Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vitasem    155

@west odwracasz kota ogonem,ja mówiłem,o lizaniu d. przez rząd nie tylko UE,i Rosji ,wyniki tego są mizerne,a Ty mi mówisz,że ja to robię biorąc dopłaty z UE,ja nic nie biorę faktycznie zwracają mi to co tracę w dochodach przez członkostwo w eurokołchozie,oraz to co wpłaca nasz budzet do wspólnej kasy.

 

Teraz wracam do głownego tematu czyli katastrofy,niedawno w Moskwie odbyła się konferancja prasowa komisji badającej przyczyny katastrofy i co dowiedzieliśmy się coś nowego.Nic rosyjskie służby cacy a polskie piloci mało doświadczeni,moze w Rosji latają 60-latkowie ze stazem w Armii Czerwonej.Polska strona bezskutecznie stara się o wydanie protokołu oględzin miejsca katastrofy,otwarcia zwłok,przesłuchań świadków czy wydania czarnych skrzynek.Jesteśmy traktowani jak lokaje i tak tworzą się teorie spiskowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

@Vitasem zgadzam się co do katastrofy

 

 

Oglądał ktoś może film dokumentalny dotyczący katastrofy na Gibraltarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Tak oglądałem ,interesuję się tymi sprawami.To też ciemny kawałek naszej historii.A najciekawsze jest to,że brytyjczycy przedłużyli o kolejne 50 lat tajność dokumentów w tej sprawie.Ciekawe ile Rosjanie będą trzymać akta w sprawie Smoleńska mam nadzieje ,że jeszcze za naszych czasów je przekażą stronie polskiej wszystkie bez wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

prokuratorzy ipn z katowic tez ogladali,przyjechali do krakowa na wawel i zrobili ekshumacje szczatkow sikorskiego.ustalili to co bylo wiadomo od 1943 r,zginal w wypadku lotniczym bez niczyjej pomocy i 50 tys pln poszlo na pierdoly,a jak ta katastrofa naprawde wygladala to za 50 lat pies z kulawa noga sie nie zainteresuje.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

I jak po ustaleniach komisji łyso co niektórym? Jasne od początku było że do kokpitu wszedł ktoś i powiedział ląduj dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

tak te ustalenia sa tak wiarygodne jak obietnice przedwyborcze donalda,w ogole sledztwo jest prowadzone wrecz karygodnie,ruskie wszystko tuszują i zatajają,mialy byc czarne skrzynki i co? o ile będą to tylko same kopie,wiedzialem ze tak bedzie wszystko zwala na pilotow,brak wyszkolenia ich,tak ktos wszedl do kokpitu na 16 min przed zderzeniem bodajze ;) ,jak narazie zero konkretow w sledztwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Jeszcze trochę i winę przypiszą Śp. prezydentowi ;). U ruskich wszystkiego można się spodziewać. Dla mnie jest dziwne, że żadna niezależna ekipa nie badała tego wypadku, tylko ruscy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ale sluchajcie wczoraj w nocy tak sluchalem publicystycznych programow i wynika jednoznacznie, że sami ruscy (obywatele) mówią że Kreml jest zdolny do zamaskowania wszystkiego, aby dalej od siebie. Jeszcze jedno że z tego wypadku i wszytskiego można stwierdzic ze to byl ZAMACH. Mozek ktos sie nie zgadza ale to wszystko na wskazuje, tym bardzie ze nasze panstow wogole olewa ta nie tragedie ale KAtastrofe jak coś.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeden z rosyjskich kontrolerów lotów na lotnisku w Smoleńsku,trzy dni po katastrofie odszedł na emeryturę i słuch po nim zaginął.Jak to w Rosji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@west już kiedyś radziecka komisja stwierdziła,że do Polskich oficerów w Katyniu strzelali Niemcy,jak masz takie zaufanie do bolszewików to Twój problem,mi napewno nie jest łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I jak po ustaleniach komisji łyso co niektórym? Jasne od początku było że do kokpitu wszedł ktoś i powiedział ląduj dziadu

Gdybyś to Ty pilotował ten samolot,to i owszem,ktoś mógłby tak powiedzieć ;) ,jednak pilotem był ktoś inny i taka opcja odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

po co robić niezależne śledztwo skoro jeśli wyniki będą nie po myśli xemita to i tak nie zostaną uznane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@vitasem to powiedział Polski przedstawiciel Edmund Klich nie jacyś bolszewicy to po pierwsze, podrugie sprawę tą bada także nasza prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

po co robić niezależne śledztwo skoro jeśli wyniki będą nie po myśli xemita to i tak nie zostaną uznane .

Skąd wiesz co myślę?Czy znasz znaczenie słowa-niezależne?Edmund Klich jest przedstawicielem Polski,lecz nie koniecznie wszystkich Polaków.Czy ma rację i mówi prawdę i tylko prawdę,czas pokaże http://www.bibula.com/?p=22154

West,ufasz bardziej rosyjskiej komisji niż poniektórzy Rosjanie http://www.rp.pl/artykul/486145.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

Masz wypaczone znaczenie słowa patriotyzm. Więc nie mamy o czym dyskutować ponieważ nasza dyskusja była by bezcelowa. Trzeba na wszystko patrzeć z trochę większym dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Proponuje przekazać śledztwo do Torunia i na czele komisji postawić ojca dyrektora w przeciwnym wypadku moherowa mniejszość nigdy nie uwierzy. Tylko rydzyk jest gwarantem prawdy, on jedyny jest poza wszelkimi przekrętami jeśli nie liczyć sprawy stoczni, świadectw udziałowych, gorących źródeł ogrzewanych przez ogień piekielny, dotacji z unii itp.

W komisji powinni zasiąść wielcy patryioci jak macierewicz, święczkowski, michalkiewicz, zybertowicz i ekspert polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Az dziwne że to proponujesz.Do tej pory bezgranicznie ufałeś komuś innemu i nie mieli oni moherowych beretów,lecz czapki-uszatki, w których z pewnością ci do twarzy.

P.S West,nie myślałeś nad zmianą loginu.Stiopa,Misza lub Siergiej, brzmi bardziej wiarygodnie ;),

a Czapajew zgodnie z hołubionym okryciem głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

@bratgarka jezeli docikanie prawdy z roznych zrodel nazywasz wypaczeniem patriotyzmu to gratuluje,jak wiecej bedzie takich jak ty to do nawet bedziemy przepraszac za wybuch wojny w 1939 bo tak stwierdza w tvn.daleki jestem od stwierdzen co bylo przyczyna katastrofy ale takiego "dawania d*py"przez rzad ws sledztwa to se swieczka szukac,po tym jak okazalo sie ze nawet nie wydadza oryginalnych czarnych skrzynek to w nic nie uwierze co tam oni ustala.jest identyczna sytuacja jak w 1943r wtedy byly powody do likwidaci Sikorskiego ipo katastrofie strona polska nie miala nawet prawa zadawania pytan podczas przesluchan.wcisneli kit w ktory po latach malo kto wierzy a dokladna prawde poznamy nie wczesniej jak w 2047r bo sa oryginalne dokumenty.w sprawie smolenskiej nigdy nic nie wyjdzie bo u rukich to wszystkie niewygodne fakty sa likwidowane a kto tego jeszcze nie rozumie to ogolic jaja i do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szmergiel,wez pod uwagę fakt,że brak jaj może uniemożliwić ich zgolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

fakt :) wiec pozostaje dla takiego delikwenta bilet do Bombaju,tam jest "ich" pelno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@west wskaż mi to całkowicie obiektywne źródło informacji w polskich mediach.A jeżeli nie jesteś w stanie to nie pluj na RM bo stajesz się śmieszny.RM jako jedyne poinformowało o incydencie funkcjonariuszy BOR z Rosjanami.Przez takie niedomówienia tworzą się teorie spiskowe(ktos latał w białej koszuli,ktoś strzelał).A do Klicha to mam takie same zaufanie jak i do reszty komisji czyli rowne zeru.Jeszcze z trzy tygodnie temu w kabinie słyszano głos Kazany ,teraz Błasika ,który w/g rosyjskich mediów siedział za sterami .

@szmergiel masz rację niedługo dojdzie do tego ,ze to my wywołalismy II wojnę ,Niemcy są pokrzywdzeni już budują swoje centrum wysiedleń,gdzie oprawcami będą Polacy ,a naocznych swiadków tamtych wydarzeń jest coraz mniej ,a więc coraz łatwiej będzie fałszować historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
;) wykasowałem gdyż brak aktywnego linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@ vitasem nie ma obiektywnych mediów, każde są tubą propagandową jakieś partii. Ja staram się słuchać opini kilku ośrodków a wnioski wyciągam samodzielnie, bo jak stara mądrość ludowa mówi prawda leży po środku. Dlatego słuchanie jedynie słusznej stacji czy to TVN czy Radio Maryja powoduje rozmiękczenie mózgu, nie wolno pozwolić sobie złożyć klapek na oczy. Im tylko zależy na tym sztucznym podziale społeczeństwa dlatego tak szczują jedni na drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

I jak po ustaleniach komisji łyso co niektórym? Jasne od początku było że do kokpitu wszedł ktoś i powiedział ląduj dziadu

Taka prawda tylko prawda niektórych boli i nie zdziwił bym sie jak by wyszło że to prezydent


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj