Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
warchest    253

ta haha zastaw sie a postaw sie  ja akurat na swoje potrzeby mam swierki i choinki na swoj uzytek mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
Dnia 11.12.2017 o 17:56, warchest napisał:

ile m 3 jest np jakby dluga byla z 7 metrow a grubosc na 1,2 m

.. wiem że stare ..

 

5m3 :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
15 minut temu, bukat82 napisał:

 

 

 

 

.. wiem że stare ..

 

czytam i mnie wbiło w fotel ¬¬

jeżeli warchest dobrze zmierzył klocka klupą, czyli średnicę w połowie to wyjdzie powiedzmy 5m3, czyli ZYLA dobrze prawi ;)

beata12596 .. ok .. kobieta nie musi wiedzieć .. i nie czepiał bym się wcale,

ale pawel885 to zagiął wszystkich leśników i pilarzy łącznie ze mną przyznam .. nie wie jak się mierzy klocki .. mało tego, nie umie policzyć nawet, ale pisze i uczy ludzi ..

no pewnie długość 7 i średnica 102 to mały klocuś .. pisze a nie wie o czym chyba ;)

Dzięki za uratowanie przed kompromitacją, ale taką odpowiedź otrzymałam od kolegii, który, tu uwaga!, pracuje w tartaku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@beata12596 niewiedza nie jest kompromitacją ^_^ .. a kolega to mógł zle zrozumieć średnicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, bukat82 napisał:

 

jeżeli warchest dobrze zmierzył klocka klupą, czyli średnicę w połowie to wyjdzie powiedzmy 5m3, czyli ZYLA dobrze prawi ;)

A gdzie zrozumienie tekstu pisanego?😆

Nie zacytowałeś nawet w całości a z tego cytatu wynika że zmierzył obwód na wysokości 1,2m, który wyniósł ponad 2m. A nie średnicę 1,2m

 

 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kurła no tak .. jak czytam teraz to tak o.O

Edytuję bo się zabeczą .. no jakoś tak to zrozumiałem .. 

.. ale policzyłem dobrze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sirmatti
      Witam.
      Mam zamiar na próbe wsadzić około 100 sadzonek topoli energetyczne.mam już 60ar. wierzby energetycznej.
      ziemia jest stosunkowo lekka.Teren nie jest podmokły a raczej suchszy.Słyszałem opinie że po ścięsiu jest bardzo ciężka a po wysuszeniu lekka/"rzadka"(duże słoje) i że szybko się pali nie dając energi.Zaznaczam że będzie ścinene to piłą motorową i po wyschnięciu cięte w rębaku.
      Co lepiej?wierzba czy bawić się z topolą?
    • Przez lesne
      Kto z was uprawiał, uprawia lub chce uprawiać rośliny energetyczne? Jak myślicie czy to jest opłacalne? Znam firmę, która dzierżawi ziemię od rolników, płaci całkiem przyzwoite pieniądze i tylko po to, żeby tam uprawiać rośliny energetyczne. Więc skoro komuś się opłaca...? Jak uważacie?
    • Przez warchest
      witam mam takie pytanie otóż wyciąłem sporo sztuk topoli i mam takie pytanie gdyż za kilka lat bede musiał zmieniać dach na budynku oboro stodole ktora jest uzytkowana tylko do przechowywania zboża . budynek jest duzy wymiary bodajze 30 na 14 metrow . i teraz pytanie czy na tak duzej powierzchni można by było położyć drzewo topolowe bo jedni mowia ze tak inni ze nie ? czy poprostu lepiej sprzedac te topole a pozniej kupic drzewo sosnowe na dach . z gory dzieki za pomoc i odpowiedzi . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj