Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
djvtec    0

tutaj z kolega @Henius91 sie calkowicie zgodze. Tusk jezeli dojdzie do wladzy to bedzie nie tylko po rolnictwie, bedzie po calej Polsce. Spuszcza na nas atomowke, albo bedziemy uzależnieni od Rosji i komuna powroci... Kaczynski to byl wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Polska poniosła ogromne straty [*]


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Właśnie się dowiedziałem że już znaleźli ciało prezydenta :P [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

to bardzo dobre pytanie. sam osobiscie nie wiem czy walczylbym za Polske. zobaczycie jak teraz zloty pojdzie w dol... dopiero sie zacznie bagno robic. gdzies na WP.PL czytalem w komentarzach ze Kaczynski byl najlepszym prezydentem RP. moze i nie powinienem tego w takiej chwili pisac, ale od momentu jak Kwasniewski zakonczyl swoja kadencje, to wszystko zaczelo sie pieprzyc. ale i Kaczynski nie byl tez najgorszym prezydentem i nie bede pisal tu kto byl tym najgorszym. zobaczymy co czas pokarze.

 

@Pavel o co chodzi z tym urywkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Dla Pavla chodzi o urywek w którym dziennikarz się wypowiada który pierwszy był na miejscu zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Wiadomość dotarła do mnie w drodze, zadzwoniła żona mówiąc żebym włączył radio bo wydarzyła się tragedia. Pierwsza myśl to zamach i to co stało się 13.09 z WTC, później smutek i to że musiał ponownie zginąć kwiat polskiej inteligencji, oficerów i bliskich zamordowanych żołnierzy aby świat usłyszał o Katyniu i tym co wydarzyło się tam 70 lat temu. W tym wszystkim niepokoi mnie to czy piloci nie dostali rozkazu z pokładu samolotu aby koniecznie wylądować na lotnisku pod Smoleńskiem mimo kierowania ich przez kontrolę lotu na zastępcze lotnisko. Żal bliskich i rodzin ofiar [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Jestem pod wrażeniem naszych polityków, jak udaje się im powstrzymać od kłótni, ciekawe jak długo wytrzymają.

daj Boże aby złoty poszedł w dół :P

@darek1972 na bank kazano im lądować we mgle, ale nie którzy na forum twierdzą że to Rosjanie nadmuchali mgłę, skrzywili pas startowy i nasadzili drzew za wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@Henius91 tak mam 70tyś i chciałbym go spłacić. Dlatego potrzebuje dobrej ceny za mleko, a niestety mocna złotówka temu nie sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja o tej wiadomości dowiedziałem się od ojca, który przybiegł do mnie i do brata jak byliśmy w chlewni. Pierwsza myśl - niemożliwe, potem szok i żal...

 

Zbrodnia katyńska nadal zbiera swoje żniwo

 

Powyższy cytat, podany w TV najbardziej mnie poruszył, podobnie jak nazwiska, które zostały wyczytane. Ogrom tragedii jest nie do pojęcia. Polska jest dziś na kolanach, ale nie można dopuścić, aby upadła jeszcze niżej. Sytuacja wymaga pochylenia głowy i chwili przemyśleń, jak te nieszczęście wpłynie na Nasze codzienne życie, bo jedno jest pewne - już nigdy nie będzie tak jak dawniej. Ironia losu sprawiła, że Katyń - miejsce przeklęte - po 70. latach znów tak tragicznie rozdziera serca Polaków.

 

CZEŚĆ PAMIĘCI OFIAR!

Amen.


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz7245    1

[*]

trudno w to uwierzyć ale jednak tak się stało :P ja jak się dowiedziałem o tym , że prezydent nieżyje to mi kopara opadła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

Tragedia się stała niespotykana, stało się coś czego chyba nikt nie próbował nawet przewidywać. Zginęli ludzie wybrani przez naród na swoich przywódców i reprezentantów, zginęli obrońcy narodu, świadkowie historii i pasterze dusz, a przede wszystkim zginęli ojcowie, matki, siostry, bracia, zginęli POLACY. Nie czas teraz na spory i kłótnie. Próbuję zrozumieć dlaczego mimo, że byli to dla mnie obcy ludzie czuję się źle, dlaczego mimo iż staram się być twardy, z trudem powstrzymuję łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

No cuż.. ich tam było miejsce :P .. ale mówili dla prezydenta żeby nie leciał ale sam powiedział że i tak poleci... [*]


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

[*]

Żeby taki pech ich spotkał... :P Tu musiał ktoś zawinic, w USA w o wiele bardziej groźnych sytułacjach ludzie wychodzili bez szfanku. Ale nie ma co obwniac zmarłych, tego co się stało już sie nie odwróci [*] :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

jakby kupili lepszy samolot to by opluwani byli ze marnuja kase, jakby lecieli wszyscy rozdzieleni 4 samolotami to wszyscy by pluli ze marnuja kase

 

nie dogodzi ...

 

FAKT jeden - jak Biuro Bezpieczenstwa moglo pozwolic na taka licze osobistosci w jedny samolocie

?

 

boli mnie smierc tych ludzi niesamowicie, boje sie o Polsce w rękach tych ludzi, ktorzy wlasnie aczynaja klasc rece na wladzy ...

 

boje sie, ze zabraknie ludzi sprawiedliwych, partiotow ...

 

:P

jest mi bardzo przykro :)

 

Niech Spoczywaja w POKOJU


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj