Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krycha094    7

[*] gdyby to był 1 kwietnia to bym pomyślał że to jakiś żałosny żart ale niestety to prawda.Wielu mądrych i doświadczonych ludzi zgięło i widać że każdy się przejmuje tą sytuacją .Wiele razy się naśmiewamy z polityków ale lepiej jakby ich usnęli z stanowiska a nie poprzez taką tragedię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1540

po cholere pilot podchodzil do ladowania 4 razy?? przeciez juz po drugiej probie powinien sobie dac spokoj i wracac, ale moze prezydent nalegal?? nik tego nie wie... baza lotnicza kilka razy informowala pilotow ze na lotnisku sa zbyt trudne warunki na ladowanie. Ruski dostali to czego chcieli... [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

[*]

 

Swoją droga trochę dziwne że tyle ludzi z czołowymi funkcjami i stanowiskami leciało jednym samolotem ... ?


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

[*]Te 4 podejścia do lądowania to fikcja.Raz spróbował i nie udało się więc chciał jeszcze raz spróbować i przy nawrocie skrzydłem o drzewo zahaczył i temu się rozbił.Żeby nie było dużo paliwa to by się nie zapalił a wszyscy żyliby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

@Jaro, zamach stanu? ale za wczesnie na takie mysli i co gorsza prawda nigdy moze nie wyjsc na jaw zwłaszcza, że to sie stało w smoleńsku. Tragiczny kwiecien w Polskiej Historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keroms77    1

Ze względów bezpieczeństwa prezydent i premier nie może lecieć tą samą maszyną. Od katastrofy CASY jest to przestrzegane, bo wcześniej było różnie

 

niestety nie było to przestrzegane bo nawet z Brukseli prezydent i premier lecieli razem :P ...

Tak naprawdę to tylko nasze dywagacje kto zawinił lub co. Pozostaje ból bliskich co zginęli i żal, ze za szybko i za nagle... Być może okaże się, że to błąd pilota i będą obwiniać tylko jego, współczuję już jego rodzinie, wścipskich i nie umiejących się zachować dziennikarzy powinno się karać. Pytanie tylko czy decyzję o lądowaniu podjął sam, czy na prośbę Prezydenta, na prośbę, bo w samolocie to on wydaje rozkazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keroms77    1

Niewiem jak wy, ale ja właśnie wywiesiłem flagę, myślę że to dobry sposób by uczzić pamięć tych co zginęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    178

teraz pozostaje nam tylko czas na poważną refleksję nad ludzkim życiem,jak człowiek jest mały wobec czychających zagrożeń

 

 

Wieczny odpoczynek racz im dac panie [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

[*]


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasteRSnakE    3

Według najświeższych danych zginęło 88 osób w tym Para Prezydencka i 8 osób załogi. Łącznie na pokładzie samolotu znajdowało się 96 osób, nikt nie przeżył katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj