Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
360P    4

Powiedzmy sobie wprost, bo takie informacje są już znane. Pilot podchodził do lądowania 4krotnie, co nie powinno mieć miejsca, jak stwierdzil dr Schulz z Politechniki Wrocławskiej. Raczej po 2 podejściach pilot powinien zrezygnować. Z resztą miał propozycje lądowania na lotniskach w Mińsku lub Moskwie.

Oglądając programy "Katastrofa w przestworzach' naszło mnie takie stwierdzenie, że często nie stan maszyn ale decyzje pilota są przyczyną do tragedii.

Sądze, że na pilota naciskano, żeby zdążyć na uroczystości. Pilot uległ, i niestety... brak asertywności to spowodwał. Z resztą analogiczna sytuacja zaistniała w Gruzji, kiedy pilot decydował sie czy wylądować w Tibilisi czy nie.

Ale okoliczności mogą być różne, znaleziono jedną czarną skrzynkę wiec bedą grzebać.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

{*}

Można gdybać co zawiniło, ale życia i tak im nie wróci.


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

[*]


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Tez podejrzewam, ze pilota naciskano, tak jak było sytuacji w Gruzji, doświadczony pilot by za 3 czy czwartym razem odpuścił, poza tym to lotnisko ma 1600m długosci, gdzie tupolew potrzebuje 2tys metrów na bezpieczne lądowanie... Nienawidziłem tych Gosiewskich, Szczygłów i wielu z nich za to ciągłe opluwanie się , ale wielu tez szanowałem. Dziś nie pora mówic o ich wadach i przywarach.... Na pewno oni byli wszyscy patriotami może tylko z innymi wizjami i charakterem, żal to chyba dzisiaj się tylko ciśnie w gardle, żal ich rodzin i ich samych..... Następna tragedia na tej przeklętej ziemi katyńskiej..... pochylmy głowy w szacunku dla nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Presja czasu, byli już spóźnieni, ważne osobistości na pokładzie, samolot nie zawinił, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Nigdy nie darzyłem Pana Prezydenta sympatią, ale teraz jest mi ogromnie żal, Jego oraz wszystkich innych ofiar tej katastrofy.

Co do teorii spiskowej, to może ktoś mi wytłumaczy jaki cel mieli, by Rosjanie w zamachu na naszego Prezydenta, który za parę miesięcy i tak byłby byłym prezydentem, wszystkie racjonalne przesłanki wykluczają udział sił zewnętrznych w tej tragedii, a Rosja natychmiast zgodziła się na dostęp polskich śledczych w śledztwie w sprawie katastrofy. Więc nie siejmy zamętu i starajmy się myśleć racjonalnie, a nie węszyć jakieś bzdurne teorie...

tak jak koledze wlodiw przyszła mi na myśl sytuacja w Gruzji gdzie Prezydent beształ pilota że ten nie chciał lądować w Tibilisi, ten pilot posłuchał nalegań aby lądować w Smoleńsku... no i wylądował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Masz racje Bogdan teorii spiskowych nie ma co się tu doszukiwac, po prostu to nie szczęśliwy zbieg okoliczności i przypadków, mgła, za duży i ciężki samolot na to lotnisko, lotnisko w dodatku zapuszczone bez systemów naprowadzania, jestem pewny tez że do tego doszły naciski na pilotów i tragedia stała się cholernym faktem.... szkoda ludzi bo było tam wielu wielkich Polaków i tych większych i tych mniejszych ale ech... szkoda gadac i brak słów... może tu dzis nie oceniajmy ludzi... to do tych młodszych zapaleńców na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

trudno w to uwierzyć a jeszcze 3 miesiące temu witałem się z Panem posłem Gosiewskim , a 6 msc temu widzialem prezydęta ale już nie ma nadziei wlasnie przed chwilą odnależli ciało prezydenta :P [*]


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

niesamowita tragedia :P

 

wielka strata, naprawdę od rana jesteśmy w nieziemskim szoku ...

 

szoku, że tylu ważnych ludzi zgineło oraz w szoku - co dalej bedzie z Polską :)

zginęli ludzie, którzy potrafili walczyć ze zjawiskami patologicznymi w kraju :)

 

jako POLAK jestem pogrążony w smutku :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Po prostu piloci mają za mały autorytet w oczach najwyższych osób w państwie,sądów i urzędów. Jak było z pilotem śmigłowca który uratował życie premierowi Millerowi... Dopiero nie dawno uniewinniono go od wszelkich zarzutów związanych z tym wypadkiem.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj