Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość murtek   
Gość murtek
nawet Szczypińską która pchała mu się do łóżka odrzucił

Widocznie byle czego nie bierze. :rolleyes:

 

Myślę i myślę i nie potrafię wymyślić, co mają brudne buty do rządzenia czy nawet brak żony ??? Proszę mnie oświecić !!!!!!

 

West nie dziwię się że głosujesz na Kaczora Donalda, ponieważ lubisz jak ktoś jest ładnie ubrany, ma żonę, jest cudzoziemcem, ma na koncie parę melonów, ma w du.ie Polskę, wmawia ludziom swe poglądy o zrobieniu Irlandii z Polski, głupio się uśmiecha itd itd.

 

Jak dla mnie głową państwa może być nawet i taki, któremu z butów wystaje słoma, ważne aby umiejętnie rządził i nie rozkradał mej Ojczyzny. Taki człowiek pewnie zadbałby o te biedniejsze klasy, których w Polsce jest ponad 90 %. A tak mamy człowieka, którego interesują tylko "elity", a u głupich marionetek szuka poparcia swoimi utopijnymi wizjami o Polsce jako krainie mlekiem i miodem płynącej.

 

Na zakończenie jedno słowa- żal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A ja mam prawko,konto ba nawet żonę biggrin.gif ,potrafię odróżnić bankomat od automatu-i całkiem za jakiegoś szczególnego "udacznika" biggrin.gif się nie uważam-więc nie bedę kogoś owych "przyjemności" pozbawionego automatycznie za nieudacznika uważał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

west ,jak czytam twoje posty to nic innego mi nie przychodzi do glowy poza tym ze pyszczysz sie jak jakis omnibus a wprawdzie posiadasz wiedze dzdzownicy (sloma ci z butow nie wystaje bo ich nawe nie ma).na jeden twoj zarzut odpowiem,mianowicie w jednym z wywidow Jaroslaw ustosunkowal sie do zwiazku z rozwodka ze to koliduje z jego przekonaniami religijnymi wiec nie pisz idiotyzmow i ucz sie ucz bo tego typy postami pokazujesz poziom polglowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@murtek3 Jakbyś czytał wszystkie moje posty to byś wiedział że rudego liberała też mam w głębokim poważaniu rude jest fałszywe i w dodatku też kaczor przez niego i jarka mam wstręt do kaczek a kiedyś przepadałem za pieczoną kaczuszką w miodzie. Tusk jest niemcem a kaczyński ruskim żydem więc żaden z nich nie jest Polakiem tak dla równowagi.

 

@szmergiel ludzie zdolni do miłości potrafią dla drugiej osoby zmienić nawet wyznanie a co dopiero związać się z rozwódką, ale jak ktoś nie ma jaj i boi się potępienia ojca dyrektora, będzie skazany na dożywotnią masturbację.

Co do moich butów to chłopie na takie jak moje musiałbyś kilka miesięcy rozrzucać gnój ręcznie na polu aby na nie zarobić więc nie filozofuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

west.chlop to cie zrobil,wychowal i posuwa.jestem rolnikiem i jestem z tego dumny ze mieszkam na wsi a z tymi butami to nie przesadzaj bo az takie drogie nie sa,swoja droga ciekawi mnie ile musialbys sie puszczac zeby zarobic na samochod jaki posiadam(gwarantuje ci ze bardzo dlugo)wniskujac z twoich wypowiedzi to zaryzykowalbym ze jestes z wa-wa bo podobne durne teksty czytalem dzis na interji ws.powodzi w Krakowie,banda imbecyli i to nie tylko moje zdanie .west.napisdalem ci na PW i licze ze odpiszesz bo nie bedziemy sie chwalic na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Popieram @szmergiel, popieram :D B)

 

Hmm west napisz coś więcej o tych butach :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

w samochodach takich jak twój to u mnie kury jajka niosą, a ty się podniecasz, szkoda gadać z takim prostakiem jak ty.

Nazwanie kogoś chłopem to nie jest określenie negatywne czy też obraźliwe ja jestem dumny ze swoich chłopskich korzeni i tradycji. Inni mogą się nazywać rolnikami czy farmerami ale jak określisz swoje pochodzenie rolnicze? farmerskie?

CHŁOP POTĘGĄ JEST I BASTA

Ostatni raz wymieniłem z tobą poglądy podobnie jakz xemitem niektórych warto zlewać dla świętego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

@West-widzę,że jesteś cały czas zaślepiony idiotycznymi wymysłami posła Palikota,bo to właśnie on sugerował,iż bracia Kaczyńscy mają żydowskie korzenie.Poczytaj sobie prawdziwą historię rodziny Kaczyńskich a nie wymysły idiotów.Jest On potomkiem rodów szlacheckich z XVI wieku Olszowskich,Biskupskich i Kurozwęckich.Gdzie tu ruskie pochodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

och jak boli, jak ktoś szkaluje imię kaczorków :rolleyes: Skoro grzebiemy w życiorysie donalda, to dlaczego nie w "księżycowych złodziei"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ależ czy to nie prawda, że kaczor większy cudownie unikał wszelkich prześladowań podczas rządów komuny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

och jak boli, jak ktoś szkaluje imię kaczorków :rolleyes: Skoro grzebiemy w życiorysie donalda, to dlaczego nie w "księżycowych złodziei"?

Słusznie to ująłeś-SZKALUJE.Definicja tego słowa w skrócie-mówienie nieprawdy o kimś,zniesławiać, oczerniać, obmawiać, spotwarzać, rzucać na kogoś oszczerstwa.A to boli każdego uczciwego człowieka.

Co w tym dziwnego?

W.Bartoszewski,z obozu Auschwitz został zwolniony 8 kwietnia 1941 dzięki działaniom Polskiego Czerwonego Krzyża.Uważam to za normalne zjawisko w faszystowskich obozach zagłady,gdyż Hitler liczył się z opinią PCK i obawiał się reperkusji ze strony tej organizacji.Dlaczego uniknięcie aresztowania w czasie stanu wojennego przez J,Kaczyńskiego jest przez ciebie uważane za zachowanie naganne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Oczywiście ,że nie.Już w 1976r. rozpoczął swoją działalność z KORem.Potem w 1979r. razem z Antonim Macierewiczem tworzyli niezależny miesięcznik "Głos".W 1980r. został członkiem Solidarności kierował w jej ramach sekcją prawną Ośrodka Badań Społecznych przy regionie Mazowsze.Jeśli chcesz więcej informacji o podziemnym działaniu braci Kaczyńskich to polecam książkę "O dwóch takich...Alfabet braci Kaczyńskich"ale ostrzegam dość gruba jest :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@xemit szkaluje, bo wyciąganie komuś pochodzenia, zawsze będę uważał za szkalowanie. Za to przypisywanie sobie działalności opozycyjnej za czasów komuny, to już szkalowanie innych, którzy ja rzeczywiście prowadzili

@ szymon1804 zazwyczaj jak się prowadziło działalność opozycyjną to się za komuny szło do pudła, albo się cichaczem donosiło to wtedy można było się u mamusi pod kołderką schować. Czytałem książki grubsze niż 300 stron, ale o kaczorach to nawet bym 16 nie strawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Udowodnij to proszę,że Jarosław na kogoś donosił w przeciwnym wypadku to są pomówienia!!!!Być może był dużo cwańszy od komuchów i nie udało im się niczego udowodnić.Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

akta brata mniejszego niestety jako nieliczne zostały haniebnie sfałszowane, takiego szczęścia niestety nie miał Leszek W. pseudonim bolek

A czy komuchy musiały komuś coś udowadniać, aby kogoś internować? Jak uwazali że ktoś działał w opozycji to go aresztowali, jesli ktoś imitował (lub donosił) to chodził wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie siedział,to i TW nikt mu nie zarzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Myślenie typu west jest bardzo prymitywne ,mając konto,prawo jazdy, żonę,uważasz że przy tobie Jarosław Kaczyński do dupek ,a jest odwrotnie.To człowiek ,który ma wizję państwa silnego,dumnego ze swojej historii,pamiętającego o swoich bohaterach np.Rotmistrz Pilecki ,a nie hołdującego pseudoelicie typu Gieremek,Mazowiecki,Bartoszewski.Niestety układ okrągłostołowy ma silne fundamenty budowane od 1945roku,ma w swoich rękach media TVN,GW,Zetka i wiele innych,nomenklatura SB-cka,PZPR-owska uwłaszczyła się na naszym wspólnym majątku ,i jest bardzo trudno rozerwać tą sitwę.

Z tym ruskim Żydem też się kompromitujesz ,kiedyś w moje ręce wpadła ulotka ze znanymi nazwiskami i odpowiednikami żydowskimi,w tej ulotce jaden Kaczyński był Żydem ,a drugi Polakiem.

Teraz kolego wskaż mi pozytywy lizania d*py UE,Rosji ,Niemcom przez obecną koalicję ja nie widzę moze jestem ślepy,chyba ,że za taki pozytyw uznamy decyzję Sawickiego ,który stanął po stronie niemieckiego koncernu ,a nie polskich rolników w sporze w cukrowni Glinojeck.

Pozdrawiam:moher,pisuar,Pisobolszewik i. t. d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Zauważ,że w poprzednim swoim poście naprowadziłem Cię na pewien tok myślenia.Bracia działali właśnie w taki sposób aby jeden był na wolności i mógł kontynuować dzieło drugiego.Jeśli chodzi o akta braci Kaczyńskich to były wertowane wiele razy przez różnych specjalistów i nikt nie potwierdził tego,że były sfałszowane.A to,że którykolwiek z braci był tajnym agentem to mógł wymyślić jedynie poseł Palikot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

skoro twierdzisz ze nie była sfałszowana, no to lojalka prezesa musi być prawdziwa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

akta brata mniejszego niestety jako nieliczne zostały haniebnie sfałszowane, takiego szczęścia niestety nie miał Leszek W. pseudonim bolek

A czy komuchy musiały komuś coś udowadniać, aby kogoś internować? Jak uwazali że ktoś działał w opozycji to go aresztowali, jesli ktoś imitował (lub donosił) to chodził wolno

Coś tu się nie zgadza?Jeśli przyjąć taką teorię za prawdziwą-wara od Bolka.

P.s. co znaczy słowo -imitować?I co ma imitacja z pobytem w więzieniu lub na wolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@vitasem z tymi życiorysami napisałem ironicznie szkoda że tego nie zauwaźyłeś śmieszy mnie wyciaganie dziadków z wermachtu i żydowskich korzeni. Przyznam sie bez bicia w mojej rodzinie też historia miała różne koleje i jakby ktoś mnie chciał oceniać na podstawie moich przodków pewnie wiele by znalazł dlatego takie chwyty są w mojej ocenie poniżej pasa.

A co do lizania d*py to kto Ci każe im lizać d*pę? Bierzesz dopłaty z UE? sąsiadów się nie wybiera trzeba z nimi żyć nawet Kargul i Pawlak choć czasmi gonili za sobą z kosą potrafili się dogadywać we wspólnym interesie. Nie wiem czy mieszkasz sam na odludziu czy masz sasiada i jakie z nim masz układy, ja mam jednego i wiem że choć czasami mam ochotę mu przywalić to wolę się ugryźć w język i zaprosić go na grila. Tak samo jest z państwami lepiej nieraz powściągnąć język od rozliczania historii są historycy i IPN a rząd i prezydent są od gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja tam owe czasy pamiętam i dlatego dla oceniających surowo postępowanie ludzi w tamtej epoce proponowałbym dwie rzeczy :

-stare polskie przysłowie-"wpadłszy między wrony kracz jak i ony"

-...i lekturę "Konrada Wallenroda" biggrin.gif

-potem jeszcze wyciągnięcie WŁASNYCH wniosków a nie cytowanie poglądów co bardziej poczytnych gazet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Coś tu się nie zgadza?Jeśli przyjąć taką teorię za prawdziwą-wara od Bolka.

P.s. co znaczy słowo -imitować?I co ma imitacja z pobytem w więzieniu lub na wolności?

imitować, czyli prowadzić działalność opozycyjną taka jak Jarek, czyli zajmować się takimi pierdołami które komunie nie przeszkadzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

@bogdan ,jezeli przytaczasz postac Lecha W. to zastanow sie co piszesz .do roku 1992 wspolpracowali razem co mialomiejsce do zmiany postawy LEcha W i poparcie puczu nocnego na rzadzie Olszewskiego(bral udzial w nim rowniez uwielbiany przez ciebie Donald)wtedy rowniez zniknely kompromitujace W. dokumenty.to byl pierwszy znak ze W.nie jest tki krysztalowy(poza tjnymi negocjacjami w magdalence za ktore placimy po dzien dzisiejszy)Jarek nie zmienil nigdy pogladow co stalo sie jeszcze bardziej zauwazalne w ostatnich latach gdy W.przystal do obozu ktory jako przywodca nszz uznawal za wrogow,wiec nie porownuj dwoch tak roznych postaci.PS.jakos do tej pory nikt nie znalazl zadnego powiazania Jarka z sb a o W. oprocz dokumentow swadcza zeznania wielu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj