Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiesaw    3

Polscy piloci postrzegają inaczej od "międzynarodowej" komisji:

http://www.bibula.com/?p=22177

Złośliwość rzeczy martwych lub znowu teorie spiskowe. Tylko gdzie jest prawda. Czyżby pośrodku... .


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

poprostu miałem inną historię mojej rodziny od twojej ale nie będe tutaj opowiadał bo niektórzy mogą nie zrozumieć. Ale może nie jest to gorsza historia od historii waszych rodzin. Ale to wy zawłaszczacie sobie patriotyzm. Jedyną słuszną drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@UrsusCzesio,West tekst na www.bibula.com to stek bzdur czy coś jest nie tak z tą nieomylną komisją MAK i naszym geniuszem z dziedziny lotnictwa Klichem i nie tylko to też psycholog po głosie pilotów jest pewny ,ze działali pod presja Gen.Błasika.W poniedziałek do Moskwy leci min.Miller miał przywieść kopie zapisów z czarnych skrzynek,a przywiezie to co będzie wygodne(wczorajsze doniesienia mediów)dla strony rosyjskiej.Skłaniam się coraz bardziej do awarii tego cudu radzieckiej myśli technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Ja podejrzewam że to Mongolscy hodowcy kóz zorganizowali ten zamach. Wiele faktów na to wskazuje.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

W przeciwieństwie do 95% osób biorących udział w tej dyskusji nie.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

nie bardzo byłem na bieżąco w temacie i dopiero dzisiaj poczytałem sobie cały wątek. osobiście uważam że że gdyby w polsce rozbił się samolot z rosyjskim prezydentem to strona polska mogła by co najwyżej zabezpieczać teren w odległości około 50 km od miejsca zdarzenia, i nie było by mowy o żadnych konwencjach ani umowach międzypaństwowych.polski rząd natomiast nie mając nic na sumieniu oddał by im wszystkie części wraz z czarnymi skrzynkami. w przypadku smolenskiej katastrofy od samego początku jest wiele nieścisłości.różne wersje wydarzeń, godziny wypadku , liczby podejść do lądowania , znajomości języka przez załogę, relacje "naocznych" świadków i wiele innych okoliczności sprawiają że przyczyny tragedii nie zostaną do końca wyjaśnione (czytaj -podane do publicznej wiadomości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Ja podejrzewam że to Mongolscy hodowcy kóz zorganizowali ten zamach. Wiele faktów na to wskazuje.

 

więc przyjmuj oczywistą prawdę z MAK-u i rób sobie jaja ... .


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

xemit proszę wyluzuj bo retoryki Tobie pomału brakuje. Nabierz troszkę dystansu do tego wydarzenia. Naprawdę z tych rosyjskich scenogramów nie wynika że to ktoś z platformy zdetonował bombę na pokładzie. Podejrzewam że ktoś chciał oszczędzić publikacji tych ostatnich minut ale retoryka takich jak ty zmusiła wszystkich do pełnej przejrzystości. Sam mam lekki dystans do tych scenogramów ale przekonują mnie rozmowy z załogą polskiego samolotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poprostu FAKT-y. Osobiście jestem bardziej przekonany ze ostatnimi słowami było "kur.wa" i nie opieram sie na tych stenogramach tylko na tym na ile znam Polaków i ich zachowania słownictwo w chwilach zaskoczenia badz stresu ...


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zacytuję ciekawe spostrzeżenie pewnego internauty " - zwróćcie uwagę - nawigator regularnie zaczyna mówić następne słowo zanim skonczy poprzednie - ja tak nie umiem:10:40:51,8 - 10:40:52,4 - 6010:40:52,3 - 10:40:53,1 - 5010:40:53,0 - 10:40:53,6 - 40Niech ktoś weźmie Cooledita czy Audacity i spróbuje się tak nagrać!Czy po to miesiąc analizowali te nagrania, żeby otrzymać taki ciekawy timing "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zapomniałeś o lekarstwach,czy wziąłeś za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Obywatelu nie interesuj się! Wszystko jest w porządku! Poleciał z państwową wizytą samolot... prywatny, ale wojskowy Rząd wszystko przygotuje, ale nic nie zabezpieczy

Samolot lądował 4, nie 3, nie 2 razy, nie no 1 raz, a może jednak 4? Piloci latali na nim 13 lat, ale nie znali samolotu, nie mieli uprawnień, nie znali rozyjskiego, ale jednak znali, nie mogli się dogadać, a się dogadali bez problemu. W kabinie była 1 osoba 16 minut przed i to nie ma nic wspólnego, to była kobieta, ale jednak facet, dyrektor, ale generał i nie 16 a minutę przed. Obywatelu nie interesuj się! Wszystko jest w porządku! Nakręcili filmik, ale kto? ten słyszał, ten nie słyszał co mu sie nagrało. Wypaliły BORowe pistolety, ale jednak je znaleźli i nie wypaliły, ale jednak wypaliły Obywatelu nie interesuj się! Wszystko jest w porządku! Samolot spadł o 08:56, ale może jadnak o 08:41, a może jeszcze wcześniej, a może... kto to wie. Wszystko działało do końca jak trzeba, ale skrzynek nie damy, choć wasze, bierzcie też nasze. Petentami jesteśmy, prosimy, a nic nie dostajemy, ale wspólpraca układa sie doskonale i do wszystkiego mamy dostęp. Obywatelu nie interesuj się! Wszystko jest w porządku! Macha Klich papierem zapisu rozmów z kokpitu "tu jest odpowiedź na przyczyny katastrofy", ale tam nic nie ma, żadnych zapisów Obywatelu nie interesuj się! Wszystko jest w porządku! NIE INTERESUJCIE SIĘ, NIE DOCIEKAJCIE, PRZYJMIJCIE PRAWDĘ AGENTÓW SŁUŻB PROWADZĄCYCH ""DOCHODZENIE"". ONI POWIEDZĄ WAM PRAWDĘ I TYLKO PRAWDĘ, BO ONI SĄ OD ZAWSZE PRAWDOMÓWNI! Za tydzień okaże się, że za sterami siedział ś.p. Prezydent, który pobierał lekcję pilotażu od dowódcy sił lotniczych, a piloci w tym czasie byli w WC... Chwilę po godz. 09ej feralnego dnia 10 kwietnia gdy dowiedziałem się co się stało w szoku zakrzyknąłem (sorry za słowo): "O .....! Jednak GO zabili!" Od tego czasu nic nie zmieniło tego zdania, a każda nowa ściema i zamydlanie tematu potwierdza coraz bardziej to co wypowiedziałem odruchowo. Kto zadaje sobie aż tyle trudu, aby zapętlić, ściemnić, pokręcić, rozwodnić, rozpuścić sprzeczne informacje? Komu najbardziej zależy aby żadne niezależne organa sie do materiałów nie dostały, żadnej miedzynarodowej niezleżnej komisji? Gdy ma sie czyste ręce, to robi sie wszystko aby to udowodnić... Gdy się nie ma czystych rąk, to... robi sie to co teraz... znalezione w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Co za propaganda gorzej niż za komuny. Gdy była katastrofa białoruskiego samolotu to oni też musieli cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

komu miałoby zależeć na śmierci wolskiego prezydenta? przecież w wyborach poniósłby sromotną porażkę. Przecież to śmieszne aby angażować specsłużby do zgładzenia tak miernego prezia. Panowie trochę umiaru w ocenie sytułacji nie jesteście pępkiem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

West

Wiesz człowieku co piszesz ? Obawiam się, że nie i nie masz o tym zielonego pojęcia. W twojej ocenie pewnie był miernym prezydentem, gdyż nie udzielał się tak społecznie jak chociażby Kwas na Ukrainie (%%%). Wetował ustawy, które zapobiegły dalszym rozbiorom Polski. Ale ty tego nie widziałeś. Widzisz tylko jak obecna władza miesza ci w główce i nieustannie obiecuje. Ach żal !!!

 

A co do tej katastrofy że zginęli ludzie wraz z prezydentem- POLACY- i cię ich los nie obchodzi to wnioskuję iż nie jesteś POLAKIEM, Patriotą. Jak dla mnie gdyby prezydentem RP był Tusek i zginąłby w takim wypadku, a na pokładzie znajdowaliby się jeszcze Komorowski, Niesiołowski czy chociażby Bartoszewski- to szczerze powiedziawszy odczułbym smutek, nie z racji faktu iż zginęłoby tyle kan.lii, złod.ieii itp. lecz z racji faktu, że zginęli Polacy (wymienieni to chyba zły przykład- Polacy- haha)i Polski Prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Co za propaganda gorzej niż za komuny. Gdy była katastrofa białoruskiego samolotu to oni też musieli cierpliwie czekać.

@Martin89 -zauważ iż po katastrofie białoruskiego Su-27 rejestrator lotu (czarna skrzynka) SU-27 została natychmiast przejęta przez białoruskie służby specjalne. Rozplombowania dokonali białoruscy technicy. Odczyt zapisu i wszelkie analizy wykonywali specjaliści białoruscy. Polscy specjaliści nie mieli żadnego wpływu na kluczowe decyzje dotyczące śledztwa, a wszystkie zebrane materiały były od samego początku w wyłącznej dyspozycji strony białoruskiej.Więc wytłumacz mi proszę,bo nie rozumiem na co oni tak cierpliwie czekali? Przecież w Radomiu nie zginął Aleksander Łukaszenko ze swoja świtą, a „tylko” dwaj doświadczeni piloci.Dlaczego po katastrofie prezydenckiego samolotu o wszystkim decydują Rosjanie? Czy i polska strona ma coś do ukrycia? Czy od katastrofy w Radomiu do katastrofy pod Smoleńskiem zmieniło się międzynarodowe prawo?

 

Czy ktoś ma w tym kraju na tyle odwagi by w końcu walnąć pięścią w stół i wykrzyknąć: DOŚĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielarka    0

West

Wiesz człowieku co piszesz ? Obawiam się, że nie i nie masz o tym zielonego pojęcia. W twojej ocenie pewnie był miernym prezydentem, gdyż nie udzielał się tak społecznie jak chociażby Kwas na Ukrainie (%%%). Wetował ustawy, które zapobiegły dalszym rozbiorom Polski. Ale ty tego nie widziałeś. Widzisz tylko jak obecna władza miesza ci w główce i nieustannie obiecuje. Ach żal !!!

 

A co do tej katastrofy że zginęli ludzie wraz z prezydentem- POLACY- i cię ich los nie obchodzi to wnioskuję iż nie jesteś POLAKIEM, Patriotą. Jak dla mnie gdyby prezydentem RP był Tusek i zginąłby w takim wypadku, a na pokładzie znajdowaliby się jeszcze Komorowski, Niesiołowski czy chociażby Bartoszewski- to szczerze powiedziawszy odczułbym smutek, nie z racji faktu iż zginęłoby tyle kan.lii, złod.ieii itp. lecz z racji faktu, że zginęli Polacy (wymienieni to chyba zły przykład- Polacy- haha)i Polski Prezydent.

Jak widzę to tylko w PIS są Polacy, wszyscy inni to żydzi, masoni, złodzieje, co równa się także wyborcy PO, czytelnicy GW i widzowie TVN... Całe szczęście, że nie będę musiała żyć w kraju rządzonym przez PIS, ludzie mieli tego próbkę i drugi raz nie popełnią tego błędu.

Gdyby Kaczorek był choć w połowie tak sprawnym prezydentem jak Kwaśniewski, to Polska tylko by zyskiwała na arenie międzynarodowej, a było jak było, mieliśmy niereformowanego ksenofoba.

Jak ktoś nie ma argumentów to po raz setny wyciągnie Kwasowi jego alkoholizm :)

@szymon1804 gdyby kolego troszkę poczytał w necie to by znalazł różnice, ale po co, lepiej jest powrzeszczeć, pojęczeć, a nóż ktoś przyzna rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Szymon link nie działa

Co do katastrofy to jest rzeczywiście jakaś farsa Rosja robi co chce co za problem zmienić zapis na taśmach magnetycznych zniekształcić włączyć jakiś szum, dowiemy się tego co oni będą chcieli żebyśmy wiedzieli.

Co do Kaczorka to trzeba przyznać że nie był idealny ale zły tez nie był, media po nim jechały od początku a on robił swoje, może Rosja i Niemcy za nami nie przepadali. Teraz też nie jest lepiej Jakim prawem Merkel mówi do Tuska żeby do poszukiwania gazu włączył Rosję!!!! :) Tusk robi to co mu Berlin i Moskwa podpowiada bo chce być na siłę ich przyjacielem.

Kaczorek miał też sukcesy i to spore wśród demoludów i Krajów WPN w regionie byliśmy uważani za potęgę z którą się liczono czytaj Litwa, Łotwa, Słowacja Rumunia i Węgry a teraz co? Tylko na horyzoncie Moskal i Niemczur a reszta w kont


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

murtek3 na szczęście nie ty ani nie twój ojciec dyrektor decydujecie kto jest prawdziwym Polakiem. Według ciebie prawdziwy Polak i Patriota powinien nosić moherowy berecik z antenką radia maryja, wpadać w ekstazę na widok kaczyńskiego i kierować się jedną zasadą że prawda jest tylko w mediach należących do ojca rydzyka. Każdy kto się wychyla z tego wzorca to twój wróg śmiertelny, nie Polak nie patriota a napewno złodziej, kanalia i sługa szatana.

Człowieku oprzytomnij Bozia dała ci rozum więć go używaj nie ściskaj go mocherowym berecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

west pracujesz dla tvn czy GW? :)


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj