Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris82    77

O winie Rosjan czy jak kto woli "ruskich" moglibyśmy mówić gdyby samolot rozbił się gdy warunki pogodowe były na 100% korzystne a tak uważam MOIM zadaniem że wina była pilotów jeśli nie było widać pasa z wysokości 100 m to powinni odlecieć a oni tego nie zrobili , tylko pozostaje kwestia dlaczego chcieli za wszelką cenę wylądować czy chcieli się wykazać czy był nacisk ze strony przełożonych. Ja stawiam na drugą wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Watpie, żeby naciski przełożonych miały wpływ na pilotów. Przecież oni nie kierowali roweru 96-osobowego i nie byli pierwszymi lepszymi pilotami z łapanki podatnymi na stres wywołany obecnością przełożonego.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Zostawcie pilotów w spokoju ich wina byłaby wtedy gdyby byli sami w kabinie. Natomiast gdy znalazł się tam ich przełożony który miał świadomość o ich brakach w wyszkoleniu i obserwował błedy które popełniali i widział że załogę przerasta to zadanie powinien stanowczo interweniować i kazać im przerwać podchodzenie.

Organizacyjnie powinno ponieść konsekwencje wiele więcej osób z odpowiedzialnymi ministrami rządu Tuska włącznie. Bo to w jaki sposób przygotowali tą wizytę miało wpływ na katastrofę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Szczególnie Donaldowi nie jest na rękę wyjaśnianie przyczyn. Dobrze że Jarek nie wygrał wyborów bo jaszcze jaką wojne by rozpętał.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jeżeli to nie był zamach to masz racje główna wina spoczywa po stronie polskiej, co innego przy tej drugiej opcji, której nie można skreślać, gdyż znamy za mało faktów. Uważam, że Polacy po 70-ciu latach nie zdążyli wyciągnąć wniosków i należycie się do tego wyjazdu nie przygotowali. Ciekawe co świat sobie o nas myśli? Aż się nie chce mówić, że nasi najwyżsi przedsawiciele dali sie wpuścić w maliny po raz drugi.

 

Co myślą za granicą? Ze Rosjanie zatajają prawdę i na nas wszystko zwalają. A najlepsze są USA gdzie do dziś mówią o zamachu, ale amerykanie są wybitnie zdolni do teorii spiskowych. Wg mnie Rosjanie też ponoszą trochę odpowiedzialności ale Polacy ponoszą ok 80% winy w tej katastrofie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

moze i macie racje, ze rzadowi jest szczegolnie nie na reke walczenie o cala prawde, sam nie wiem co o tym myslec, wiec zamilkne :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Chodzi o to, że po wczorajszym raporcie MAK-u w którym podano, że Błasik był pod wpływem alkoholu, i że strona rosyjska przygotowała wszystko jak należy, to na świecie usłyszą o pijanej polskiej załodze i najlepszych rosyjakich lotniskach.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

może byście zmienili temat? na jakiś inny? ten byl założony w innym celu niż dywagacje polityczne dry.gif


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

A mnie najbardziej spodobał się wczorajszy komentarz Lecha Wałęsy w tej sprawie.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

może byście zmienili temat? na jakiś inny? ten byl założony w innym celu niż dywagacje polityczne dry.gif

Ale to jest właśnie związane z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciekawy komentarz z sieci,odpowiedz na pytanie była by pewnie rownie interesująca.

 

~matrix2011-01-07 12:36

ROSJANIE DOWIEDLI NIEWINNOŚCI POLSKIEJ ZAŁOGI!

 

"Właśnie się dowiedziałam, dzięki jednej z telewizji (Polsat News), że Rosjanie twierdzą, że zapisów rozmów z wieży w Smoleńsku nigdy nie było!!!Powodem braku tego kluczowego dla śledztwa dowodu jest….zacięta taśma, która uniemożliwiła nagranie rozmów kontrolerów lotu w dniu 10 kwietnia. Edmund Klich wyznał w związku z tym oświadczeniem, że ma wątpliwości, czy Rosjanie mówią prawdę.

 

Dość delikatne stwierdzenie, jak na fakt nieprawdopodobnego wprost matactwa. Naprawdę nie rozumiem zatem twierdzenia pana Klicha z programu J. Pospieszalskiego, gdzie na pytania Macierewicza o zeznania kontrolerów lotu, odpowiadał, że dla niego najbardziej obiektywne są nagrania z wieży. Klich powiedział, że zeznania kontrolerów są subiektywne, a nagrania z wieży są obiektywne i im właśnie wierzy.

 

Pytanie: czego słuchał E.Klich w Moskwie, skoro Rosjanie twierdzą, ze 10 kwietnia nic się nie nagrało, gdyż taśma się zacięła?"

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A tam @xemit głupoty gadasz-wszyscy już doskonale wiedzą że pijany generał w stylu kamikadze boski wiatr :D pozabijał najbardziej paskudny element w polskiej polityce-nie będziemy się już tu gremialnie wstydzić za jakiegoś tam kurduplowatego polityka który to przejmował się jakąś tam polską racją stanu.Oddzielmy to wszystko "grubą kreską" i zapomnijmy.Umarł król niech żyje król !-w sumie nie wiem tylko czy lepszy jest rosyjski prezydent czy niemiecki premier :D ?Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Jaro nie mogłeś tak 20 lat temu ,kiedy to przemysł polski był przejmowany przez obcy kapitał i zatrzymać ich niczym jak Jagieło krzyżaków pod grunwaldem(chociaż sam nie walczył). według mnie to jest lepeiej trzymać z sąsiadami niż szukac salekich sojuszników. A swoją drogą poprzez darcie katów z Rosjanami handel artykułów rolno-spożywczych był na bardzo niskim poziomie i kto tu był stratny ? rolnicy . Jeszcze jedno, jak możesz nazywać tą partię propolską ja bym ja nazwał prożydowska... Jeśli jesteś prawdziwym patiota radze poczytać Polska Partia Narodowa i jak dbał o żydów a jak o polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@martini-Ty naprawdę wierzysz w coś takiego jak dobrosąsiedzkie stosunki ?Pamiętaj że w polityce nie ma przyjaciół-jest tylko rachunek zysków i strat-zysk jest wtedy jak Oszwabimy Ruskich :D strata wtedy gdy Ruscy zajmą Szwabię :D (bo nie da się tego zrobić bez zajęcia Polski ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Tylko ten "kochany" PiS tez by polskie rozsprzedał ale do USA. A jak powszechnie wiadomo oni maja nas najbardziej w d***. Przychodzi raport z MAKu to żaden z naszych "sojuszników" słowa nie pisnął przeciw Rosjanom, tyko wszyscy jeszcze Polskę dobijali że pozabijała prezydenta Polska pijana załoga... Ze tak powiem parę dni temu dostaliśmy kolejny nóż w plecy od zachodu(nie pierwszy zresztą).


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

poczytalem dokladnie te wszystkie raporty, dywagacje ekspertow, rozne ustalenia komisji i wydajemi sie ze w jednym prezes mial racje pilot nie byl samobojca tylko niedoswiadczonym i niedouczonym lotnikiem, kiedy i z kim mial zdobywac doswiadczenia jak kazdy starszy pilot szedl na emeryture po 15 latach sluzby i przechodzil do lotnictwa cywilnego[powod-pieniadze], nie bylo pieniedzy na paliwo, nowe samoloty, loty szkoleniowe, cwiczenia na symulatorach, jak mnie pamiec nie myli to w lotnictwie szly oszustwa na kursach, cwiczeniach i piloci potwierdzali odbywanie fikcyjnych kursow ,szkolen ,chyba [to bylo pare lat temu]takze ten pilot dostal jakis wyrok w zawieszeniu lub kare bo bral[tak jak wiekszosc pilotow z tej jednostki] w tym udzial. sam musial nie tylko pilotowac ale i nawigowac bo nawigator[200 godz lotow] nie znal rosyjskiego,do tego obce osoby w kabinie, general tak jak wiekszosc wojskowych , a nawet polakow byl abstynentem, wiec podejrzenia ze byl pod wplywem sa bezpodstawne.

100 m nad ziemia pilot wylaczyl automat i zaczal podnoszenie, niestety bylo za pozno, ten typ samolotow podobno dlugo reaguje na przestawienie sterow-podobno bo dopiero teraz polacy[ zostal nam jeszcze 1 tu 154] maja zrobic tego typu eksperyment[oczywiscie troche wyzej], choc sprawa byla podnoszona zaraz po katastrofie to nikt sie tym nie zainteresowal,

na szczescie to rosjanie zrobili sledztwo i spokojnie mozna go zaskarzyc do miedzynarodowego trybunalu sprawiedliwosci w hadze,a tam rosji jakos nielubia i czeczencom rzad rosyjski placi co chwila po 30 tys euro za zabitych lub zaginonych bez wiesci[ w tym calym zamieszaniu jednym chodzi o polityke a drugim,gdzies w tle o pieniadze],jak by nasi sledztwo robili to do dzisiaj by nic nie bylo wiadomo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
general tak jak wiekszosc wojskowych , a nawet polakow byl abstynentem, wiec podejrzenia ze byl pod wplywem sa bezpodstawne.

 

Ci wrócili

z kraju abstynentów

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

W sumie jak na Polaka to te 0,6 promila to nic więc można powiedzieć że był trzeźwy. A jak nie przekracza nigdy tego wskazania to jest i abstynentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Wszystko rozumiem tylko czemu nie ma nic o kontrolerach żadnych nagrań badań na obecność alkoholu!! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mam takie pytanie-czy jeżeli wyjdzie na to że ja ,@Xemit i jeszcze paru kolegów miało rację to czy wtedy tych paru kolegów twierdzących kompletnie co innego "odszczeka" to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj