Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Być może zaczepienie o drzewo,spowodowało naglą zmianę kierunku i dlatego szczątki samolotu nie są równoległe do pasa startowego.Nie zmienia to jednak faktu ze w pas nie trafiano i pewnie dlatego informacje iż na kilka sek. przed katastrofą piloci zdali sobie z tego sprawę.A może coś było nie tak z urządzeniami pokładowymi,gdyż aż nie chce się wierzyć by pilot Prezydenta popełnił taki błąd.Choć historia CASY mówi że to może być możliwe, podobnie jak odmrażanie śmigłowca Milera.

Paranoją jest że nie ma tu winnych.Jeśli takie porządki panują dalej w tej ekipie to wszystko jest możliwe. http://www.wprost.pl/ar/190236/Pilot-smiglowca-Millera-uniewinniony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

tutaj to można wytłumaczyć tym że zaczepił o drzewo, ale w przypadku CASY, manewr zwroty na takiej wysokości to już błąd uczniowski. Może piloci Prezydenta zobaczyli ze nie trafiają na lotnisko, chcieli skorygować lot i wtedy zaczepili (teoria z portalu lotniczego). Mgła podobno też miejscami była większa, mówi się o 200-400m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Mój odnośnik

gdzie wieża o którą zahaczyli a gdzie droga samolotu :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli termometr w śmigłowcu którym leciał premier Miler miał błąd wskazań rzędu +/- 3 stopnie C i wiedząc o tym ze dokładny termometr kosztuje ok 30 zł, to czyjaś głowa powinna za to polecieć.Uniewinnienie pilota i brak zarzutów dla wszystkich osób związanych z wypadkiem Milera,to być moze jedna z przyczyn takiego rozwoju zdarzeń.

P.S W samochodzie VW,przy obniżeniu temp do 4 stC słyszalny jest alarm,koszt takiego urządzenia jest symboliczny i jest to dla mnie paranoja że rządowy śmigłowiec takiej funkcji nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
boję się o losy Polski w tylko rekach PO ale wierzę, że Polacy to madry narów i przy wyborach pokażą to...

dobrze ze sie boisz, w wyborach i tak wygra PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Zahaczył o coś, drzewo, wieże, to chyba nie ma znaczenia, mniejsza z tym. Urwało mu lewe skrzydło, albo jego częśc, samolot zaczał przechylac się w lewą stronę, więc automatycznie prawe skrzydło poszło w górę i samolot skręcał w lewo, ciął drzewa i wg "ekspertów" (chyba mogę ich tak nazwac) z pewnego forum lotniczego samolot w momencie kontaktu z ziemią był do góry nogami (plecami) albo bokiem, ale bardziej prawdziwe wydaje mi się że sunął bokiem, to by tłumaczyło dlaczego jedne koła są ubłocone a drugie nie, na pewno nie ślizgnął się na brzuchu, bo gdyby tak było koła byłyby wyrwane.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I być może dlatego nikt nie przeżył.Bok samolotu ma inna wytrzymałość jak jego spód,pozycja pasażerów jest również zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Dokładnie tak, zapomniałem dodac że najbardziej prawdopodobna jest symulacja wypadku wykonana bodajże przez tvn24, prawdopodobnie musiało to wygladac coś na ten wzór


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Ja już sam nie wiem co o tym myśleć, ale weźcie całą sprawę na logikę...

Po pierwsze: czy na ew. dobijanie rannych nie wzięliby tłumików??

 

Po drugie: śmieszą mnie komentarze o ludziach w bieli - chyba ktoś za dużo w Hitmana grał,

bo kto idzie w białej koszuli do lasu na egzekucję, gdzie musi zniknąć po chwili, a wie, że będzie wielu świadków??

 

Dziwi mnie siła tego wypadku, bo z tego co zauważyłem na filmach położenie kół nijak nie pasowało mi do położenia kadłuba.

 

Obejrzyjcie sobie katastrofę w lesie Kabackim - to podobna sytuacja z tym, że paliwa i pasażerów było więcej.

Ciała pasażerów były porozrzucane na dużym terenie, jednakże ich było o 100 więcej i doszedł wybuch paliwa (samolot miał lecieć do USA) który dodatkowo je rozrzucił.

 

P.S. w jakim miejscu siedzieli Generałowie skoro tylko 3 z 10 bodajże wróciło do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Dociekliwym, polecam przeczytanie podobnego tematu, na forum prawda2.info - " Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku"

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=11435&postdays=0&postorder=asc&start=825

Wawel i kropka. Ale bardzo szkoda podziału w naszym społeczeństwie.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

pare sprostowan

w katyniu zginelo 4,2 oficerow,o wiele wiecej w twerze ponad 6 tys.katyn stal sie symbolem za sprawa niemcow,ktorzy sprawe naglosnili na caly swiat,byla komisja miedzynarodowego czerwonego krzyza ze szwajcarii[kraju neutralnego]polscy naukowcy-mieli zgode polskiego rzadu w londynie,wiec wszyscy o tym wiedzieli tylko byla to niewygodna prawda i szybko o tym zapomniano.

jesli ktos pisze ze gazeta wyborcza nie krytykuje po i tuska to nigdy jej nie czytal,jako staly czytelnik moge was o tym zapewnic[ czasami mozecie siegnac nawet w rekawiczkach-tam sa swietne analizy nt.rolnicta i cen plodow rolnych,niestety sprawdzaja sie w 100%]

wawelu nie da sie zaorac bo stoi na wapiennej skale nad wisla

lotnikom wmawiano ze poleca i na drzwiach od stodoly i sa tego skutki.ile mieli godzin wylatanych 3 tys-co to jest?nie ma pieniedzy na paliwo,czesci zamienne,etaty i sa skutki,ci z casy to byli z krakowskiego pulku lotnictwa,cywilne samoloty z lotniska obok to widze kilka na godzine a wojskowe to rzadkosc,dawniej te

proporcje byly odwrotne.

takie teorie spiskowe to osmieszaja tych ktorzy je propaguja.

co do samego pogrzebu jestem przeciw to nie te osoby i miejsce.to byl pomysl j.kaczynskiego-po co, to sie wkrotce okaze w reklamowkach wyborczych

ta katastrofa bedzie nas podatnikow kosztowala grubo ponad 100 mln zl-takie wyliczenia slyszalem w polskim radiu

 

 

wyobrazcie sobie taka scene m.kaczynska idzie na grob rodzicow,pani w budce mowi-bileciki normalne[12 zl] czy ulgowe[7 zl],albo grupowe[1 zl taniej] jesli jest z mezem[na dodatek zabrala bylego] i dziecmi.pani poczeka nie ma jeszcze 9,wtedy muzeum otwieramy[albo juz 16 zamykamy].

groby na wawelu to czesc normalnego muzeum!!! chyba nikt nie wzial tego pod uwage,ciekawe jak czesto beda tam jezdzic,przeciez to wyprawa na caly dzien,zapewne dostana bezplatne wejsciowki,ale nie wiem czy komus by odpowiadaly tlumy gapiow za plecami,pewnie glupie smiechy i docinki-jak to u mlodziezy i dzieci.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

"co do samego pogrzebu jestem przeciw to nie te osoby i miejsce.to byl pomysl j.kaczynskiego-po co, to sie wkrotce okaze w reklamowkach wyborczych"

 

 

zastanow sie co Ty w ogole mowisz?nie te osoby?nie te miejsce?z tego co mi wiadomo ma wawelu sa chowani ludzie ktorzy byli na czele panstwa i za to panstwo oddali zycie,ci wszyscy co protestuja przeciwko pochowaniu prezydenta na wawelu wiedza ze kaczynskiemu zostanie zapewniona pamiec wieczna i to ich boli,zdziwila mnie postawa A Wajdy ,czlowiek ktory nakrecił film o pomordowanych w Katyniu gdzie zginol jego ojciec,i protestuje przeciwko pochowania prezydenta na wawelu,czlowieka ktory walczyl o Katyn i jechal tam uczcic ich pamiec i złozyc hołd rowniez jego ojcu

 

jacus to nie był pomysl Jarosława tylko to była decyzja metropolity krakowskiego a rodzina po prostu sie na to zgodzila(ja jak najbardziej popieram ten wybor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Już w Niedzielę pomyślałem sobie, ze powinni Kaczyśskiego pochowac na Wawelu bo niby był na służbie, wyjazd w celach patriotycznych itp.... ale teraz tak sobie myślę że jednak Wawel to nie jest miejsce dla niego, raz, Ze nie był jakimś tam szczególnym prezydentem (fakt patriotyzmu nikt mu nie odmowi), dwa to raczej miejsce dla ludzi i postaci z naszej dalszej historii. Wawel to już raczej muzeum, do tego zimne nie dostępne (czytaj drogie bilety), całkowicie kolidujące np. z charakterem pani Marii Kaczyńskiej, która idę o zakład gdyby żyła to nie życzyła by sobie pochówku na Wawelu, a raczej na jakim ciepłym szczególnym i odwiedzanym przez Polaków cmentarzu. Myślę że tu raczej wzieły górę względy i sympatie polityczne,a także megalomania Pana Jarka K. ale skoro tak postanowiono to uszanujmy to i pamiętajmy o nich, zasłużyli na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mi odnośnie całej sytuacji na myśl przychodzi taki wiersz ze szkoły podstawowej bodajże " a jak poszedł król na wojnę". W katastrofie zginęło 2 prezydentów ten drugi pewnie po gułagu czy innych cholerstwach.............. ! Ale co poradzisz show musi trwać nadal brawa dla scenarzystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Czyżby Nostradamus to przepowiedział ? http://www.youtube.com/watch?v=ZIppI_MXMMM

 

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy"

 

"Żelazny ptak rozdzieli dwóch braci"

NOSTRADAMUS

 

Czyżby szykowała się III wojna światowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

pisałem o tym, weź sobie przewiń pare postów do tyłu i poczytaj


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już w Niedzielę pomyślałem sobie, ze powinni Kaczyśskiego pochowac na Wawelu bo niby był na służbie, wyjazd w celach patriotycznych itp.... ale teraz tak sobie myślę że jednak Wawel to nie jest miejsce dla niego, raz, Ze nie był jakimś tam szczególnym prezydentem (fakt patriotyzmu nikt mu nie odmowi), dwa to raczej miejsce dla ludzi i postaci z naszej dalszej historii. Wawel to już raczej muzeum, do tego zimne nie dostępne (czytaj drogie bilety), całkowicie kolidujące np. z charakterem pani Marii Kaczyńskiej, która idę o zakład gdyby żyła to nie życzyła by sobie pochówku na Wawelu, a raczej na jakim ciepłym szczególnym i odwiedzanym przez Polaków cmentarzu. Myślę że tu raczej wzieły górę względy i sympatie polityczne,a także megalomania Pana Jarka K. ale skoro tak postanowiono to uszanujmy to i pamiętajmy o nich, zasłużyli na to.

 

1.Nie zrobił kariery dzięki radzieckim bagnetom i nie nosił ciemnych okularów.

2.Nie był Bolkiem,Lolkiem, a nawet Reksiem.

3.Był profesorem, a nie prawie-magistrem i nie potrafił się tak kołysać stojąc nad grobami pomordowanych na wschodzie.

Jeśli chodzi o takie szczegóły, to faktycznie,nieszczególny był to Prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

nie Kaczynscy na Wawelu to KTO?

 

---

 

xemit bardzo dobrze napisane!

 

 

----

 

co do jeszcze raz Nostadamousa, to prawda napisał on tą przepowiednie ... TYDZIEN TEMU


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Prezydent dokładniej był chyba doktorem nauk prawnych, a przepowiednia jest rzeczywiście zmyślona, bo czy w czasach Nostradamusa były metalowe ptaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dla mnie miejsce pochówku Prezydenta nie jest tak bardzo istotne... Wiadomo, że nie można go pochować gdzieś z ziemiance w lesie. Grunt, to godziwa ceremonia pogrzebowa. Ocenią go na górze, my i tak nie mamy nic do powiedzenia. Śmieszy mnie trochę ta cała debata o słuszności pochówku na Wawelu, tak zadecydował polski Kościół rzymsko-katolicki, więc wszystkie te słowotoki nic nie zmienią.

 

Zauważyłem, że stacje telewizyjne prześcigają się w długości program specjalnych. Jednakże długość tychże programów nie stanowi o ich jakości. Widocznie widzą szansę na zarobieniu na cudzym nieszczęsciu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

@Bobek ja nawet TV nie oglądam, bo żal na to patrzeć. Od poniedziałku wraca polskie piekiełko


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja oglądam obecnie... Postanowiłem zostać w mieszkaniu, bo i tak na żywo tego bym nie zobaczył, a jedynie z telebimu. Ludzie stali pod sceną od godzin porannych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

A nie myslicie ze jednak wielu polaków troche przesadza. Dzis jedna starsza pani sie wypowiadała ze jeszzce nigdy nie była w takim zalu i smutku jak po smierci kaczynskiego. To co ona nie miala rodziców ani rodziny, ludzie juz chyba poszaleli przecierz Staała sie tragedia ale niektorzy to gorzej przerzywaja niz smierc swojej matki czy żony. Był on naszym prezydentem, ale wkoncu to obcy czlowiek dla przecietnego obywatela, a ludzie bardziej go czcza jak Papieża. Mysle ze powinni sie troche opamietać. A to jaka kase nabijaja w niektórym firmom to tez nie patrza. Wypowaiadał sie mlody chlopak ,,niewazna praca szkoła rodzina ani zadne pieniadze, bo ja musze tu być'' I co to jest normalne chyab troche przesadzony patriotyzm na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

patriotyczne uniesienia już opadają, spodziewano się nawet miliona ludzi, a było zależnie od źródeł od 100 do 180 tyś. Szkoda że wulkan pokrzyżował plany i masowo odwoływane są zagraniczne delegacje, ale jak dla mnie ważne były deklaracje chęci przybycia tylu przywódców z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

No wulkan pokrzyzował, ale jakby mieli na sile przylatywać to lepiej niech siedza u siebie zeby znowu jakiejs kraksy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj