Skocz do zawartości
podlach93

Szarpacz słomy new holland tx

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3300 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez Fujitsu
      sprzedam kombajn rok 87 garażowany posiada stół do rzepaku oraz sieczkarnie większość pasów nowych możliwość sprawdzenia podczas żniw.
    • Przez Radziodzio
      Witam. Kupię kabinę do kombajnu Volvo S 830. Najlepiej woj. Mazowieckie, ale i ościenne mogą być. Mój kontakt tadzio-st@wp.pl. i przez agrofoto Pozdrawiam.
    • Przez crystal169
      Witam, posiadam kombajn New holland tc 56 od nowości tj od 2009 roku.
      W tym roku chciałem obrócić noże w rozdrabniaczu słomy ponieważ już są dość wytępione, a z drugiej strony nic. Okazało się jednak że 2 skrajne noże nie dadzą się obrócić ze względu na śrubę którą są przykręcone. Tej śruby po prostu nie da się wyjąć bez większego rozbierania blach sieczkarni, i teraz moje pytanie czy ktoś obracał te nożei miał taki problem, czy może jakiś sposób jest a ja go po prostu nie widzę.
    • Przez ursus-moc
      Kombajn niejedzie. Do przodu ani do tylu dodam ze czasem jedzie ale słabo i przestaje jechac kombajn to mf stary

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.