Dajmiżyć

Skup i suszenie ziół,owoców,grzybów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dajmiżyć    0

Witam,

 

Planuję otworzyć na początek skup ziół oraz własną suszarnię.Potem rozszerzyć może jeszcze ofertę na owoce,grzyby,warzywa.Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?

Środki chciałbym pozyskać z dotacji Młodego rolnika.Myślę też o wykorzystaniu części własnej ziemi(posiadam 8h łąki i pastwiska) pod uprawę ziół tylko gleba jest dosyć ciężka i gliniasta więc może coś innego?

Kolejne pytanie to czy mogę tego typu biznes prowadzić jako rolnik czy muszę założyć działalność gospodarczą?

 

Za wszystkie opinie i rady z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421
jedno podstawowe pytanie masz na to pewny zbyt i nie wiem czy przy 8ha dostaniesz MR

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez thaler351ta
      kto zajmuje się uprawą ziołami?takimi jak babka płesznik i lancetowata jeżówka lubczyk i prawoślaz?bo mam problemy z chwastami i chcą mnie z pola wygonić
    • Przez Dajmiżyć
      Witam,
       
      Planuję otworzyć na początek skup ziół oraz własną suszarnię.Potem rozszerzyć może jeszcze ofertę na owoce,grzyby,warzywa.Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
      Środki chciałbym pozyskać z dotacji Młodego rolnika.Myślę też o wykorzystaniu części własnej ziemi(posiadam 8h łąki i pastwiska) pod uprawę ziół tylko gleba jest dosyć ciężka i gliniasta więc może coś innego?
      Kolejne pytanie to czy mogę tego typu biznes prowadzić jako rolnik czy muszę założyć działalność gospodarczą?
       
      Za wszystkie opinie i rady z góry dziękuję.
       
      Przez pomyłkę umieściłem w nieodpowiednim dziale...jak ten temat przenieść?:)
    • Przez Kwinto99
      Witam serdecznie chciałem się zapytać czy wie ktoś o jakimś skupie królików , w grę wchodzą trzy województwa małopolskie, świętokrzyskie, śląskie (mieszkam na pograniczu). i czy orientuje się może ktoś o warunkach oddawania króli?
    • Przez Kwinto99
      Witam serdecznie chciałem się zapytać czy wie ktoś o jakimś skupie królików , w grę wchodzą trzy województwa małopolskie, świętokrzyskie, śląskie (mieszkam na pograniczu). i czy orientuje się może ktoś o warunkach oddawania króli?
    • Przez Kuba10302
      Witam! Czy w województwie mazowieckim znajdują się jakieś skupy królików lub nie wiecie kto mógłby kupować króliki.Hodowla duża nie jest.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj