Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
b0gdan    90

Kolega potwierdził teorie na temat swoje mózgu a raczej z problemem korzystania z jego funkcji. Mój wcześniejszy post to nie są moje wnioski a zacytowany tekst ze strony internetowej którą również podałem. Żeby nie być posądzony o przypisanie sobie czyjejś twórczości. Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dość częsty przypadek. Pewnie przyczyną tego jest to co sam napisałeś odnośnie czytania książek.

Ale to Ty kolego twierdziłeś, że myślisz samodzielnie, że nie potrzebujesz do tego mediów. A jednak nie potrafisz wymyślić czegoś samodzielnie, tylko jak te stado dostawców wełny bezmyślnie kopiujesz jakieś bzdety z "najbardziej wiarygodnego portalu"

Kolego murtek3 a na podstawie czego można wyciągać wnioski jak nie informacji dostarczanych przez media? Czy byłeś w Smoleńsku, w Katyniu, w Moskwie w trakcie sekcji zwłok?

oczywiście Ty się najlepiej znasz na ekonomii, na wzroście gospodarczym, na kryzysach światowych, zapewne lada dzień zostanie Ci nadany tytuł profesora ekonomii... Zaraz się dowiemy jak to za komuny było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

Te Wasze wszystkie komentarze na temat tej katastrofy robia się powoli śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Ale to Ty kolego twierdziłeś, że myślisz samodzielnie, że nie potrzebujesz do tego mediów. A jednak nie potrafisz wymyślić czegoś samodzielnie, tylko jak te stado dostawców wełny bezmyślnie kopiujesz jakieś bzdety z "najbardziej wiarygodnego portalu"

Własne nioski i spostrzeżenia pozostawiam tylko dla siebie, nie mam takiej potrzeby żeby publikować je do użytku publicznego. Dla jednego bzdetą jest przeczytanie książki, natomiast inny uważa że cała mądrość znajduję się tylko w książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

zalozcie oddzielny temat: "kto jest madrzejszy - ja czy ty" albo wymieniajce sie swoimi pogladami na temat waszych mozgów w wiadomosciach prywatnych.

 

tu naprawde nikt nie ma ochoty czytac waszych beznadziejnycch przekrzykiwan.

mądrzejszy zawsze ustąpi milczeniem, głupiec bedzie uparcie wmawial wszystkim swoje racje....


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Nie można się dziwić niektórym słuchaczom radia Maryja wpajana im tam jedyna słuszna droga zamyka pole do jakiejkolwiek dyskusji, każdy kto ma inne zdanie niż ojciec dyrektor nie jest Polakiem, nie jest patryiotą a napewno jest sługą szatana. Niestety na tym forum ujawniło się kilku z moherowej armii rydzyka. :)

I tu masz rację.Uwielbiam moherowy beret i jest mi w nim do twarzy i w przeciwieństwie do niektórych , stawiam go dużo wyżej od ich ulubionego nakrycia głowy-jarmułki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

frutis czy ty kiedykolwiek strzelałeś z broni? krótkiej czy długiej? Rozpal ognisko wrzuć dezodorant do środka i odejdź i usłyszysz ten sam głos co na filmie :). Film był badany przez prokuraturę wojskową jak odtworzysz ten film na porządnych głośnikach nie na zestawie 2+1 do kompa to połowa tych niby głosów to szmery oraz dźwięki powstałe podczas spalania się wraku kadłuba.

Ale zapewne dysponujesz takim sprzętem, że jesteś w stanie odróżnić szmer i odgłosy otoczenia od głosów ludzkich.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Na razie strzelam tylko z wiatrówek, bo nie wyrobiłem sobie jeszcze pozwolenia na palną :)

Każdy może sobie to tłumaczyć na swój sposób. Nie słuchałem tego na 2+1 bo takich nie posiadam :) a słuchałem to na domowym audio 5+1 :)

ps. nie skupiajcie się tylko na oglądaniu ale poczytajcie komentarze jak odbiera to opinia publiczna.

Kończymy ten OT.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Creative, czy inne gówno to nie są zestawy tego typu do nie dobre audi, ale mniejsza o to. Większość tych komentarzy pisali podekscytowani sensacją nastolatkowie a nie specjaliści a Ja wolę wierzyć tym drugim :)

Jak kiedyś otrzymasz te wyróżnienie i zaczniesz strzelać z broni palnej to zrozumiesz że odgłos wystrzału jest zupełnie inny. Poza tym ten film został nagrany telefonem komórkowym więc czego od niego oczekiwać, no ale nikt nie nosi ze sobą kamer cyfrowych :) Proponuje poczytać na forach o tematyce wojskowej np Militarium.net czy nFOW tam wypowiedają sie ludzie ze służb którzy mają styczność z tego typu wypadkami oraz mają sprzęt do analizy tego typu filmików, ich wypowiedzi są sensowne i nie należą do typu" jak wszyscy piszą że to zamach to i ja tak napiszę. :) "


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

 

Kolego murtek3 a na podstawie czego można wyciągać wnioski jak nie informacji dostarczanych przez media? Czy byłeś w Smoleńsku, w Katyniu, w Moskwie w trakcie sekcji zwłok?

oczywiście Ty się najlepiej znasz na ekonomii, na wzroście gospodarczym, na kryzysach światowych, zapewne lada dzień zostanie Ci nadany tytuł profesora ekonomii... Zaraz się dowiemy jak to za komuny było dobrze...

 

 

Kolego Bogdan, oczywiście że dowiaduje się pewnych informacji z mass mediów. Jednak samo oglądanie świadczy o braku odpowiedniej wiedzy, może nie funkcjonuje jak należy mózg itp. Ja natomiast staram się wyciągać z tych przekazów najważniejsze informacje, a nie wierzę w każdą bajkę, opowieść dziennikarzy (a w szczególności nie wierzę w to, że POjeb@n@ partia ma tak wysokie sondaże). Staram się przy tym nie oglądać pewnych stacji telewizyjnych (szczególnie TVN 24, Polsat czy Superstacja). Oglądam przeważnie najbardziej obiektywną stację jaką jest TVP, w szczególności Wiadomości. Trochę żyje już w tej rozkradzionej Polsce i wiem dokładnie co jaka partia potrafi i jej politycy. W naszym przypadku wystarczyło powstanie "nowej" partii z nowym liderem (mądry człowiek wie z jakiej partii pochodzili posłowie PO) aby lud uwierzył.

 

Co do komuny to za młody jestem aby przedstawić co i jak było. Jedynie z opowiadań wiem, że pracę miał niemalże każdy (to prawda jeden pracował a drugi się obijał), interesowano się rolnictwem, górnictwem itp, jednak najważniejsze jest to, że nie było takiego rozwarstwienia społecznego jakie mamy obecnie. Teraz w Polsce są ludzie biedni i bardzo bardzo bogaci. Nie wiem czy ktoś słyszał (parę lat wstecz) wypowiedź Michnik@ dotyczącą przyszłości Polski. Pokrótce była mowa o tym, że w Polsce wystarczy 3 mln Polaków aby pracować na NICH (wiemy o kim mowa). Ogólnie z komuny było dobrze i było źle. Były przynajmniej pieniądze, jednak niestety nie było towarów. Najważniejsze jest to, że nie było takiej nienawiści między Polakami, sąsiadami. A co od 1989 roku się zaczęło ??? Rozkradanie, prywatyzowanie. Komuniści wzięli połowę a drugą solid@rność. Ja wiem tyle, że jeśli dojdą do władzy POjeb@ni i jeszcze ich człowiek (właściciel Polskich Młynów) zostanie prezydentem to mamy po naszym kraju. Wówczas nic nam nie pomoże- chyba że rozbiór lub jakaś wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

b0gdan z moim mózgiem jest wszystko w jak najlepszym porządku, funkcjonuje dobrze i przetwarza informacje. Widocznie Tobie by się coś takiego przydało, jako człowiek to zakładam że go posiadasz ale już z wykorzystaniem jego to pojawiają się dość duże problemy. Ja w przeciwieństwie do niektórych to korzystam ze swojego mózgu i nie zawracam sobie głowy pierdołami jakie mówią w telewizji czy piszą w gazetach. A dla inny są to najwyraźniej święte informacje.

 

ps.

Inteligentni wyciągną sami wnioski, pozostali oglądają telewizje i czytają gazety.

 

Mówisz, że nie zawracasz sobie głowy pierdołami w tv czy gazetach, a na forum onetu jednak uwagę zwracasz. Jeśli wiadomosci z forum onetu sa dla ciebie wiarygodne to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulowac "inteligentnosci" Nie wiem kto widział na tym filmiku ofiary.. Bajkopisarz usłyszal dźwięki jak z pistoletu i ułożył sobie historyjkę


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Lukasz1987 dla sprostowania odsłuchiwałem to na Technicsie +Jamo, ale to nie ważne. Od służb które zajmują się tymi sprawami nie oczekiwał bym prawdy jedynie zostanie podane do wiadomości co opinia publiczna będzie chciała usłyszeć w sumie jak zawsze w takich sprawach. Podanie prawdziwych oficjalnych przyczyn nie spodziewał bym się wcześniej niż za 100lat o ile znajdzie się ktoś odważny. A kierując się własną wiedzą i spostrzeżeniami mam swoją opinie w tym temacie, a nie że ktoś napisze to ja w to muszę wierzyć.

Matey przypadkiem na to natrafiłem, podzieliłem się tym i tyle w temacie.

 

ps dlaczego po napisaniu posta po czasie go edukujecie?

 

Czy Wy macie problemy z rozumieniem tekstu czytanego?

Bo żeście uczepili się tych publikacji, jak ja bym był ich autorem.

Edytowano przez frutis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Kolego Bogdan, oczywiście że dowiaduje się pewnych informacji z mass mediów. Jednak samo oglądanie świadczy o braku odpowiedniej wiedzy, może nie funkcjonuje jak należy mózg itp. Ja natomiast staram się wyciągać z tych przekazów najważniejsze informacje, a nie wierzę w każdą bajkę, opowieść dziennikarzy (a w szczególności nie wierzę w to, że POjeb@n@ partia ma tak wysokie sondaże). Staram się przy tym nie oglądać pewnych stacji telewizyjnych (szczególnie TVN 24, Polsat czy Superstacja). Oglądam przeważnie najbardziej obiektywną stację jaką jest TVP, w szczególności Wiadomości. Trochę żyje już w tej rozkradzionej Polsce i wiem dokładnie co jaka partia potrafi i jej politycy. W naszym przypadku wystarczyło powstanie "nowej" partii z nowym liderem (mądry człowiek wie z jakiej partii pochodzili posłowie PO) aby lud uwierzył.

 

widzisz Kolego murtek3 należysz do tzw. frakcji zatwardziałych PIS-uarów (to tak z przekory napisałem, bo takie stawianie rzeczy jak to robi kolega, jest bardzo prostackie i dziecinne) nie ma obiektywnych mediów, one zawsze za kimś sympatyzują, czasem się starają, ale to tylko takie złudzenie. TVP jest tak obiektywna jak jej władze, jak rządził Kwiatkowski, to fory miało SLD, teraz fory ma PIS, w TVN zawsze ma się dobrze PO, w POLSACIE... to nie wiem bo nie mam :) Z prasą jest tak samo, ale najbardziej obiektywne wydają się być Rzeczypospolita i WPROST.

Bardzo słusznie napisał kolega Lukasz1987, czerpmy wiedzę od tych co się na tym znają. Wiele bzdurnych mitów obalono np na portalu lotnictwo.net.pl, też na pewnym blogu lotniczym obnażono bzdury jakie TVN pokazało puszczając niby taśmy z rozmów pilotów tu-154.

Powiem jeszcze że mam dość protestów w związku z pochówkiem Pary Prezydenckiej na Wawelu... kompromitujemy się przed światem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

jeżeli były jakieś nieprawidłowości przy tej katastrofie to nikt ich nie zatuszuje

 

 

te wszystkie domniemania o strzalach, namawianiu pilotów czy inne to bezsens ... szkoda tracić na to silę - poczekamy wszystko sie wyjasni

 

 

dumny jestem, z tego że Państwo Kaczyńscy zostaną pochowani na Wawelu w hołdzie ofiar i Katynia i Smoleńska

 

 

smieszą mnie wszyscy protestujacy i ujadajacy "przeciwnicy"

 

wstyd i tyle!

 

boję się o losy Polski w tylko rekach PO ale wierzę, że Polacy to madry narów i przy wyborach pokażą to...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
boję się o losy Polski w tylko rekach PO

nie ty jeden :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

nie jestem zwolennikiem teori spiskowych ale nie daje mi spokoju fakt ze kontroler lotow w rozmowie z dziennikarka mowi ze mial problemy z dogadaniem sie po rosyjsku z pilotem a tymczasem ten sam pilot lecial pare dni wczesniej jako drugi pilot i wiozl Tuska, poza tym nie chce mi sie wierzyc zeby pilot ruskiego nie znal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

Krótko mówiąc o filmiku- wszystkie te komentarze to jakaś dziecinada, dopatrywanie się postaci w obrazie z telefonu "jedentrimegapixele", widzenie kogoś z podniesionymi rękoma, rozpoznawanie strzałów na podstawie dźwięku nagranego miniaturowym mikrofonikiem- widać niektórym się już znudziła żałoba, nie ma w telewizji komisji śledczych, opluwania się- no dobra, zaczęły się jakieś protesty o Wawel- to sensację sobie trzeba zorganizować samemu.

Jeśli chodzi o Wawel to wczoraj ktoś ładnie powiedział- jaki to rozłam gdy pod Pałacem Prezydenckim zbierają się dziesiątki jeśli nie więcej tysięcy ludzi( nie chcę nawet próbować szacować ile się osób tam przewinęło), ludzie z całego kraju jadą oddać hołd parze prezydenckiej, stoją po 8-10 czy nawet więcej czasu ( nocna przerwa techniczna i zamknięcie pałacu na 3 godziny)- jak to ma się do 200 czy 300 osób protestujących przeciwko Wawelowi.

Wszyscy pamiętamy konflikt między Lechem Kaczyńskim, a Lechem Wałęsą, pamiętamy jak żaden nie chciał popuścić, teraz Wałęsa przebacza mówiąc, że przebaczenia może prosić jedynie od Boga, bo Lech Kaczyński już mu przebaczyć nie może. Co mi się jeszcze spodobało to wypowiedź w sprawie Wawelu, którą zapewne wielu słyszało:

- Jestem wiernym synem Kościoła, grzesznym, ale wiernym. Wyrażam sprzeciw i niezadowolenie, tak jak to było przed nominacją Sławoja Leszka Głódzia na metropolitę gdańskiego, ale gdy decyzja już zapada, to ją przyjmuję. Zakładam, że w decyzji jakiś swój udział ma Duch Święty. Dlatego nie chcę dyskutować na temat pochówku pary prezydenckiej na Wawelu. Takie mam zasady. Przyjmuję decyzję.

Można jak widać się powstrzymać, nie trzeba robić dymu. Jak zawsze podobały mi się wystąpienia prof Bartoszewskiego, tak wczoraj zabolało mnie "...jak dotąd prezydentów Warszawy chowano w Warszawie..."- brakło dystansu, wyczucia chwili?

Jeszcze jedna sprawa odnośnie teorii spiskowych- mamy zbyt sprytnych i dociekliwych (żadnych sensacji??) dziennikarzy, reporterów, którzy w końcu wyciągnęli by swoimi sposobami takie informacje w przyszłości i dlatego wątpię w jakiekolwiek inne wersje niż wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Coś w stylu "niewygodne fakty":

 

 

 

"film amatorski - sciagac poki mozna

youtube.com/watch?v=-DbLgBifsTU

0:19:00 - postać na wraku samolotu pomiędzy lewym a środkowym kołem

0:22:00 - uspokój się!

0:29:00 - wsiech! (wszystkich!)

0:31:00 - ubijat! (zabijać!)

0:31:00 - 0:44:00 - leżąca postać koło skrzydła, która podnosi ręce do góry w geście poddania się a z lewej strony głównego drzewa niejasna postać kierująca coś w stronę leżącej postaci z uniesionymi do góry rękami

0:48:00 - dawaj siuda! (biegnij tutaj!)

0:50:00 - i ubijaj siuda! (i zabij tutaj!)

0:53:00 żyje!

0:57:00 - STRZAŁ!

1:06:00 - STRZAŁ!

1:12:00 - zmiana planów kuźwa! / lub ja wam dam kurva

1:13:00 ja naprawdę !

1:16:00 - STRZAŁ!

1:20:00 - idziemy, towarzyszu, uciekamy

 

~sprawiedliwy , 15.04.2010 01:35"

 

źródło

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,68320824,179483751,8247617,0,28350,forumeu.html - skopiować cały adres

 

i sam film

 

 

i jeszcze fotka

http://www.flickr.com/photos/digitalglobe-imagery/4515204703/sizes/o/

Ta postać(moim zdaniem tam idą dwie osoby) z 19 sek jest już widoczna w 12 sek filmu pojawiając się z lewej strony ekranu,mniej więcej w połowie jego wysokości i przechodzi z tyłu za samolotem a póżniej ponownie jest widoczna w 19 sek gdy idzie za kołami samolotu.Jest to jakiś "gap" lub inny "ciekawski",jeśli jest prawdą, że film został nakręcony w niedługim czasie od wypadku.(moim zdaniem trochę czasu upłynęło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

może już ciszej nad tymi trumnami co ?? - zastanówcie sie sami jakie szanse na przeżycie ma człowiek w samolocie który z predkoscią około 500 km/h udeża w powierzchnie ziemi ?? fizyka sie kłania - wiec skonczcie z teoriami spiskowymi


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

przy podejśiu do lądowania miał 200-250km/h :) nie więcej


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Samolot ląduje z dwukrotnie mniejszą prędkością.A czy pasażerowie maja szansę?Pewnie że mają,choćby na przykładzie słynnej katastrofy w Andach.Nie dość ze część pasażerów przeżyła,to jeszcze przetrwała wielodniowe oczekiwanie na pomoc.

Co nie zmienia faktu że zdarza się to wyjątkowo rzadko i równie dobrze może nikt nie przeżyć.

http://www.time4men.pl/polecamy/koszmar-w-andach-kanibalizm-urugwajskich-rugbistow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

w kazdym badz razie szanse są takie same jakby rozpedzony do tej predkosci motocykl (scigacz) uderzył w betonową ściane - czyli lekko mówiac dośc marne


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Troszkę inny jest kąt natarcia,i rozbijający się samolot wytraca prędkość stopniowo w przeciwieństwie do motocykla który staje w miejscu.Dlatego wypadki motocyklistów na torach pozbawionych przeszkółd kończą się szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

moim zdaniem to albo rosjanie zestrzelili samolot i poszli podobijac tych ktorzy przezyli, dawniej zrobili rzeź w Katyniu niewinnym Polakom do czego bali sie przyznac-nie wierze ze nasi polityce zgineli w zwykłej tragedii-wczesniej lądowali tam dziennikarze.

Zresztą przeciez samolot nie spadał na ziemie pod kątem prostym tylko spadając "suną" sie po ziemi przez co z kazdym metrem tracił prędkośc, szanse na przezycie były spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taka wersja jest praktycznie niemożliwa.Samolot był nisko nad ziemią,co sugeruje próbę lądowania i wyrażnie nie celował w pas startowy co widać po szczątkach na zdjęciu satelitarnym.Prawidłowo lądujący samolot powinien mieć rozrzucone szczątki w linii pasa startowego,gdyż fizyka nie pozwala na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

samolot zaczepił o drzewo, stracił zupełnie sterowność, więc wytracanie prędkości było bardzo raptowne, gdyby piloci posadzili go w tym lasku normalnie, to pomimo wybuchającego paliwa, były by szanse na przeżycie. Prędkość lądującego TU 154M to około 250km/m, minimalna lotu 235km/h, poniżej spada.

@ tommy66692 wejdź na jakieś forum lotnicze i poczytaj co piszą Ci co mają troszkę pojęcia o lataniu, albo na forum teorii spiskowych i tam się po udzielaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj