Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
djvtec    0

[*] nic nie zrobimy tak bywa, ale nie mowcie ze to byl wypadek - nikt z okolic wschodniej granicy w to nie uwierzy. To była najlepsza okazja do ataku wszyscy polscy politycy ktorych nie lubila Moskwa lecieli jednym samolotem - nie mozna bylo tego przegapić... oficjalnie napewno zostanie podany komunikat, ze to byl blad pilota - bycmoze, ale napewno czyms wymuszony... szkoda mi tych ludzi, ktorzy lecieli ta maszyna, bo narawde darzylem ich sympatia - szczegolnie pare prezydencka...

 

PID


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Brak słów.Nie byłem jakimś zwolennikiem prezydenta(zresztą nie zawracam sobie szczególnie głowy polityką) to bardzo żal mi go i innych którzy zginęli.Jedną z tych osób widziałem kiedyś na żywo,była w mojej miejscowości teraz trudno uwierzyć.

I to gdzie zginęli.W Smoleńsku nie daleko Katynia.Brak słów na komentarz.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nigdy nie darzyłem Pana Prezydenta sympatią, ale teraz jest mi ogromnie żal, Jego oraz wszystkich innych ofiar tej katastrofy.

Co do teorii spiskowej, to może ktoś mi wytłumaczy jaki cel mieli, by Rosjanie w zamachu na naszego Prezydenta, który za parę miesięcy i tak byłby byłym prezydentem, wszystkie racjonalne przesłanki wykluczają udział sił zewnętrznych w tej tragedii, a Rosja natychmiast zgodziła się na dostęp polskich śledczych w śledztwie w sprawie katastrofy. Więc nie siejmy zamętu i starajmy się myśleć racjonalnie, a nie węszyć jakieś bzdurne teorie...

tak jak koledze wlodiw przyszła mi na myśl sytuacja w Gruzji gdzie Prezydent beształ pilota że ten nie chciał lądować w Tibilisi, ten pilot posłuchał nalegań aby lądować w Smoleńsku... no i wylądował

Wiesz jak mówią Rosjanie ?-"pożijom,uwidzim"-w sumie jestem daleki od tego aby sugerować udział "sił zewnętrznych" w tej katastrofie-niestety-swego czasu studiowałem historię-i po czymś takim człowiek zaczyna doszukiwać się różnych "teorii spiskowych"-bo niestety jak historia uczy, często za nieszczęsliwymi wypadkami jakieś "siły zewnętrzne" stały.Jeżeli piszesz że Prezydent byłby "byłym prezydentem" to z miejsca widzę że nieobca Ci jest wizja Pana Tuska-a jeżeli nie widzisz że ten w/w działa na szkodę polskiej racji stanu to pogratulować sympatii politycznych.Poczytaj może jak doszło do rozbiorów Polski...polecam-może jakieś analogie znajdziesz między ówczesnymi a dzisiejszymi działaniami państw ościennych.

A tym jaki cel mieliby Rosjanie w zamachu (jeszcze raz napiszę że powątpiewam) to wybacz-popatrz sobie na ostatnie 500 lat historii Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

A widzieliście ten urywek z dziennikarzem który pierwszy był na miejscu zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@jaro

Dla mnie najdziwniejszym jest fakt że aż tyle ważnych i kluczowych osobistości podróżowało jednym samolotem, pomijając nawet teorie spiskowe to chodzi o minimalizację ryzyka, czy to będzie wypadek czy zamach lub sabotaż to jego skutki są z góry oczywiste, a tego nie da sie w 100% wykluczyć. Biorąc pod uwagę ostatnie opcje (czysto hipotetycznie) taki samolot to idealny cel... Ale może dość szukania sensacji, szkoda, szczególnie szkoda tych którzy sparzeni polityczno-medialnym jadem musieli odejść w tak tragiczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A widzieliście ten urywek z dziennikarzem który pierwszy był na miejscu zdarzenia?

 

Nie. A było coś w tym urywku o czym powinniśmy wiedziec?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

[*] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

najciekawsze jest to, ze tym samolotem latali rowniez polscy sportowcy... nie lubie politykow, ale to byli tez normalni ludzie, obywatele, Polacy, wiec nie wiem co Cie zdziwilo kolego @djvtec :) a teraz w Polsce nie bedzie lepiej tak jak niektorzy oczekuja. bedzie co raz gorzej, no chyba ze prezydentem zostanie ktos porzadny, bo przez te 60 dni Bronislaw Komorowski raczej nie da rady nic zrobic, a jak do glosu dojdzie Tusk to mamy po polskim rolnictwie :P teraz juz nic nie stoi na drodze Tuskowi, zeby porozumiec sie z Putinem, podpisza jakis pakt i Tusk sprzeda Polske. takie sa realia i juz predzej to bylo wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czas pokaże póki co powstrzymajmy się od osądów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj