Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stasiex    24

Wróciłem po 10 z pola, przybiegł brat i powiedział co się stało... zamurowało mnie; po godzinie wróciłem do pracy... zamyśliłem się i pojechałem nie na to pole co chciałem.

 

W obliczu takiej tragedii rozmawianie o polityce jest nie na miejscu; dobrze, że osoby odpowiedzialne w tej chwili za nasz kraj są tego świadome. Szkoda, że nie wszyscy forumowicze.

 

Cześć pamięci ofiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

[*]

niechaj ich ofiara nas umocni


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

[*] :P


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

moze ktoś libi nie lubi ale szacunek trzeba okazać no cóż to co się stało to bardzo przykre oczywiście wyrazy współczucia rodzinom zmarłych osób

 

[*]


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Osobiście złego słowa na byłego prezydenta nie mówiłem i nie mówię. Miałem do niego szacunek i jakoś nie czułem potrzeby się nabijać. Nie lubię się z nikogo nabijać, a tym bardziej z głowy mojego kraju. Bo tak to jest, że wszyscy tylko wady dostrzegają, a zalety mają w d...., choćby ich było 2x więcej niż wad. Każdemu należy się szacunek, a tym bardziej zmarłemu, nie rozumiem tych, którzy się cieszą z tego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

"W imię pamięci dla tych ludzi cześć"

 

szok.... ja byłem od zawsze zwolennikiem PISu a sam pan Lech Kaczyński to na równi z J.Piłsudskim najwybitniejszy polityk Polski ostatniego stulecia, wielka szkoda że razem z nim zginął kwiat polskiego narodu...

 

@Jaro ja też lubię teorie spiskowe, znam wiele różnych historycznych zagadek, oraz wiem że nic nie jest przypadkiem a częścią Boskiego planu, miejmy więc nadzieje że i ta ofiara była konieczna i starajmy się poprzez tą katastrofę jeszcze bardziej zjednoczyć się jako naród i nie pozwolić na kolejny moim zdaniem już piąty rozbiór Rzeczpospolitej, nie pozwólmy Polsce paść... "Żeby Polska była Polską" [*]


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry Jezu,a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie ;( [*]


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Oglądając relację jak Tusk i Putin składali hołd zmarłym zauważyłem, iż nasz kochany premier przyklęknął na jedno kolano i nie wiedział co ze sobą zrobić, nawet nie uczynił znaku krzyża. I czy ten człowiek nazywa się Polakiem i prowadzi Polski naród? Nie mam pojęcia co teraz stanie się z naszym krajem


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

[*][*]


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542

najbardziej to mi szkoda tych duchownych i wszystkich generalow Wojska polskiego :P jak teraz wygladaja nasze sily zbrojne bez takich dowodcow. i pomyslec, ze zginal kazdy dowodca od kazdej grupy wojskowej.

 

Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych generał

Dowódca Sił Powietrznych RP generał broni

Dowódca Wojsk Lądowych RP generał dywizji

Dowódca Wojsk Specjalnych generał dywizji

Dowódca Marynarki Wojennej

Dowódca Garnizonu

 

gdyby ktos chcial w takim momencie zaatakowac Polske to jestesmy praktycznie "bezbronni". wiem, ze sa juz wyznaczeni inni zastepcy, ale zeby to wszystko funkcjonowalo jak kiedys, musi minac troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Fajnie że Polska ma takie "nowoczesne" samoloty :P [*]

Nawet jakby był nowoczesny to nic to mogło nie dać bo lotnisko nie było przystosowane nawet do tego samolotu (jakieś tam naprowadzanie- samolot był w to wyposażony ale rosyjskie lotnisko nie miało tego systemu monitoringu które by naprowadzało samolot- Rosjanie są w tyle z techniką ale to nie ich wina, oni nauczyli się i bez nowoczesnych technologi radzić sobie. Po drugie pogoda, może wina pilota, może wina maszyny, ..., gdybać można wiele ale zginęli ludzie, POLACY, elita Polska

 

 

Najszczersze kondolencje dla wszystkich którzy stracili swoich bliskich.

Bo to oni najbardziej rozpaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

Szkoda mi tych ludzi,którzy nie przetrwali tej katastrofy widać los tak chciał...współczuję ich rodziną i znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Nie wiem jak wy koledzy, ale ja widzę w tej tragedii karę boską nałożoną na nasz naród, karę za to, że nigdy nie potrafiliśmy się do końca zjednoczyć. Pewnie po części taką naturę jako Polacy, Słowianie mamy, ale ta kara powinna być przez nas bardzo dobrze zapamiętana i powinniśmy wyciągnąć z niej wnioski, że nie warto kłócić się o wszystko. Życie jest na to zbyt krótkie.

Od pewnego czasu też premier Putin wydaje się jakiś dziwny, bo w końcu przyznał, że zbrodnia w Katyniu to dzieło radzieckie, dzieło Stalina. Teraz po czasie to wszystko wygląda tak, jakby miało coś niedobrego symbolizować. Mam takie wrażenie, że każdy gest, czy zmiana w zachowaniu polityków państw ościennych, czy ich polityce wobec nas zapowiada jakieś zmiany. Do końca nie można powiedzieć czego one dotyczą, jakie będą, ale to są jakieś znaki, które z czasem powinniśmy nauczyć się interpretować, to być może dzięki nim nasz instynkt pozwoli nam na przewidzenie niektórych sytuacji.

Swoją drogą 2, może 3 tygodnie temu miałem szansę poznać bp. Tadeusza Płoskiego. Szkoda, że z niej nie skorzystałem (prowadził rekolekcje wielkopostne W Gdańsku , niedaleko akademika, w którym mieszkam.

Mimo żałoby już teraz namawiam was: Buntujcie innych, aby szli na wybory. Róbcie top już teraz, przy czym w miarę możliwości starajmy się wybrać na prezydenta tego, który jest godzien nim zostać. To nie będzie łatwe< ale też nie niemożliwe> są jeszcze takie osoby< na które warto głosować, lecz to nie te, które tak perfidnie kreuje tvp, gdyż media to też pewna władza w tym kraju i próbują nami rządzić. Nie dajmy się< bo niedługo będziemy mięli tylko autonomię, a nie kraj.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

Co powiedział austriacki pilot mało mnie obchodzi, kiedyś jakaś szycha powiedziała, że "Polski pilot to i na drzwiach od stodoły poleci". Kiedyś oglądałem program o starych pilotach Aerofłotu- jak sami mówili szkolono ich tak by potrafili wylądować na przyrządy na lotniskowcu podczas burzy śnieżnej. Samolot był jaki był- miał 20 lat, w grudniu wrócił z generalnego remontu połączonego z przebudową, wyposażony był w odpowiednią awionikę i spełniał obowiązujące przepisy i miał prawo latać. Lotnisko faktycznie nie posiadało systemu ILS co znaczy, że nawet najnowocześniejsze maszyny miały by takie same szanse jak nasz Tupolew. Co do banów za wypowiedzi- faktycznie jest wolność słowa, ale istnieje jeszcze coś takiego jak kindersztuba, ogólnie przyjętym jest, że nie kopie się leżącego i, że nie mówi się źle o zmarłych, nie obraża się ich bo nie mogą odpowiedzieć. Sam miałem zastrzeżenia do osoby Lecha Kaczyńskiego, nie głosowałem na Niego w wyborach, ale w tych demokratycznych wyborach wybrał Go naród, wybrała Go POLSKA i dlatego należy Mu się szacunek. Zginęło wiele osób służących Polsce w parlamencie, kancelarii prezydenta, w armii i służbach specjalnych, zginęli duchowni, szef banku narodowego czy szef komitetu olimpijskiego, zginęli członkowie rodzin Katyńskich, dawni opozycjoniści, zginęły młodziutkie stewardesy, lekarz, zginęli POLACY, nie żyje NASZ PREZYDENT. Nie żyje MÓJ PREZYDENT.

Niech dobry PAN da Im wieczny odpoczynek. Pokój Ich duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Nie wytrzymałem, w pewnym momencie się rozpłakałem i próbowałem się pozbierać przez resztę dnia. Taka tragedia nie zdarza się codziennie i nie łatwo nad tym przejść do porządku dziennego. Pierwsze, co się nasunęło mi, to tak jak nie którym, że to Rosjanie przyczynili się do tego, że samolot upadł, ale potem uzmysłowiłem sobie, że nie warto byłoby im tego robić, bo nie przyniosłoby to Im żadnej korzyści. Z resztą teraz cały świat patrzy im na ręce i nie zrobią raczej niczego głupiego w tej sprawie.

Jeśli cokolwiek dobrego w tym kraju jeszcze mamy, to zawdzięczamy to właśnie Lechowi Kaczyńskiemu, a to, że poupadały różne polskie przedsiębiorstwa zawdzięczamy poprzednim władzom, których działania takie następstwa przyniosły. Nigdy nie wybaczę politykom upadku : FSO, FSM, FSR, FSC, STARA, JELCZA, BIZONA. To były nasze powody do dumy. Brak mi ich tak, jak ofiar tej katastrofy.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Odszedł WYBITNY MĄŻ STANU nie wiem dlaczego tak wielu z Was nie dażyło go sympatią,niektórzy wręcz nienawidzili.A to był szlachetny ,uczciwy człowiek ,który bardzo kochał swoją ojczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ktoś kiedyś powiedział "historia uczy że historia niczego nie uczy"-czytam w Waszych wielu komentarzach,że Rosjanom nic przecież z tej katastrofy nie przyszłoby więc po co mieliby przykładać rękę itd-co do jednego zgoda,jeżeli chodzi o to "przykładanie ręki" to daleki jestem od tego żeby imputować działanie jakichś "Służb Specjalnych"-ale co do pierwszego stwierdzenia to nie wiem czy śmiać się czy płakać-Panowie czy znacie historię ?-zakładam że niestety nie.Rosjanie zawsze chcieli w nas widzieć co najwyżej jedną z republik,kolonii ewentualnie Priwislanskij Kraj (wiecie-"kurica nie ptica-Polsza nie zagranica")-nic więcej!,nasi zachodni sąsiedzi też lepsi nie byli-zrozumcie polityka to nie piaskownica-im słabszy jest nasz kraj tym bardziej na rękę jest to naszym sąsiadom-to jak matematyka takie 2+2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla nas, dla Polski mój przedmówca @jaro ma rację zupełną co do tego że Rosjanie od zawsze chcieli nas mieć pod swoją "pieczą" lecz to co stało się w Katyniu chcieli ukryć a teraz mówi o tym cały świat, im to raczej nie na rękę.

Co do Polski, oby to co się stało spowodowało że zjednoczymy się (a raczej władze) dla dobra Polski.

Ponoć Wildstein napisał wczoraj ciekawy artykuł o tym co teraz dzieje się w Polsce po katastrofie w dodatku popołudniowym do Rzeczypospolitej, niestety nie udało mi się go zdobyć.

Kaczyński był POLAKIEM z którego media szydziły za to że był twardo za Polską, teraz wylewają morze łez.. ciekawe jak długo to potrwa, tydzień może dwa...? Ciekawe dlaczego teraz nie pokazują nigdzie Niesiołowskiego i Palikota... Oby ten wstrząs wyszedł krajowi na dobre.

 

Wyrazy współczucia dla rodzin.

 

Cześć pamięci tych co zginęli.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj