Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do xemit napisałem już że nie uważam Jaruzelskiego za prezydenta dlaczego mi to wciąż wciskasz Jaruzelski nie był dla mnie prezydentem bo nie został wybrany w wyborach powszechnych a sprawował swoją funkcje w wyniku zgniłego kompromisu!!!!!!

Znam historie i wiem dlaczego nie pochowano odrazu Sikorskiego i innych zaraz po ich śmierci nie rób ze mnie idioty!!! jedynie wkazałem że jeżeli historia doceni zasługi Kaczyńskiego dla ojczyzny nic nie będzie stało na przeszkodzie aby go przenieść na Wawel. Teraz ta decyzja jest zbyt pochopna i wprowadza niepotrzebny zamęt w czasie żałoby, podrugie Lech Kaczyński i jego żona Maria jako ludzie skromni pewnie sami by tego nie chcieli, tu się objawiły chore ambicje jego brata Jarosława.

Co do pieniędzy to nie jest odszkodowanie za wypadek przy wypełnianiu obowiązku pracy ale ekstra pieniądze jakie przeznaczył rząd dla rodzin, żeby było jasne ja niechciałbym być na ich miejscu i tych pieniędzy mówie tylko o sprawiedliwości zapytajcie rodziny ofiar z Kamienia Pomorskiego rok temu też była żałoba Narodowa zgineło 21 osób, wielu ciężko poparzonych czy ktoś się nimi przejoł czy pomógł im w leczeniu znalezieniu mieszkania itp. Zwracam jedynie uwagę na umiar i wyczucie

Na szczęście skończyły się czasy gdy historia pisana była pod aktualne zamówienie i w związku z tym nie wymaga weryfikacji poprzez upływający czas.

Skąd wiesz jakie są ambicje brata Prezydenta,i na jakiej podstawie uważasz że są chore?

Czy wiesz ile zarabiał Prezes Skrzypek i jak to się ma do 40 tyś zł dla jego rodziny?Jeśli jemu i innym ktoś tego zazdrości, należało się uczyć lub zdobyć wystarczające poparcie by zaistnieć jako Poseł,Senator,Prezydent.

O ile wiem to RP pomaga w przypadku podobnych nieszczęść,a nawet wichur,gradu i suszy i zdaję się że niekoniecznie trzeba być urzędnikiem państwowym by taką pomoc otrzymać.Podobną pomoc otrzymują również np. strażacy czy też policjanci , żołnierze oraz inni urzędnicy państwowi w wypadku utraty życia w czasie pełnienia obowiązków służbowych.

Dzięki Bogu nie do ciebie należy zwracanie uwagi na umiar i wyczucie i nie Ty o tym decydujesz.

To nie ja robię z ciebie idiotę,doskonale radzisz sobie z tym sam.

P.S.Co do Wajdy,to bardzo ciekawe że wystosował swój list do dbającej o sprawy polskie i patriotycznej"Gazety Wyborczej".Ciekawe czy A.Wajda na ten temat też coś napisał http://forumzn.katalogi.pl/Brat_Michnika-t12849.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

widze bze niekturym zal tych pieniedzy . ja mysle ze rodzinom tych ofiar nawet do gowy nie przychodzi mysli o tych pieniadzach tylko mysla o swych najblizszych

zadne pieniadze nie zastapia utraconych bliskich

ale dzieki tej najwyzszej ofierze caly swiat a w szczegolnosci rosjanie dowiedzieli sie o katyniu prawdy

i kazdy z tych osob na pokladzie zasluzyl na pochowanie na godnym miejscu zeby swiat nie zapomnial o nich i przy okazji o ludziach zamordowanych w katyniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Ja Ciebie nie obrażałem, myślałem że można tu wymieniać poglądy na poziomie,szkoda.

Niektórzy wyciągali dziadków z wermahtu, Ty przyrodniego brata, stosujesz takie same metody jak ci których potępiasz. Polska hakowa kwitnie i tego nie zmieni żadna nawet najstraszniejsza katastrofa. Taki niestety jest poziom dyskusji w naszym kraju jak brakuje argumentów wyciąga się kogoś z rodziny, ewentualnie zwyzywa się adwersarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podobno niektórzy z pochowanych Królów Polski swoimi działaniami osłabiali Polskę,ba niektórzy umarli na zaszczytną chorobę nabytą w czasie pełnienia obowiązków państwowych zwaną-syfilisem,ale byli Królami,pierwszymi osobami w państwie i dlatego zostali pochowani na Wawelu.Historia wyeliminowała status i instytucję Króla w większości państw demokratycznych,zastępując ją Prezydenturą.Osobiście nie widzę w tym nic zdrożnego by na Wawelu spoczął Ś.p.L.Kaczyński gdyż był prawym,uczciwym,ceniącym honor i własny naród człowiekiem.Czy to za mało?

P.S.west,kiedy cię obraziłem?Ja się nie czepiam brata Michnika,ja się czepiam Wajdy.Czy nie zauważyłeś różnicy?Zacytuj proszę, kiedy cię zwyzwałem.

Co do dziadka,to jednemu facetowi dziadek zginął w Oświęcimiu.Jak się póżniej okazało-spadł z wieży strażniczej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46
To nie ja robię z ciebie idiotę,doskonale radzisz sobie z tym sam

Uważasz że ten tekst jest ok.

Fajnie się z tobą dyskutowało ale przegiołeś nie jestem jakimś gówniarzem możesz mieć inne zdanie i ja je sznuje. To że Kaczyński spocznie na Wawelu też przeboleje nie pojadę do Krakowa odwalać Rejtana w krypcie.

Nie mam zamiaru licytować się też kto jest patryiotą większym, kto jest prawdziwym Polakiem a kto mniej prawdziwym itp.

Tak samo z przeżywaniem żałoby jeden płacze 7 dni inny zagryza w sobie a czy to oznacza że ten co lamentuje i wyrywa sobie włosy cierpi bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Z racji tego, iż dostałem już %% za niby obrazę itd oraz nie chcę wylecieć z AF (już tych % trochę posiadam) nie będę wygłaszał swoich poglądów. Jedynie ubolewam (po przeczytaniu tych wszystkich postów), że w naszym kraju, POLSCE jest tak mało ludzi (tu użytkowników) pokroju jak: Jaro, Rolnik Sprzedawca, Lukaszjarm, Ferdek07, raffx89, szymon1804, pooch, Adrianos, JD5620, xemit (wymieniłem tylko niektórych)- mają takie same lub podobne poglądy jak ja i bardzo się cieszę, że ktoś taki jeszcze jest. W sumie z drugiej strony bardzo się dziwię, że takich ludzi jest tak mało w POLSCE, głównie na wsi, ludzi związanych z rolnictwem !!! Mówiąc krótko nie jestem zwolennikiem partii rządzącej, lecz jej największym oponentem. Co do reszty użytkowników prezentujących odmienne poglądy nie będę się wypowiadał, bo szkoda słów (być może mass media namieszały w głowie, nieznajomość historii czy po prostu wiara w słowa a nie czyny!!!

 

Bardzo irytuje mnie zachowanie (obecnie) znanych polityków, którzy oddają wielkie hołdy poległym (tylko przy kamerach), a w głębi serca mają w d*p*e tragicznie zmarłych. Współczuję również tym co oglądają takie stacje jak TVN 24 (chyba za takie coś %%% nie dostanę ???). Mass media kreują wizerunki polityków. Dla mnie jest ciekawe, dlaczego na obecną ekipę rządzącą nie ma narzekań w TV ???? Znam odpowiedź lecz jej tu nie umieszczę, gdyż sprawa może trafić do sądu :) .Mnie bardzo dziwi fakt w którym uczestniczył Kwaśniewski- pijany prezydent. Jakoś z tego sensacji nie robiono. "Nasz" prezes rady ministrów jakiej narodowości jest i za kim obstaje- również cicho. Uczepili się tylko braci Kaczyńskich i z nich się naśmiewano, a to że karzełki, a to że jeden ma kota a drugi brzydką żonę itp. To jest kpina, żeby tak z tych ludzi drwić. Dla przypomnienia Napoleon Bonaparte również nie był wysoki, a co zrobił .....

 

Dziwi mnie fakt, jak ludzie ze wsi szukają "wsparcia" w partiach, których wieś, rolnicy po prostu nie interesują. Jak mówi mój dziadek "bo jest spokój, nie kłócą się"- jedyny zwolennik tej partii w mojej rodzinie, niestety jeden się znalazł. W rządach PiS dochodziło do kłótni, gdyż nieliczący się koalicjanci chcieli złote góry, a również atmosferę podsycała TV i pewne stacje radia, aaa i też opozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie rób ze mnie idioty!!!

A co miałem odpowiedzieć jak mi zarzuciłeś robienie z ciebie idioty, przecież teraz piszesz że dobrze nam się dyskutowało.No to jak to jest,kto zaczął?

P.S.Na twoim miejscu też bym nie jechał kłaść się pod kryptę.Zadepczą,a na odszkodowanie jako prosty człowiek masz małe szanse :)

west-paracetamol pomaga w walce z bólem.Zarzyj w niedzielę i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Coś się tak zacietrzewił?Zasadziłeś się na mnie jak na dzika w kniei, zapominając o argumentach na które jestem otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zaczęli pewnie Żydzi i cykliści biggrin.gif -ale do rzeczy-bardzo podoba mi się serwowany ostatnimi czasy "lekki" dysonans-między tym co media o Prezydencie próbowały nam między wierszami przekazać-no że brudny,zły i odrażającybiggrin.gif -a teraz taki zonk którego nie idzie wyretuszować-chodzi mi dokładniej rzecz biorąc o te dziesiątki czy setki tysięcy ludzi nawet i z Warszawy (pamiętajcie duże miasta to bastiony wolnej myśli PO biggrin.gif -tak nam przynajmniej kazano wierzyć) składających ostatni hołd,palących znicze-oczywiście można w tym miejscu powiedzieć że to taki odruch serca,że Polacy tacy są i w ogóle-ja jednak myślę że te tłumy świadczą jednak o tym iż Polacy w swojej masie wiedzą lepiej od mass mediów co było dla nich dobre-może to zagmatwane i ogólnikowe co powyżej napisałem-ale myślę że wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Tak samo z przeżywaniem żałoby jeden płacze 7 dni inny zagryza w sobie a czy to oznacza że ten co lamentuje i wyrywa sobie włosy cierpi bardziej.

Oczywiście że cierpi bardziej.Jeśli nie wierzysz,spróbuj je sobie wyrwać,zaczynając np.od pejsów.

Czytałem że zasądzono od sąsiadki za nazwanie homoseksualisty pedałem 15 tyś zł,a uniewinniono Figurskiego i Wojewódzkiego za słowa"Mały, niedorozwinięty, głupi człowiek zwany prezydentem Polski, Lechem Kaczyńskim". I prezydentem takiego bydła musiał być L.Kaczyński,czy to było proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po czym wnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Po tym iż "dorzucasz do pieca" koledze Westowi-nie to żebym coś miał przeciwko owemu "drewek dorzucaniu" biggrin.gif -raczej nie podzielam pogladów kol.Westa prezentowanych czy to tutaj czy na PPR.

PS.Fajnie że nie jestem w swoich poglądach osamotniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Nie zdziwiłbym się, gdyby ta teoria z Tuskiem okazała się prawdziwa: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Teorie-spiskowe-wokol-tragedii,wid,12171914,wiadomosc.html . Profesor Jadwiga Staniszkis to osoba o wysokim autorytecie. Raczej wie, co mówi. Wiele razy była bliska prawdy.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@murtek3 dlaczego tylko Ty i osoby które wymieniłeś maja monopol na prawdę??? Może to Wy jesteście zmanipulowani przez Gazetę Polską i Nasz Dziennik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Coś w stylu "niewygodne fakty":

 

 

 

"film amatorski - sciagac poki mozna

youtube.com/watch?v=-DbLgBifsTU

0:19:00 - postać na wraku samolotu pomiędzy lewym a środkowym kołem

0:22:00 - uspokój się!

0:29:00 - wsiech! (wszystkich!)

0:31:00 - ubijat! (zabijać!)

0:31:00 - 0:44:00 - leżąca postać koło skrzydła, która podnosi ręce do góry w geście poddania się a z lewej strony głównego drzewa niejasna postać kierująca coś w stronę leżącej postaci z uniesionymi do góry rękami

0:48:00 - dawaj siuda! (biegnij tutaj!)

0:50:00 - i ubijaj siuda! (i zabij tutaj!)

0:53:00 żyje!

0:57:00 - STRZAŁ!

1:06:00 - STRZAŁ!

1:12:00 - zmiana planów kuźwa! / lub ja wam dam kurva

1:13:00 ja naprawdę !

1:16:00 - STRZAŁ!

1:20:00 - idziemy, towarzyszu, uciekamy

 

~sprawiedliwy , 15.04.2010 01:35"

 

źródło

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,68320824,179483751,8247617,0,28350,forumeu.html - skopiować cały adres

 

i sam film

 

 

i jeszcze fotka

http://www.flickr.com/photos/digitalglobe-imagery/4515204703/sizes/o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Dobry artykuł na onecie ,,Nieznane karty krypt na wawelu". Osiągnięto kompromis Sarkofag Kaczyńskich stanie w przedsionku więc ok.

Nie można się dziwić niektórym słuchaczom radia Maryja wpajana im tam jedyna słuszna droga zamyka pole do jakiejkolwiek dyskusji, każdy kto ma inne zdanie niż ojciec dyrektor nie jest Polakiem, nie jest patryiotą a napewno jest sługą szatana. Niestety na tym forum ujawniło się kilku z moherowej armii rydzyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Co to jest radio z ryjem ?biggrin.gif -wybacz ale kompletnie nie trzeba być z jak to ująłeś "moherowej armii rydzyka" aby mieć swoje zdanie, zdanie inne niż GW-gazety która IMHO chciałaby abym wstydził się tego że jestem Polakiem ,gazety tak bardzo nieobiektywnej że aż czasami nazywanej "Wybiórczą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wydaje mi się żebym słuchał Radia Maryja... nie lubię jego natarczywości, co nie zmienia faktu że O.Rydzyk to dobry biznesmen i PATRIOTA. Potrafił dużo zrobić(choćby ta uczelnia w Toruniu) znam osoby w niej wykształcone mimo że studiowałem w Olsztynie nieraz jeździło się do Torunia, nie dość że mają dużą wiedzę praktyczną(bo cały czas latają z kamerą i mają mase zajęć praktycznych) to w moim mniemaniu są dobrymi POLAKAMI i bardzo szybko znaleźli pracę w niereligijnych radiostacjach i telewizjach bo... bo są dobrze wykształceni po prostu.

 

Kończąc OT te filmy które umieścił kolega @frutis chyba są przerabiane jak ich słucham...

A co do kończenia dyskusji to to co napisałeś kolego @west miało albo uciąć dyskusję albo wywołać kłótnię, więc nie pisz że inni nie chcą dyskutować

 

Edit:

Co do GW to ja i wielu moich znajomych też określa ją mianem wybiorczej, bo jest bardzo wybiorcza(prosty przykład, wizerunek prezydenta jaki min. ta gazeta budowała z wielkim uporem a który jak się teraz okazało był wierutnym kłamstwem...)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@frutis pisanie takich bzdur jak komentarze do tego filmiku powinno być nagradzane przymusowym przeszczepem mózgu, to jest normalnie żałosne. Polecam wywiad z operatorem telewizyjnym TVP w Rzeczypospolitej który był obecny na miejscu katastrofy jakieś 5 min po katastrofie, nic nie mówi o jakichś teoriach spiskowych, oprócz tego że został aresztowany :)

Rosjanie zabraniali filmowania, zabierali kasety, notatki itp. To normalne w Rosji , że dopóki władza nie zezwoli ma być cicho, pomimo to materiały przedostały się do sieci, gdyby chcieli to po 2 min wszystko by zablokowali. To że przeganiali wszystkich z miejsca katastrofy to nic dziwnego, po co komuś na miejscu tragedii setki gapiów i dziennikarzy przeszkadzających akcji ratunkowej.

Sekcje zwłok przeprowadzane były razem ze strona polską, śladów po kulach nie da się schować od tak... ale zapomniałem że przecież za zamachem stoi Tusk i Putin i ludzie od sekcji zwłok to tajni agenci polskiego i rosyjskiego wywiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

b0gdan z moim mózgiem jest wszystko w jak najlepszym porządku, funkcjonuje dobrze i przetwarza informacje. Widocznie Tobie by się coś takiego przydało, jako człowiek to zakładam że go posiadasz ale już z wykorzystaniem jego to pojawiają się dość duże problemy. Ja w przeciwieństwie do niektórych to korzystam ze swojego mózgu i nie zawracam sobie głowy pierdołami jakie mówią w telewizji czy piszą w gazetach. A dla inny są to najwyraźniej święte informacje.

 

ps.

Inteligentni wyciągną sami wnioski, pozostali oglądają telewizje i czytają gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jestem pełen podziwu że tak świetnie znasz język rosyjski, masz słuch absolutny i wszystkie te bzdury które napisałeś w poście sam odczytałeś z tego filmiku, bo przecież nie czytasz gazet (pewnie książek też), nie oglądasz telewizji, jesteś inteligentny i sam wyciągnąłeś te genialne wnioski...

Niby taki samodzielnie myślący a na onecie się edukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Kolega potwierdził teorie na temat swoje mózgu a raczej z problemem korzystania z jego funkcji. Mój wcześniejszy post to nie są moje wnioski a zacytowany tekst ze strony internetowej którą również podałem. Żeby nie być posądzony o przypisanie sobie czyjejś twórczości. Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dość częsty przypadek. Pewnie przyczyną tego jest to co sam napisałeś odnośnie czytania książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

ps.

Inteligentni wyciągną sami wnioski, pozostali oglądają telewizje i czytają gazety.

 

Bardzo ładne podsumowanie dyskusji, z którym się jak najbardziej zgadzam. Za dużo TVN 24 czy Gazety Wybiorczej oraz paru innych. Tak dla pamięci- czy ktoś słyszał, oglądał w tych mass mediach głosy krytyki obecnej ekipy rządzącej ??? Kilkakrotnie usłyszałem takie głosy jednak nie w tych mass mediach co wymieniłem. Pewni dziennikarze wypowiadali się jak jest naprawdę w POLSCE,jaki mamy dług, co robi partia rządząca, kim oni są itd itd. Co ciekawe taki komentarz słyszałem przeważnie tylko raz w TV (więcej go już nie dopuścili) i najczęściej takie opinie są emitowane późno w nocy.

 

Tak dla pamięci, moja babcia 4 tygodnie nie słuchała radia i TV, gazet itp ponieważ jest chora. Tego feralnego dnia w sobotę 10 kwietnia powiedziałem jej o katastrofie. Wiecie jaka była jej odpowiedź ? Mało kobieta się nie popłakała i powiedziała kilka razy "to ruscy, to ruscy zrobili". Urodziła się na Ukrainie (jak większość naszych dziadków) i z tym narodem miała do czynienia.

 

 

"@murtek3 dlaczego tylko Ty i osoby które wymieniłeś maja monopol na prawdę??? Może to Wy jesteście zmanipulowani przez Gazetę Polską i Nasz Dziennik???"

 

Przykro mi bardzo bOgdan, lecz jestem zmanipulowany przez własną wiedzę i znajomość historii pozwalającą mi wnioskować co jest dobre a co złe w naszym kraju. Niestety dla mnie to dobre odeszło w sobotę 10 kwietnia i jeśli Polacy będą dalej wierzyć w wizję pana Kaczora Donalda, to życzę im powodzenia w tym sprzedanym kraju. Mała dygresja, a wiesz dlaczego w naszym kraju nie był odczuwalny kryzys gospodarczy ???- odp- bo co miało się załamać, upaść itp jak nic nie ma, handel w biędronce ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj