpadniesz czy będzie Ci wstyd zadawać się z kimś takim kto nie uważa PO za "trendy" ?

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

czego byśmy tu nie napisali, każdy z nas ma swój pogląd na ta sprawe. Jedno jest pewne po i pis rozgrywają to dla swojej wygody. Pis mówi o tragedi bo nie ma nic innego do zaoferowania w nadchodzącej kampani wyborczej a przeceiż już rządzili i co? Po też woli ten temat niż rozmowy o ofe czy innych obietnicach wyborczych. Poprostu obu partiom jest to na ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wszystkiego nie czytałem ale myślę, że z połowa to poprostu wypełniacz i lanie wody. Przez 2 lata nie da się stowrzyć warunków dla wzrostu pkb spadku bezrobocia czy warunkków sprzyjających inwestycjom. To poprostu zasługa polaków. Rafinerja w możekjakch profitów nie przynosi a i tak jest to sprawa spółki niezależnej od rządu. Podobnie wiele innych spraw. Tak samo nie ma co pisac o projektach czy rozmowach które nie weszły w życie nic nie dały.

Pozatym jak tak dobrze szło to dlaczego pis rozwiązał rząd trzeba było rządzić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czy ja faworyzowałem którąś z partii ?-wrzuciłem pierwszy z brzegu link i poprosiłem żebyś sam poszukał a wnioski też sobie sam wyciągnął.

Daj PO i sto lat i owych warunków nie stworzą-Rychu,Miro itp. to po prostu zbyt grube rzeczy były żeby zamieść pod dywan-ale o ilu rzeczach (czyt. przekrętach ) nigdy się nie dowiemy-ciekawe dlaczego za rządów PO tak czepiano się CBA i IPN-u ?

PS.Polecam Wdowa po Kurtyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciekawe czemu ten pierwszy to nie był link z dokonaniammi PO. Ale nieważne tak czy tak uważam, że pis na dzień dzisiejszy nie ma nic do zaoferowania wyborcom. Jedyne co moga to tylko drążyć katastrofe i eksploatować ja podobnie jak śmierć Rosiaka dokąd tylko się da. Powiem tak dla mnie ta katastrofa to zrzutka win wielu stron i wielu czynników, suma wyszła traqiczna.

Co do CBA może i pracowało tam wielu pro pisowskich gorliwych służbistów, tylko niestety popełniali wiele błędów. Dlatego ważne sprawy, które prowadziła CBA skończyły się kompromitacją. Mojm zdaniem CBA nie powinno istnieć tą prace o wiele sprawniej przeprowadził by CBŚ w którym pracują specjaliści od wielu lat. Oczywiście uważam też, że Miro czy Rycho ponieśli zbyt małą karę. Ale w Polsce nie ważne z której strony polityk by nie wpadł to jakoś się wywinie. Czasami myśle, że oni mają między sobą jakąś niepisaną umowe. Kłócimy sie obrzucamy błotem, ale krzywdy sobie nie robimy. IPN według mnie tez nie powinien istnieć od tego są uniwersytety itd a pis pokazał jak można to wykorzystać w walce politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaro jesteś nieobiektywny.

PO stara się jak może.Nie zapominajmy o walce z korupcją w wykonaniu J.Pitery.

Wykryta przez niż 'Afera dorszowa" ukazała jak PIS marnował publiczny grosz i jak zwracają się środki zainwestowane w akcje bezwzględnej Julii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może was zaskocze ale podobnie uważam. Pitera poprostu się kompromituje. Wyrobiła sobie marke pracując w amnestyinternational. Potem poczuła pieniądze i poszła do polityki w sumie normalka bez wzgledu na partie. Wielu tak zaczynało będąc powiedzmy pożądnymi pracowitymi ludźmi szło do polityki i dalej to juz w myśl zasady. Jeśli trafisz między wrony.... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Taki link jako pierwszy wyrzuciło mi Google (propisowskie ?:D )-tak IPN nie powinno działać,Kurtyka nie powinien po nazwisku nazwać TW Alka,CBA nie powinno wykrywać afer a każdy Polak powinien być dumny że jesteśmy tacy POlscy i proeuropejscy a za to powinniśmy gołymi d*p...i świecić-w imię dobrosąsiedzkich stosunków (wczoraj zdaje się kol.xemit cos pisał na temat owych stosunków :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hubertus, to w PO tez są wrony.

Myślałem że tylko orły, sokoły, herosy.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

Sposób na wielkie pieniążki ,

organizacja wycieczek dla mocherów do Smoleńska , organizatorom zyczę cierpliwości w obcowaniu z mocherami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Moher piszemy przez samo "h" -a jeżeli myślisz że jest inaczej to chodujesz źwinie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na tej grupie społecznej kasy nie zrobisz. Juz nawet Rydzykowi kasy nie chcą dawać. a Smoleńsk no cóż jeszcze do wyborów bedzie głośno. Potem pamiętac będą bliscy i znajomi, Wspomną w tv w jakąś rocznice bo świat musi jść dalej. Klika dni temu wspominali zatonięcie Heweliusza, były różne teorie na ten temat ale to dzisiaj tylko wspomnienia. Ci, którzxy utoneli wtedy byli równie cenni dla swojch rodzin jak ci co zgineli w Smoleńsku dla swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj