Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
b0gdan    90

Właśnie to Ty jako pierwszy kilkanaście postów wcześniej szukałeś rodziny braci Kaczyńskich i próbowałeś udowodnić ,że są "żydami z ruskim pochodzeniem "A z twoich ust słowo "cham " to dla mnie zaszczyt :D :rolleyes:

napisz mi gdzie wyciągałem kaczorkom przeszłość ich rodzin? Cham chamem zawsze pozostanie

@ do innych traktujących ten temat jak każdy inny, mozna dyskutować, mylić się, mieć rację, ale pewnych granic się nie przekracza (to do osobników o niku szmergiel i szymon1804)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesaw,śmiem się w jednym z tobą nie zgodzić.Lody niech zostaną.Z umiejętnie zrobionego zawsze i wszędzie warto korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

od mojego ojca to się odpier**l, napisałeś chamie, że teczka kaczora nie została sfałszowana, a to oznacza że był agentem

@xemiit cóż Ci się nie podoba w stwierdzeniu o imitacji działalności opozycyjnej?

@szmergiel a to że Ty z k**wy wylazłeś to juz wiesz?

sam zaczoles inwektywy wiec teraz nie poluczaj innych co maja pisac.ps.zachowujesz sie jak ci ktorych popierasz,obluda!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Wiesaw,śmiem się w jednym z tobą nie zgodzić.Lody niech zostaną.Z umiejętnie zrobionego zawsze i wszędzie warto korzystać.

Zgoda, więc lody precz od polityków tylko lub lody dla lodziarzy... :D niech kręcą po mistrzowsku na nasze zadowolenie podniebień :rolleyes:.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

sam zaczoles inwektywy wiec teraz nie poluczaj innych co maja pisac.ps.zachowujesz sie jak ci ktorych popierasz,obluda!!!!!!!!!!!

nauka w las nie idzie. Przypomnij sobie jak włączyłeś się do dyskusji, ja zabłysnąłeś... Może twoja przeszłość jest taka, że nazwanie kogoś ORMO-wcem jest zaszczytem, w mojej jest to obelga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Nasz kraj nie będzie normalny tak długo, jak długo będą w nim media kreować swoich faworytów w wyborach. Jeżeli obywatele nie będą sami umieli rozgraniczyć co dobre, a co złe, co prawda, a co fałsz, to każda następna ekipa rządząca będzie taką bandą nieudaczników jak poprzednia.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

murtek3 a może to Ty jesteś otumaniony? bierzesz wogule taką możliwość pod uwagę? bo czasami naprawdę mam wrażenie że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

dziwne ze sie tak obuzyles a nie zdementowales.ps .dla mnie zaszsczytem jest dac w pysk ormowcowi coz juz mi sie udalo kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

damian18

O mnie się nie martw. Trzeźwo myślę :rolleyes:

 

Ps. A tak poza tym dzięki za troskę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

wynika z tego tyle, że wyniki rosyjskiego śledztwa w sprawie polskiej katastrofy są tendencyjne, chcą zwalić winę na polskich pilotów (możliwe że są w jakimś stopniu winni), ale zupełnie pomijają burdel na ich lotnisku. Jak polscy piloci mogli lecieć na autopilocie skoro do tego potrzeba współpracy z aparatura naziemną, a takowej w smoleńsku praktycznie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

prawie taka sama katastrofa, ale nie taka sama. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, bo pod artykułem, inni wyjaśnili zasadnicze różnice pomiędzy obiema katastrofami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

tylko pokaz mi dzwig ktory obroci samolot do gory podwoziem i nie zostawi przy tym sladow w lesie,kup sobie w sklepie z zabawkami model samolotu i pobaw sie a potem urwij mu jedno szkrzydlo[chinskie zabawki sa tanie wiec ci chyba nie bedzie zal]i porownaj wyniki.

ta wasza dyskusja przypomina mi to co dzieje sie u mnie za oknem-wiele halasu o nic,wielka ewakuacja,policja jezdzi przez megafony oglaszaja zeby uciekac,po domach o 5 rano ludzi budza,5 samochodow wojskowych,2 amfibie,ponad 20 strazy a nic wielkiego sie nie dzieje maly przeciek-tam gdzie zawsze[ani pzpr ani sld ani aws-czyli czesciowo pis ani po niewiele z tym zrobilo i dalej tak bedzie],a ja sobie siedze przy komputerze[w 1997 nawet prad wylaczyli]patrze przez okno jak ludzie po wale chodza .

wescie na wstrzymanie bo zycie jest krotkie i szkoda go na klotnie i tak nikt nikogo nie przekona a zycie nie jest czarno-biale tylko szare i poslowie sa tacy jak wszyscy polacy nie wazne czy z lewa czy sprawa -jedni sa porzadni drudzy swinie zarowno w po i pis czy sld lub psl.

jeden z poslow ktorzy zgineli mial u nas we wsi wiele lat temu kochanke[gdy bylem mlody to nie wiedzialem czemu na dzwiek tego nazwiska kazdy sie usmiechal]a jakie to mialo znaczenie dla jego dzialalnosci,nikt swiety nie jest,ze mna na czele[niestety kochanki nie mam].j.kaczynski obudzil sie 13 XII 81 w poludnie [zaspal na teleranek] i nie wiedzial czemu tak pusto na ulicach,agentem nie byl bo po co im taki agent co nic nie robi i o niczym nie wie.

jak ktos zarabi przez wiele lat po ok. 10 tys pln miesiecznie i nie ma zadnego majatku i oszczednosci-to komentarz nasuwa sie sam[najczarniejszy to skojarzenie z jednym senatorem w sukience]chyba ze wszystko rozdaje biednym[ale tu przychodzi mi do glowy -sp***rzaj dziadu jego brata]

rozpisalem sie ale w kolo woda i nie ma co robic :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@jacus bądź precyzyjny ,piszesz AWS to częściowo PIS,a czemu POmijasz PO ,którego 2/3 siedzi teraz w PO np Buzek, Biernacki, Miodowicz,Komorowski itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

sorry ,wiekszosc politykow zaliczyla tyle partii ze trudno spamietac a jeszcze wiele lat[i partii] przed nimi.spadam bo syreny znow wyja i zobacze co sie dzieje.e.. przestaly to chyba nic wielkiego. :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

niestety kochanki nie mam

Jest mi bardzo przykro z tego powodu i głęboko Ci współczuję.

Jeden z moich znajomych miał podobny problem,niestety za nic nie chciał uwierzyć że miłość z przydrożną prostytutką,o ciemnej karnacji skóry, nie może przerodzić się w trwalsze uczucie nie wymagające każdorazowej opłaty :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Śledztwo było prowadzone przez "międzynarodową komisję" zlożoną z przedstawicili państw byłego ZSRR... Hmm co tu komentować.

 

Dodam, że owa "komisja" była poniekąd sędzią we własnej sprawie- to oni oceniali wcześniej gotowość i przydatność lotniska w Smoleńsku zarówno przed i tuż po katatrofie.

 

I od samego początku owa "miedzynarodowa komisja" zakładała, że to była wina pilotów a nie sprzętu, lotniska, załogi lotniska, a o o ingerencji osób trzecich już nie wspomnę. "Oni" byli cacy tylko Polacy nawalili.

 

Polska czarnych skrzynek nie dostała i nie dostanie. Tak twierdzi owa "komisja". Możemy jedynie dostać kopie jeśli władze rosyjskie zgode wydadzą.

W sumie po co nam? i tak już wszystko wiemy- dziadzia Putin nam powiedział. Ironia oczywiście.

 

Z tak zaangażowanym w rozwikłanie tej sprawy rzadem dowiemy się o prawdziwych przyczynach katatrofy za 50 lat. Tak jak z Sikorskim.

 

 

 

@west...

"@vitasem z tymi życiorysami napisałem ironicznie szkoda że tego nie zauwaźyłeś śmieszy mnie wyciaganie dziadków z wermachtu i żydowskich korzeni."

"@murtek3 te właśnie argumenty świadczą raczej o nikłym ilorazie inteligencji twojego wodza a co się za tym wiąże twoim jeśli ich nie rozumiesz. Pamiętne były u niego zdjęcia brudnych butów z porwanymi sznurówkami, dwie różne skarpety. Jakby pochodził ze wsi pewnie miałby jeszcze w nich słomę. To jest stary zakompleksiony kawaler z ciągotkami pewnie do chłopców skoro nawet Szczypińską która pchała mu się do łóżka odrzucił. To ma być głowa państwa?"

 

Chłopie...ty zaprzeczasz sam sobie...dla mnie jako Polaka ważniejsze jest to czy ktoś miał dziadka w Wermachcie niż to czy z matką mieszka- a w sumie najmniej obie sprawy mnie obchodzą. Pewnie większość moich kolegów ze studiów w Niemczech miała dziadków w Wermachcie. Tylko co innego jak ktoś umie sie do tego przyznać a co innego jak to ukrywa.

 

Ja jestem kawaler, czasem mama u mnie pomieszkuje, i pewnie sporo dziewczyn olałem...wg Ciebie jestem gejem? :rolleyes:

Czy wg Ciebie facet nie może być kawalerem? ma być z każdą kobietą co go chce? matka Kaczyńskiego jest schorowaną starszą osobą- Ty na jego miejscu swoją byś oddał do domu starców?

 

 

"A co do lizania d*py to kto Ci każe im lizać d*pę? Bierzesz dopłaty z UE? sąsiadów się nie wybiera trzeba z nimi żyć nawet Kargul i Pawlak choć czasmi gonili za sobą z kosą potrafili się dogadywać we wspólnym interesie. Nie wiem czy mieszkasz sam na odludziu czy masz sasiada i jakie z nim masz układy, ja mam jednego i wiem że choć czasami mam ochotę mu przywalić to wolę się ugryźć w język i zaprosić go na grila. Tak samo jest z państwami lepiej nieraz powściągnąć język od rozliczania historii są historycy i IPN a rząd i prezydent są od gospodarki" (@west)

 

A ty jesteś od mówienia głupot. I ja to rozumiem. Twój świat kończy się na jednym śasiedzie.

Jeśli rząd nie broni polskiej sprawy bo nie chce się narażać opinii publicznej- bo poco lepiej być cacy- a prezydent to robi to bierze za to cięgi. Można wybaczyć ale nie można zapomnieć.

A co do życia z sąsiadami. Polska powinna żyć z nimi w zgodzie ale nie za wszelką cenę. Z twoim odejściem do sprawy Niemcy zajęłyby nas bez wojny w 1939, bo przyjęlibyśmy ich rządania.

 

 

 

 

@jaro...

"Ja tam owe czasy pamiętam i dlatego dla oceniających surowo postępowanie ludzi w tamtej epoce proponowałbym dwie rzeczy :

-stare polskie przysłowie-"wpadłszy między wrony kracz jak i ony"

-...i lekturę "Konrada Wallenroda"

-potem jeszcze wyciągnięcie WŁASNYCH wniosków a nie cytowanie poglądów co bardziej poczytnych gazet..."

 

Z takim podejściem jak twoje Polska nie odrodziłaby się po rozboirach.

I kolejny co zaprzecza sam sobie- chłopie wyznajesz dwie sprzeczne zasady- patrz na swój odnośnik pierwszy i ostatni w cytowanej przeze mnie wypowiedzi twojego pióra (czy tam myszki).

Zdecyduj się- albo kraczesz albo nie.

 

 

 

 

@look19...

"Nasz kraj nie będzie normalny tak długo, jak długo będą w nim media kreować swoich faworytów w wyborach. Jeżeli obywatele nie będą sami umieli rozgraniczyć co dobre, a co złe, co prawda, a co fałsz, to każda następna ekipa rządząca będzie taką bandą nieudaczników jak poprzednia"

 

...look19 ja się z tym w pewnym stopniu zgodzę :D prawda jest taka, że media powinny być obiektywne, ale obiektywizm jest rzeczą zbyt idealną, każdy człowiek jest inny, ma własne poglądy, wychowywał sie w określonym środowisku, przybrał określone postawy...takim też człowiekiem jest dziennikarz. Nawet jeśli stara się zachować obiektywnie to to jak myśli o danej sprawie jest poddane jego poglądom wcześniej ukształtowanym.

Inna sprawa tabloidyzacja mediów, wynika to między innymi z popytu na tego typu informacje, programy. Większość ludzi zamiast sięgnąć po Rzepę czy Wyborczą, kupi Fakt albo Super E.. Dla takich mediów dobra informacja nie jest informacją przynoszącą zyski. Wolą napisać o czymś co szokuje, koloryzując w dodatku. Dla tabloidów przynosi to tak wysokie zyski, że opłaca sie im prawde nagiac, jesli czegos nie zmyslic, proces w sadzie gazeta przegrywa, placi ze 150tys. zł kary, a jej dzienna sprzedaz wynosi ze 400tys nakladu. Szokujacy temat spowoduje to ze czytelnik siegnie po te gazete przez kilka kolejnych dni poszukujac kontynuacji tematu.

Kiedyś pisałem pracę na temat wpływu mediów na wybory parlamentarne. Mówiąc krótko: dostrzec można, że najbliżesz obiektywnemu przedstawianiu informacji były media publiczne; komercyjne zaś w lepszym świetle stawiały PO.

Czasami żeby byc nieobiektywnym nie trzeba pisac o kims zle, wystarczy powiedziec pol prawdy, albo nie powiedziec nic. Przemilczenie informacji tez jest informacja.

Informacją jest też to kto jest włascicielem gazety, stacji radiowej czy telewizyjnej. Kto ma media ten rządzi. Smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A ja jeszcze polecam czytanie między wierszami-mam nadzieję że nie czytasz tylko i wyłącznie ostatnich postów i na ich podstawie wyciągasz wnioski na temat charakteru i poglądów piszących-te "wpadłszy między etc." wiąże się w moim mniemaniu z następnym podpunktem-tym o Wallenrodzie-jeżeli powiążesz to pierwsze z tym drugim to owe trzecie przestanie być oderwane-proszę pomyśl trochę-nie było to całkiem oderwane od tematu to co napisałem-czy też zawsze człowiek musi pisać "łopatologicznie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

A ja jeszcze polecam czytanie między wierszami-mam nadzieję że nie czytasz tylko i wyłącznie ostatnich postów i na ich podstawie wyciągasz wnioski na temat charakteru i poglądów piszących-te "wpadłszy między etc." wiąże się w moim mniemaniu z następnym podpunktem-tym o Wallenrodzie-jeżeli powiążesz to pierwsze z tym drugim to owe trzecie przestanie być oderwane-proszę pomyśl trochę-nie było to całkiem oderwane od tematu to co napisałem-czy też zawsze człowiek musi pisać "łopatologicznie" ?

 

 

@jaro :D czytam czytam między wersami...czyżby Wałęsa=Wallenrod? hmmm haha już jednego Hans'a Kloss'a mieliśmy :rolleyes:

myślę, że gdyby faktycznie był "Wallenrodem" to by o tym glośno mówił, a nie teraz "ciągał" się po sądach :)

 

Dla mnie "kraczec" poniekad oznacza postepowac, myslec. Dostosować się do narzuconych warunków.

 

A porownujac postepowanie ludzi w ówczesnej Polsce hmm powiem tak, to że ktos byl SB-kiem nie oznacza ze inni musieli postepowac jak on, i byc np TW. Jesli to miales na mysli piszac o krakaniu, to ja sie z tym nie zgadzam. Byli ludzie którzy wspolpracy odmowili, i swoje odsiedzieli. Inni wspolprace podjeli powodujac cierpienia innych. To akurat opinia publiczna powinna wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Adam-wytłumaczę jednak "łopatologcznie"-może trochę niefortunnie dobrałem przysłowie-ale chodziło mi o to że w systemie totalitarnym czasami trzeba się zakamuflować pod postacią owej "wrony" po to aby robić swoje-historia pełna jest postaci tragicznych,często bezimiennych,uchodzących często w oczach sobie współczesnych za zdrajców którzy to w istocie byli zakamuflowanymi patriotami-o takie coś mi właśnie chodziło.

PS.Trochę post Ci się zmienił w międzyczasie biggrin.gif -nie zdecydowanie nie chodziło mi o Wałęsę-tego Pana akurat za jakiś autorytet nie uważam.Hans Kloss-hmm-Aryjczyk w niemieckim mundurze na sznurku Sowietów ?-też do mnie nie przemawia-wolę już Stasia Mikulskiego biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@ adamlupus czytaj uważnie potem postaraj się zrozumieć dopiero wówczas komentuj ok.

Jeśli jesteś starym kawalerem to nie dokońca jest z Tobą w porządku natury nie oszukasz, ale fakt Twój wybór i nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

@ adamlupus czytaj uważnie potem postaraj się zrozumieć dopiero wówczas komentuj ok.

Jeśli jesteś starym kawalerem to nie dokońca jest z Tobą w porządku natury nie oszukasz, ale fakt Twój wybór i nic mi do tego.

 

 

@west moje kawalerstwo było tylko tam na margines wrzucone.

 

Hmm...24lata...mówisz @west "czas się żenić"? :D haha

 

Moim zdaniem stan cywilny to indywidualny wybór każdego z nas osobno. Jeśli twoim zdaniem prezydentem Polski nie może być facet, który jest kawalerem- to rzeczywiście masz problem.

 

Minister spraw zagranicznych Niemiec jest geyem, i jakoś nie zginęli.

 

@west żeby rozwiąć twoje wątpliwości: Nie jestem gejem. Jestem heteroseksualny w 100% haha a mój stosunek do homoseksualistów- tolerancja (tolerancję rozumiem jako "cierpliwe znoszenie", czyli: nie popieram ale znoszę) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

24 lata to masz jeszcze czas korzystaj z życia :rolleyes: słuszny wiek do ożenku to ok.26 więc masz jeszcze dwa lata do przebierania pamiętaj co użyjesz za młodu nikt Ci nie odbierze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj